autyzm u 3 latka

1 odpowiedzi
witam.
moj 3-letni syn bardzo malo mowi,w kontaktach z rowiesnikami jest wycoany,stara sie czasem nawiazac kontakt lub przylaczyc do zabawy jednak z racji tego iz nie mowi dzieci odchodza od niego,a on wtedy siada w kacie i bawi sie sam.czy moga to byc objawy autyzmu? ile kosztuje wizyta i czy jest mozliwy twrmin na 16,11 .
dziekuje i pozdrawiam
Szanowna Pani, żeby stwierdzić trudności syna i przede wszystkim rozpocząć intensywną terapię, potrzebna jest diagnoza (proszę nie czekać, ponieważ w sytuacji opóźnień w kształtowaniu się sfer poznawczych i językowych ważny jest każdy dzień, żeby jak najszybciej rozpocząć terapię). Zachowanie syna może mieć wiele przyczyn, słaby kontakt z rówieśnikami może wynikać z trudności językowych. Nigdy nie diagnozuję dzieci przez telefon czy wiadomości mailowe, ważne jest spotkanie, przeprowadzenie dokładnego wywiadu oraz badanie wszystkich sfer poznawczych i języka. Gdyby chciała się Pani umówić na spotkanie proszę o kontakt telefoniczny, numer znajdzie Pani na mojej stronie internetowej (jej adres znajduje się w zakładce o mnie) Pozdrawiam, Maria Kmiecik-Matrejek