3 lata temu złamałem prawą rękę, a dokładniej było to złamanie nadkłykciowe kości ramiennej. Tydzień

1 odpowiedzi
3 lata temu złamałem prawą rękę, a dokładniej było to złamanie nadkłykciowe kości ramiennej. Tydzień temu zacząłem wykonywać podciągnięcia na drążku, (nachwytem) , i z samym podciągnięciem nie było problemu, ale w momencie opuszczania się, (prawie przy pełnym wyproście łokci poczułem ból przedramienia, od wewnętrznej strony przedramienia bliżej łokcia. Nie był to duży ból,ale jak już puściłem drążek to ból się nasilił. Trwał około 3 minut, i po każdym podciągnięciu do teraz mam tak samo. Co mam zrobić? Wspomnę że nie miałem operacji, ale doktor mi wtedy powiedział, że jak będzie boleć to bez kolejki mam do niego iść na blok operacyjny.
NIestety bez zobaczenia zdjęć RTG z ostatniego czasu oraz bez wykonania badania przedmiotowego (najlepiej poszerzonego o badanie USG) nie sposób powiedzieć, co Panu dolega i jakie dać zalecenia. Zalecałbym w tym momencie zmienić rodzaj aktywności do uzyskania diagnozy.