Badania, Izotek

5 odpowiedzi
Witam,
odebrałam dzisiaj badania, które miały pomóc stwierdzić czy mogę stosować Izotek. Tak się one przedstawiają:
ASO: <200 IU/ml
AST: 20 U/L
Trójglicerydy: 34 mg/dL
ALT: 11 U/L
Cholesterol: 122 mg/dL
Glukoza: 109 mg/dL
Bilirubina: 0,9 mg/dL
Czy są to przeciwwskazania do zażywania Izoteku?
Czy Pani sama chce się leczyć? Badania zleca lekarz prowadzący i on interpretuje wyniki, więc nie rozumiem pytania

Badania sa w pporzadku oprócz poziomu glukozy ale zalezy jakie normy ma laboratorium ktore je wykonywało.Ale cukier nie ma tu wiekszego znaczenia tak za moze Pani brać Izotek
Szanowna Pacjentko, z wynikami badań należy udać się do lekarza prowadzącego, który je zlecił. On powinien je zinterpretować. Wierzę, że nie przeprowadziła Pani badań na własną rękę i nie leczy się Pani samodzielnie, bo w ten sposób można sobie bardzo zaszkodzić.
Witam,
na podstawie tych wyników badań nie stwierdzam przeciwskazań do terapii lekiem Izotek. Pozdrawiam.
Moim zdaniem brakuje HDL i LDL z profilu lipidowego, glukoza na czczo jest do powtórzenia- proszę pamiętać, że "na czczo" to znaczy bez jedzenia i słodkich napojów od dnia poprzedzającego badanie , ostatni posiłek naprawdę lekki i do godz 17-18. Wszystkie szczegóły omówi z Panią specjalista na wizycie. Pozdrawiam. Katarzyna Kowalska-Górska