Bardzo chciałabym przytyć, mam 13 lat, 150 cm wzrostu. Kiedy wstałam i poszłam się zważyć waga pokaz

2 odpowiedzi
Bardzo chciałabym przytyć, mam 13 lat, 150 cm wzrostu. Kiedy wstałam i poszłam się zważyć waga pokazała 36.6, w między czasie zjadłam dwie kanapki na chlebie razowym z twarogiem oraz rogalika z czekoladą. W ciągu czterech godzin, moja waga spadła do 35.5. Byłam u lekarza, przepisał mi diete (duzo ryb, codziennie kanapki z twarogiem, kawa zbozowa, koktajle). Zalecił również chodzenie spać przed 22. Po miesiącu nie widzę żadnych postępów, a waga jest całkiem różna, do tego stopnia, że nie potrafię dokładnie jej określić w danym momencie.
Witam. Masa ciała może się wahać w zależności od pory dnia, stanu fizjologicznego i innych czynników. Proszę się udać do specjalisty dietetyka celem diagnozy stanu odżywienia i sposobu żywienia. Dieta, która obecnie Pani stosuje może być niestety dietą niedoborową. Wiek, w którym Pani się znajduje to wiek dojrzewania, w którym należy zadbać o odpowiednią podaż składników odżywczych, witamin i minerałów, aby zapewnić organizmowi wzrost i rozwój na odpowiednim poziomie. Dzięki dobrze zbilansowanej diecie i prowadzeniu higienicznego trybu życia można to uzyskać.
Pozdrawiam serdecznie i powodzenia.

Musisz udać się do dietetyka, który podczas szczegółowego wywiadu dostrzeże problem. Na wagę wpływa wiele czynników.