Artoskopia kolana i ból ścięgna
2
odpowiedzi
Witam,
mam pytanie, czy podczas artroskopii kolana, lekarz wykonujący zabieg może zobaczyć ścięgna kolanowe?
mam pytanie, czy podczas artroskopii kolana, lekarz wykonujący zabieg może zobaczyć ścięgna kolanowe?
Witam, Tylko ścięgna leżące w obrębie stawu np. mięśnia podkolanowego. Mam wątpliwość czy pytanie dotyczy ścięgien czy więzadeł. Pozdrawiam. T. Sorysz ortopedasorysz.pl
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Witam. Artroskopia stawu kolanowego umożliwia ocenę więzadeł w stawie kolanowym, chrząstki stawowej i łąkotek. Pozdrawiam
Podobne pytania
- Witam,mam pytanie, czy podczas artroskopii kolana, lekarz wykonujący zabieg może zobaczyć ścięgna kolanowe?
- Witam, chciałabym się zapytać, czy powadzi pan również terapie dla rodzin. Mam syna w wieku 15 lat, który potrzebuje pomocy i psycholog szkolny zaproponował terapię rodznną.
- Pani doktor, mimo antybiotyku mój ząb po leczeniu kanałowym nadal boli, co gorsza z drugim jest dokładnie tak samo. Co może być przyczyną bólu zęba po leczeniu kanałowym? Pozdrawiam Natalia
- Witam, mojej 3 mieisięcznej córeczce ropieje oczko, miała już troje kropli do oczu. Wpierw otrzymała jedne od pediatry, kolejne od okulistki (okulistka dla doroslych u nas w pobliżu nie ma okulisty dziecięcego), po kazdych kroplach oczko jest ładne dopuki niezostanie podrażnione. Na wlasną rękę…
- Czy stosuje Pan w swoim gabinecie wypełnienia estetyczne (wybór wypełnienia spośród paru odcieni) czy tylko standardowe? Ile to kosztuje? Jest ono zależne od wielkości powierzchni?
- Witam,2 lata temu wyszłam zgrzana na dwór, gdzie wychłodziłam organizm. Od tego czasu mam bóle wielostawowe i zapalenie przyczepów mięśniowych. Bolą mnie kolana, pięta, kręgosłup szyjny, palce stóp. Miałam okropne bóle kręgosłupa szyjnego, a do dzisiaj mam drętwienie dłoni i palców w nocy - 4…
- Moja ostatnia miesiaczka byla 17 stycznia , wiec brak miesiaczki, bole podbrzusza , klucie w pochwie . Co to moze byc ?
- Witam, jestem młodym człowiekiem, bardzo aktywnym i ruchliwym. Od jakiegoś czasu dopadła mnie przypadłość, uciążliwa i krępująca.. Otóż, mam bardzo suchą, łuszczącą się ( w skali od 1-10 daję 5) się skórę twarzy, dokładniej policzków, rejon żuchwy. Dodatkowo po każdej kąpieli, wysiłku, dostaję…
- Czy wykonuje pan kolacje małżowinach nosowych? Mam chronicznie spuchnięta prawa dziurkę nosa i czytałam, że kolacja to mało inwazyjna metoda.
- U mojego syna w wieku 6 lat zdiagnozowano Torbiel Beckera, po roku urosło mu pod drugim kolanem, jeden lekarz ortopeda mówi operacja, drugi proszę czekać, reumatolog przepisała nam zabiegi jonoforezę, krioterapię i laseroterapię, jesteśmy już po zabiegach czekamy na wizytę kontrolną z USG. Dodam,…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.