Badanie nasienia wyniki

3 odpowiedzi
Witam.Proszę o interpretacje badania nasienia .
Barwa: szara, Upłynnienie: 25 [<=60], Objętość: 3,5 [>=1,5], Lepkość: 0 [<=2], pH: 8,1 [>=7,2] Koncentracja: 0,01 [>=15], Ruch postępowy: 0 [>=32], Ruch całkowity: 25 [>=40], Brak ruchu: 75, Całkowita liczba pl. w ejakulacie: 0,035 [>=39], WBC 0 [<=1], Morfologia: 2 [>=4], Żywe plemniki: nie oznaczono, Aglutynacja: 0 [0], Komórki okrągłe 0 [<=5] Czekam na odpowiedz z góry dziękuje :)
Azoospermia. Konieczna konsultacja andrologiczne. Pozdrawiam

Dzień dobry, co do wartości sam Pan widzi, że odbiegaja od normy, konieczna jest konsultacja u specjalisty androloga lub urologa, koniecznych jest szereg dodatkowych badań. pozdrawiam.
Na podstawie części badania mogę tylko odpowiedzieć że badanie : jakość nasienia jest nieprawidłowe