badanie zmian skóry

3 odpowiedzi
witam niedawno moją uwagę zwróciło pewne znamię na skórze, nie ukrywam że opalam się często i długo, kiedyś uczęszczałam dość regularnie na solarium i nie używam zazwyczaj żadnych kremów z filtrem. Wiem sama jestem sobie winna. Chciałam dowiedzieć się ile kosztuje u Pani konsultacja i badanie skóry i zmian na niej pod względem nowotworu?
Szanowna Pani,
bardzo dobrze że zdecydowała się Pani na wizytę u specjalisty, szczególnie biorąc pod uwagę pani słoneczne nawyki. Gorąco polecam wizytę u mojego męża, doktora Michała Lewandowicza, chirurga-onkologa, który przeprowadza specjalistyczne dermatoskopowe badanie zmian skórnych. Badanie to odpowie na pytanie, czy niepokojąca Panią zmiana może być pozostawiona pod obserwacją, czy należy ją usunąć i poddać ocenie mikroskopowej. Pan Doktor w razie konieczności usunie zmianę i skieruje na badanie histopatologiczne. Proszę się nie bać i nie wytykać sobie win. Co się stało już nie odstanie, teraz proszę się przebadać. Natomiast zdecydowanie odradzam solaria!
Pozdrawiam, Emilia Jesień-Lewandowicz

Wizyta konsultacyjna kosztuje 200 zł w tygodniu, 250 zł w soboty. W celu umówienia się na badanie proszę dzwonić do nas do rejestracji pod nr 6326586 lub odwiedzić naszą stronę euromedcentrum.pl Pozdrawiam serdecznie.
Dzień dobry,

Badanie dermatoskopowe znamion wraz z ich oceną to w DERMOKLINICE koszt 150 PLN.

Zapraszam i pozdrawiam
Piotr Pluta