Antykoncepcja
2
odpowiedzi
Witam .
Czy z padaczką miokloniczną i lekami vetirą 500 mogłabym mieć implant podskórny na 3 lata ? Mam 19 lat i nie mam pojęcia co mogłabym stosować , wkładki domaciczne odpadają nie chciałabym czegoś takiego , a wiem ,że z padaczką ciężko będzie cokolwiek dobrać .
Czy z padaczką miokloniczną i lekami vetirą 500 mogłabym mieć implant podskórny na 3 lata ? Mam 19 lat i nie mam pojęcia co mogłabym stosować , wkładki domaciczne odpadają nie chciałabym czegoś takiego , a wiem ,że z padaczką ciężko będzie cokolwiek dobrać .
tak to jedyny sposób.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Nie jest to dobra metoda, może wywoływać napady padaczki.
Podobne pytania
- Witam . Jestem w 5 tygodniu ciąży, czy w tak wczesnej ciąży , mogę stosować irigasin -roztwór do płukania zatok ?
- Witam . Czy z padaczką miokloniczną i lekami vetirą 500 mogłabym mieć implant podskórny na 3 lata ? Mam 19 lat i nie mam pojęcia co mogłabym stosować , wkładki domaciczne odpadają nie chciałabym czegoś takiego .
- Mój wynik testu Elisa to : Borelioza IgM 6.97 RU/ml Wynik ujemny: <16 RU/ml Wynik wątpliwy: 16 - 22 RU/ml Wynik dodatni: >= 22 RU/ml Borelioza IgG 7.53 RU/ml Wynik ujemny: <16 RU/ml Wynik wątpliwy: 16 - 22 RU/ml Wynik dodatni: >= 22 RU/ml Wynik ujemny, ale jakieś przeciwciała są,…
- Panie Doktorze, czy wirus HPV (typ 16 i 18) może zostać sam zwalczony przez organizm? Jakie powinny być kolejne kroki po wykryciu go, poza wykonywaniem cytologii co jakiś czas?
- Witam, stwierdzono u 12-stolatka ponad 50% odchylenie kąta anterwersji szyjki kości udowej. W związku z powyższym czy operacja jest konieczna i na czym będzie ona polegała. Jakie są rokowania po zabiegu? Oraz czy ten kąt będzie się pogłębiać jeśli operacja nie będzie przeprowadzona. Pozdrawiam
- czy leczy pani uzależnienie od alkoholu? mąż chce się leczyć ale nie na terapii grupowej tylko indywidualnie
- Gdy zmienia się jasność światła na którę patrzę bolą mnie oczy oraz głowa np. wychodzą,c z ciemniejszego pomiezczenia do jasniejszego. Co mogę zrobić?
- Witam. Chciałabym zapytać co Pana zdaniem jest najlepszym " lekarstwem" na tzw. Łokieć tenisisty, czy zabiegi, ćwiczenia czy może żelowa opaska zakładana na rękę. Proszę o odpowiedź ponieważ mojaj mama bardzo cierpi. Ma możliwość chodzenia na różnego rodzaju zabiegi ponieważ mieszka w miejscowości…
- Witam ,mam 16lat. 1.01.2017r skręciłem staw kolanowy ,8punkcji po czym 2zastrzyki wchłaniające. Na dzień dzisiejszy kolanko nie boli. Wynik rezonansu: Niewielkiego stopnia zmiany degeneracyjne rogu przedniego łąkotki bocznej. Róg tylny łąkotki i łąkotka przyśrodkowa bez patologii. Aparat więzadłowy…
- Witam ,mam 16lat. 1.01.2017r skręciłem staw kolanowy ,8punkcji po czym 2zastrzyki wchłaniające.(leki; DicloDuo ,Dalacin) Na dzień dzisiejszy kolanko nie boli. Wynik rezonansu: Niewielkiego stopnia zmiany degeneracyjne rogu przedniego łąkotki bocznej. Róg tylny łąkotki i łąkotka przyśrodkowa…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.