Badanie bakteriologiczne

10 odpowiedzi
Witam, czy wykonuje Pan badanie bakteriologiczne: wymaz z szyjki macicy Chlamydia (drugiego członu nie mogę odczytać) PCR? Jaki jest koszt takiego badania? I czy trzeba długo czekać na wynik?

Pozdrawiam
Katarzyna
Witam. Wymaz z szyjki macicy na obecność Chlamydii metodą PCR może Pani wykonać w każdym labolatorium, także w Turku zapewne. Pozdrawiam

Szanowna Pani, tak. Ale można jednorazową dawką leku wyleczyć hipotetyczne zakażenie. tanio i skutecznie. Choć zgadzam się, że nie jest to lege artis. pzdr artur mazur kalisz
Witam zapewne chodzi Pani o wymaz s szyjki w kierunku Chlamydia trachomatis. Można go pobrać w każdym lepszym laboratorium. Z tego co się orientuję wymóg co do tego żeby pobierał go lekarz jest tylko w przypadku ciężarnych.Pozdrawiam
oczywiście że wykonuje, to podstawowe badanie . Wyniki śa po oklolo 7 dniach
Dzień dobry, wykonujemy takie badanie (chlamydia, trachomatis metodą PCR). Jego koszt to 130 zł. Pobierane jest podczas wizyty ginekologicznej, a badania dokonuje laboratorium. Czas oczekiwania na wynik to ok. 2 tygodnie.
Cena badania 120zł , tak oczywiście pobieramy W Intima Clinic wszystkiego rodzaju wymazy , ( cytologię i Test Harmony - również ) Czas oczekiwania na wynik to ok 15 dni.
Na wykrycie Chlamydia Trachomatis metodą PCR czeka się 10-14 dni roboczych. Koszt badania. Cena w zależności od labolatorium (średnio około 90-110 zł)
Wykonuję wymazy.
Witam,
Prawdopodobnie chodzi Pani o wymaz z szyjki macicy w kierunku ureaplazmy, mykoplazmy i chlamydii. Badanie takie kosztuje około 200 PLN. Jeśli pacjentka dostarczy odpowiednie podłoże ( pobrane z laboratorium gdzie przeprowadza się analizę ) materiał mogę pobrać.
z poważaniem
Tomasz Łabiak
Witam Pani Katarzyno,
Wymazy z szyjki macicy w kierunku Chlamydii są jednym podstawowych badań wykonywanych w gabinecie ginekologicznych. W związku z czym bez najmniejszego problemu mogę dla Pani wykonać takie badanie. Koszt takiego badania to 120zl, a czas oczekiwania to 7-10 dni w zależności od laboratorium.
Pozdrawiam, Joanna Górecka