6 lat temu w poprzedniej ciąży miałam robione badanie na toxoplazmoze-wyniki: igg 149iu/ml wynik dod
1
odpowiedzi
6 lat temu w poprzedniej ciąży miałam robione badanie na toxoplazmoze-wyniki: igg 149iu/ml wynik dodatni, igm. 3.0 au/ml wynik ujemny. Natomiast w obecnej ciąży w 12tyg.igg 284.4 iu/ml wynik dodatni, igm 0.613 coi wynik ujemny. Badanie powtórzono w 8 miesiącu ciąży i wynik igg234.6 iu\ml wynik dodatni i igm 1.88 coi wynik dodatni. Ponownie po tygodniu wyniki powtórzono igg 220 iu/ml a igm 1.80 coi. Czekamy na wynik awidnosci... Skoro przechodziłam kiedyś toxoplazmoze to czy dziecku może coś zagrażać. Dziękuję za odp.
Proszę być spokojną, wyniki wykonane wcześniej potwierdzają przebyte zarażenie, te traktujemy jako fałszywie dodatnie
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.