4lata wzrost 98cm waga 13.6kgChce pomóc mojemu synowi ale już nie wiem jak a jeszcze dostęp

1 odpowiedzi
4lata wzrost 98cm waga 13.6kg
Chce pomóc mojemu synowi ale już nie wiem jak a jeszcze dostęp do lekarzy jest jaki jest.
Chodzi do przedszkola i wyrazie odbiega od reszty w kwesti fizycznej jak i psychicznej. Panie w przedszkolu twierdzą że poczekajmy do stycznia ale ja widzę i chce mu pomóc tak żeby nie było za późno.
Jest dzieckiem cały czas na nie.
Nie potrafi sam ułożyć prostego zdania jak już coś mówi to zacina się tak jakby szukał słowa.
Nie odróżnia chlopców od dziewczynek. Szczypie inne dzieci.
Nie potrafi ułożyć prostej układanki bawi się zabawkami niezgodnie z jej przeznaczeniem nie potrafi rysować a każda pomoc jest odrzucana i kończy sie ucieczką i płaczem. Jest zafascynowany trzaskaniem dzwiami kreceniem się przedmiotów. Powtarza te same zwroty tak jakby innych nie było i się ide spac do domu do lidla
Jedzenie najchetniej tego samego i walka po ktorej się uginamy po paru dniach konczaca się wpychaniu mu jedzenia jak oglada bajki.
Jak mogę mu pomóc? Do kogo się udać po za pediatrą?
Witam. Byłoby dobrze skonsultować dziecko w kierunku autyzmu. W zależności od miejscowości w ktorej Pani mieszka są ośrodki, gdzie można udać się po pomoc. Wskazana konsultacja psychologiczna, ew psychiatryczna w zalezności od dostępności ośrodka.