Antykoncepcja

10 odpowiedzi
Witam, Doktorze... skoro jeszcze nie jestem kobietą która ma poród za sobą - to mam pytanie czy mogę przyjąć zastrzyk antykoncepcyjny ?
Zastrzyki z Depo Provera są przestarzałą metodą antykoncepcji. Przyjmuję w Toruniu. Zapraszam.

Może Pani.
Po badaniu ginekologicznym, uwzględnieniu p/wskazań można przyjąć zastrzyk antykoncepcyjny,
Każdą antykoncepcję należy przyjąć po gruntownym badaniu i wywiadzie lekarskim . Nie mniej depoprovera nie jest bez znaczenia dla Pani zdrowia i płodności . Raczej odradzam !
nie polecam.
Szanowna Pani, może Pani ale niesie to potem następstwa np nieregularnych krwawien i innych (z mojego doświadczenia). Z szacunkiem artur mazur
Odradzam stosowanie tej formy antykoncepcji zdecydowanie . Jest ona nieodwracalna przez 3 miesiace , a skutki mogą być różne. To obecnie najgorsza forma antykoncepcji i już bardzo stara. Często kobiety potrafią przez 3 miesiące przytyć prawie 10 kg!!.
Dobór antykoncepcji powinien być przeprowadzony po badaniu i wnikliwym wywiadzie.Tego rodzaju antykoncepcja jest stosowana ukobiet, które nie rodziły
Witam,
Nie polecam tego typu antykoncepcji gdyż przez kilka miesięcy jest ona nieodwracalna w gdy pojawią się poważne objawy uboczne nic nie da się zrobić.
z poważaniem
Tomasz Łabiak
Witam, przepisanie antykoncepcji wymaga szeregu badań, które przeprowadza lekarza ginekolog podczas wizyty, dobiera wówczas najlepszy rodzaj antykoncepcji wraz z Panią, jeśli oczywiście nie ma przeciwwskazań. Pozdrawiam