2 miesiące temu poroniłam, ale niestety nie zleciłam badań genetycznych zarodka, czego bardzo żałuję

1 odpowiedzi
2 miesiące temu poroniłam, ale niestety nie zleciłam badań genetycznych zarodka, czego bardzo żałuję. Właśnie się dowiedziałam, że mam 2 mutacje: MTHFR 677C-T w układzie homozygotycznym oraz PAI-1 4G w układzie homozygotycznym. Homocysteina, kwas foliowy i B12 w normie. Czekam na wyniki lgG lgM.
Jestem przerażona tym, co czytam i nie znajduję żadnych informacji o mutacjach w układach homozygotycznych, oprócz tego, że są dużo gorsze:( Szukam w panice lekarza, który spotkał się z mutacjami i mógłby mi pomóc w interpretacji wyników oraz pomóc przygotować się do kolejnej ciąży. Z niecierpliwością czekam na wizyty w klinice niepłodności i u genetyka, które są dopiero za 3 tygodnie. Proszę o interpretacje wyników i informację czy w ogóle mam szansę na ciążę przy takiej kombinacji mutacji:(
lek. Bohdan Michalak
Ginekolog
Inowrocław
IgM przeciw jakiemu antygenowi, a poza tym nie przesadzać. Mutacje są i nie ma rady.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.