Badanie EKG

3 odpowiedzi
Witam. Przez miesiąc miałem stany lękowe i objawy nerwicy że coś złego dzieje się z moim sercem. W tym czasie miałem robione ekg i mierzone ciśnienie i wyszły ok. Mimo tego wciąż się przejmowałem. Teraz te stany lękowe przeszły i mam pytanie czy znów mogę zrobić ekg dla świętego spokoju żeby mieć już 100% pewność że jest już w porządku czy nie ma takiej potrzeby
Witam. Przedstawione objawy mogą sugerować konieczność wykonania badań labolatoryjnych (elektrolity THS) oraz, ewentualnie, diagnostyki HOLTER EKG.

Dzień dobry! Jeśli poprzednio zapis EKG był prawidłowy nie ma potrzeby powtarzać badania.
Proszę zrobić ekg. Święty spokój jest bardzo ważny, również dla Pana serca