Bardzo dziwna 17dniowa "miesiączka"

4 odpowiedzi
Mam 25lat, jestem szczupłej budowy kobieta. Od pierwszej miesiączki mam regularny cykl 28dni, krwawienia umiarkowane 5-6dni z czego 1 dzień to takie wręcz delikatne plamienie dopiero 2 dzień faktycznie juz o wiele więcej . Kolejne dni proporcjonalnie coraz mniej . Raz na jakiś czas mam upławy w czasie dni płodnych albo po bardzo dużym wysiłku fizycznym ( takie jakby z przemęczenia ). Nigdy nie przyjmowałam antykoncepcji hormonalnej , współżyje zabezpieczając sie prezerwatywami . Ostatnią normalna miesiączkę miałam 19 maja trwała tyle co zwykle. Lecz po tej miesiączce zaczęły sie upławy trwały chyba z tydzień albo nawet dłużej i były dosc obfite raz nawet bardziej koloru czerwonego lecz w większości brązowe .Kolejna nawet nie wiem czy to można nazwać miesiączka zaczęła sie 14 czerwca i to mi sie nigdy nie stało krwawienie bardzo jasna krwią , bez śluzu. krwawienie w większości podczas wypróżniania bądź nie wiem jak to ująć parcia ? Raz miałam tylko ból menstruacyjny który minol po pół godziny . To krwawienie ktore w kratkę trwało jak na obecna chwile włącznie do 30 czerwca... Ostatnio jestem troszkę bardziej przemęczona w pracy,do tego jeszcze codziennie do pracy mimo to jeżdzę rowerem włącznie 18km gdzie na prawdę sie zmęcze . Watpię że jestem w ciąży ale tak czy siak muszę to sprawdzić lecz zastanawiam sie czy takie krwawienie to może nie objaw jakiś choroby ?
Należy wykonać test ciążowy to oczywiste i bez względu na jego wynik udać się do lekarza.

Pani przypadek wymaga wykluczenia ciąży, pełnego badania ginekologicznego, pobrania posiewów z dróg rodnych, wykluczenia uczulenia na latex, wykonania badania cytologicznego z szyjki macicy, oraz analizy poziomu niektórych hormonów. Zapraszam serdecznie na wizytę. Prosze przygotowac na wizyte szczegółowy kalendarzyk z opisem tych plamień.
Raczej nic pani nie jest. Czasami tak się zdarza.Trzeba zrobić USG przezpochwowe.
Tak . Mogą to być objawy chorobowe ale proszę wybaczyć bez badania nie sposób Pani pomóc . Pozdrawiam !