28L. Witam w zeszłą Sobotę poddałem się zabiegowi foto odmładzania w klinice w Gdańsku jednak myślę
1
odpowiedzi
28L.
Witam w zeszłą Sobotę poddałem się zabiegowi foto odmładzania w klinice w Gdańsku jednak myślę że coś poszło bardzo nie tak, czoło spiekło się bardziej niż reszta twarzy (co się zdarza) lecz po około tygodniu gdy małe strupki zaczęły schodzić zauważyłem że w tym miejscu pozostały rozległe białe miejsca, tak jakby skóra straciła pigment, to chyba blizny ?Występują po obu stronach czoła.
Pani która wykonywała zabieg powiedziała, że skóra nadal się regeneruję i zaleciła abym poczekał jeszcze 2 tygodnie i po tym czasie przesłał zdjęcia ze stanem skóry na twarzy.
Jednak mam wrażenie że blizny już pozostaną?
W mojej pracy nie mogę sobie pozwolić na jakiekolwiek blizny w obrębie twarzy
Pytanie : Czy to faktycznie zejdzie,a skóra odzyska dawny kolor?
ew. jak się pozbyć blizn?
Zdjęcie mogę wysłać na email niestety forum nadal nie posiada opcji przesyłania zdjęć !
Witam w zeszłą Sobotę poddałem się zabiegowi foto odmładzania w klinice w Gdańsku jednak myślę że coś poszło bardzo nie tak, czoło spiekło się bardziej niż reszta twarzy (co się zdarza) lecz po około tygodniu gdy małe strupki zaczęły schodzić zauważyłem że w tym miejscu pozostały rozległe białe miejsca, tak jakby skóra straciła pigment, to chyba blizny ?Występują po obu stronach czoła.
Pani która wykonywała zabieg powiedziała, że skóra nadal się regeneruję i zaleciła abym poczekał jeszcze 2 tygodnie i po tym czasie przesłał zdjęcia ze stanem skóry na twarzy.
Jednak mam wrażenie że blizny już pozostaną?
W mojej pracy nie mogę sobie pozwolić na jakiekolwiek blizny w obrębie twarzy
Pytanie : Czy to faktycznie zejdzie,a skóra odzyska dawny kolor?
ew. jak się pozbyć blizn?
Zdjęcie mogę wysłać na email niestety forum nadal nie posiada opcji przesyłania zdjęć !
Dzień dobry:). Proszę zgłosić się na konsultację do osoby wykonującej zabieg, bez obejrzenia stanu skóry ciężko cokolwiek jest powiedzieć na temat jej aktualnego stanu.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Czy można sprawdzić czy jest się uczulonym na kota zanim przyprowadzi się go do domu? Czy testy alergiczne wykazują alergię dopiero gdy pojawią się jej objawy?
- Chciałem zapytac o dawkowanie leku monural. Cierpię na przewlekle zapalenie prostaty. Wczoraj miałem pierwszą z 3 szczepionek strovac, kolejne 2 bede mial w odstępach co 2 tyg. Wieczorem po szczepieniu lekarz kazal mi zażyć antybiotyk monural, na recepcie mialem 7 opakowan leku (7 saszetek),…
- W zakładzie karnym detystka wywiercila mi dziurę w górnej lewej 4 od tamtej pory minęło 2 lata ząb jest martwy i przebarwień niestety jakimś cudem wczoraj mi pękł i widać te pęknięcie co powoduje okropny ból i nie mogę go nawet dotknąć językiem. Mieszkam w Miedzeszynie i nie ukrywam, że nie posiadam…
- Chodzi i prawe ucho . Wczoraj tylko miałam zatkane dzisiaj mam zatkane całe ucho całe mnie boli nawet na zewnątrz mam gorączkę 38 stopni i zaczyna mnie boleć coraz większy obszar od ucha boli mnie skron, szczeka A nawet oko . Bol jest tak silny że od 2 dni nie umiem nic zjeść bo nie umiem gryźć.…
- Proszę o pomoc. Od dwóch lat cierpię z chorobą Gravesa-Basedowa, mam orbitopatię ( zwłaszcza oka lewego). Leczona byłam w Klinice Matki Polki w Łodzi na oddziale Endokrynologii.Badania MR oczodołów, wykonane w Klinice w kwietniu 2017 r. potwierdziło utrzymujące się pogrubienie mięśnia prostego…
- Mam 26 lat , jestem mężczyzną i od około 8 lat mam problemy z bólami pleców , najpierw bolały same plecy a od kilku lat 4-5 ból wchodzi mi w biodra (jakby pośladek) i promieniuje do kolan , raz jedna raz druga noga , wyklucza mnie to praktycznie od wykonywania jakiejkolwiek pracy fizycznej ,…
- Czy jeśli współżycie było 04 sierpnia. Następnie 16 sierpnia i 16 września była miesiączka, a na wizycie w dniu 15 października ginekolog przy usg dopochwowym nie widzial jeszcze nic to może oznaczać ciąże? Miesiączka w październiku się opóźnia.
- Czy mogłabym prosić o interpretację wyników krzywej cukrowej? GLUKOZA - na czczo: 110,52 mg/dl - po 1h: 147,49 mg/dl - po 2h: 154,31 mg/dl INSULINA: - przed obciążeniem: 17,7 µIU/ml - po obciążeniu pkt 1: 87,1µIU/ml - po obciążeniu pkt 2: 91,3 µIU/ml
- Mam 37 lat, czy te wyniki świadczą o Hashimoto ? tsh 3,563 ft 3 2,39 ft 4 0,99 anty TPO 67,10
- 5 lat brałam lek antykoncepcyjny Sidretella 30. Bez przerw. Miesiączki miałam regularne. Ponad miesiąc temu musiałam odstawić ten lek i teraz nie przyjmuję żadnej antykoncepcji hormonalnej. Tydzień temu powinnam dostać miesiączkę, a tu nic. Mam się czym martwić, czy powinnam spokojnie czekać…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.