3 października br. 3 dni przed owulacją musiałam zażyć tabletkę dzień po,przyjęłam ją max 2 godziny
1
odpowiedzi
3 października br. 3 dni przed owulacją musiałam zażyć tabletkę dzień po,przyjęłam ją max 2 godziny od stosunku.Dziś mija 6 dzień odkąd spóźnia mi się miesiączka. Wykonałam dwa testy ciążowe i oba wyszły negatywne. Odczuwam objawy przedmiesiączkowe. Czy tabletka po mogła opóźnić miesiączke aż o tyle dni? Dodam też,że brałam lekkie antydepresanty które musiałam odstawić ok. 2,5 tyg temu ze względu na to że bardzo mnie uczuliły. Czy one mogą być przyczyną? Czy antykoncepcja awaryjna mogła zawieść tak samo jak i dwa testy?
Mało prawdopodobne. Proszę się nie stresować, bo to dodatkowo może podnieść poziom prolaktyny i doprowadzić do dalszego opóźnienia krwawienia.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.