7 lipca przyjęłam tabletkę ellaone, dzień później dostałam miesiączkę, którą prawidłowo powinnam dostać 3 lipca. Od tego czasu bolą mnie jajniki, czuję w nich jakby coś mnie paliło. Wykonałam 3 testy ciążowe, wszystkie negatywne (po 14, 21 oraz 26 dniach od stosunku). 5 sierpnia dostałam spodziewają miesiączkę, jest ona jednak bardzo skąpa, od dłuższego czasu towarzyszą mi też ból oraz zawroty głowy oraz mdłości. Stąd moje pytanie, co może być ich przyczyną? Czy są to skutki uboczne przyjęcia tabletki ellaone?
ella one zastosowana w drugiej fazie cyklu to nieporozumienie; stosuje się ją przed owulacją!

Specjaliści w zakresie usługi: antykoncepcja

Podobne pytania

Masz pytania?

Nasi lekarze i specjaliści odpowiedzieli na 189 pytań dotyczących choroby: antykoncepcja

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.