3 tygodnie temu miałam wyciety ropień w okolicy krocza. Rana pooperacyjna nie została zszyta i cały
1
odpowiedzi
3 tygodnie temu miałam wyciety ropień w okolicy krocza. Rana pooperacyjna nie została zszyta i cały czas wycieka z niej ropa. Dodam że wynik z ropy wyszedł jako enterobacter cloacae. Dostawałam doustnie antybiotyk teraz dostaje dożylnie antybiotyk który rzekomo powinien działać na tego rodzaju bakterie. Jednak ropa nadal cieknie . Jestem pod obserwacja lekarzy jednak martwię się bardzo i nie wiem już co robić.
Zaufać lekarzom nie poradom z internetu.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Czy szczoteczka do zębów soniczna dla 3latka to dobry pomysł??
- Czy po zabiegach medycyny estetycznej można liczyć na zwolnienie lekarskie na czas rekonwalescencji? Mam na myśli łączony zabieg laserem CO2 z osoczem bogatoplytkowym. Warunki w pracy mam nieciekawe i narażony jestem na kontankt z pyłami, olejami i substancjami ropopochodnymi i w zwiazku z tym…
- Moim problemem jest most spiłowane zostały mi dwa zęby jedynka i dwójka, most wypadł mi po roku wróciłem do gabinetu wyczyszcono i założono jeszcze raz. Nie dawno poczułem dziwne uczucie jakby coś się ruszyło,jednak most jest na miejscu myślę że coś tam się jednak stało czy są możliwości zamocowania…
- Co w badaniu ANA3 oznacza wynik Kontrola ws +++(80).Pozostale 15 ujemne
- Od pewnego czasu mam problem z członkiem. Na początku był bol przy oddawaniu moczu, pozniej bolesne wzwody i doszla do tego ropna wydzielina z czlonka. Teraz ból ustąpił, nic mnie nie boli ale ropa dalej sie wydostaje. Co musze z tym zrobic i czy jest to cos powaznego?
- Jestem w 20 tyg ciąży i moja szyjka macicy wynosi 3,5, cm i jest zamknięta czy mieszczę się w normie?
- Po TURP i prawie 2 tygodniach z cewnikiem - kiedy można zacząć truchtać i biegać? Na razie mam z tym kłopoty polegające na parciu na oddawanie moczu i ból przy oddawaniu moczu (częstym). 2,5 miesiąca po operacji.
- Co zrobić jeśli dziecko nienawidzi szkoły (szkoła podstawowa kl. 5) i nie jest to tylko sfera deklaratywna, usprawiedliwienie lenistwa itp... a raczej wiąże się to z bardzo silnymi emocjami negatywnymi, które ujawniają się niechęcią i irytacją przy każdej próbie aktywności związanej ze szkołą…
- Zrosty ( jak to określił fizjoterapeuta sklejenia) mięśnia przywodziciela długiego z krótkim. Odczuwam bóle przy wykonywaniu rozkroku. Ból się wzmacnia po wysiłku fizycznym. Po wykonaniu rozciągania na jakis czas zakres i ból jest mniejszy ale po czasie (np. 1 dzień) wraca do pierwotnego stanu.…
- Czy moge brac jednoczesnie dwa leki na depresje: tineptyne ( coaxil) w dawce 2x12,5 i amitryptyline w dawce 3 x 25 ? dziekuje
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.