2 lata temu przeszlam chorobę nowotworową Miesak tkanek miękkich, byla radioterapia i operacja, zost
1
odpowiedzi
2 lata temu przeszlam chorobę nowotworową Miesak tkanek miękkich, byla radioterapia i operacja, zostalam wyleczona na tamtą chwilę. Teraz jestem w 29tc i zauwazylam zgrubienie w prawej pachwinie, czy jest mozliwe ze to inny rodzaj raka jak juz przeszlam tamtego czy to moze byc przerzut sarcoma synoviale? Proszę o odpowiedź, jestem przerażona
Pozdrawiam Beata
Pozdrawiam Beata
Dzień dobry
Zgrubienie w pachwinie nie musi oznaczać nowotworu, wymaga Pani przebadania ,
Jeżeli w usg pachwiny będą zmiany podejrzane onkologicznie, konieczne pilne zgłoszenie się do onkologa , najlepiej tam, gdzie była Pani leczona.
Pozdrawiam
Zgrubienie w pachwinie nie musi oznaczać nowotworu, wymaga Pani przebadania ,
Jeżeli w usg pachwiny będą zmiany podejrzane onkologicznie, konieczne pilne zgłoszenie się do onkologa , najlepiej tam, gdzie była Pani leczona.
Pozdrawiam
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Parę miesięcy temu, po sporej dawce alkoholu wystąpiło,na dzień następny, krwawienie z pochwy. Nie możliwe, aby to był okres, ponieważ nie wyglądało to tak jak powinno. Sytuacja powtórzyła się kilka razy, lecz dawka alkoholu wcale nie była już duża. Od około 1,5 tygodnia towarzyszą mi uporczywe…
- Jestem po łyżeczkowaniu macicy czekam na wyniki histopatologiczne ale mam przed sobą opis USG przed zabiegiem które brzmi macica przodozgięta niejednorodne endometrium nieznacznie poszerzony 8 mm w rzucie przydatków obustronnie zmian nie stwierdzono Czy mogę prosić o opinie tego USG Co to znaczy…
- Czy jest psycholog który oferuje konsultacje online?
- Mam 28lat w cytologii wykryto nieprawidłowości w nabłonku ide na dalsze badania.Co może oznaczać taki wynik?
- W zeszłym tygodniu nieco spuchły mi kostki , po wcieraniu żelu z kasztanowca można powiedzieć, że wróciły do normy, ale w między czasie czułam ciężkość w nogach, uczucie szczypania , a na drugi dzień takie ciepło w nogach dokładnie część piszczelowa. Po części to przeszło z tym, że lewa noga…
- Mam 20 lat i niedowagę (wzrost 170, waga 53kg) przez co pogarsza się moje samopoczucie, (brak energii, apetytu, wypadające włosy, krwotoki z nosa, ciągłe zmęczenie). Chciałabym przytyć ale nie bardzo wiem jak - "jedzenie wszystkiego i wszędzie" nie sprawdza się. Waga stoi w miejscu... Chciałabym…
- Mam bardzo bolaca pierś i pojawiły się guzki nie Wiem co robić.? To bardzo mocno boli. A moje dziecko nie chce pić z piersi i daje jej sztuczne mleko.
- Czy paznokcie żelowe i akrylowe są bezpieczne w ciąży? Czy usuwanie zęba chirurgicznie jest bezpiecznie w ciąży?
- Jestem w 8 tyg ciąży zaczoł mi lecieć śluz pomarańczowy (nie czesto) czy to coś grożnego czy przez kaszel bo jestem przeziębiona
- Co moze oznaczac warczenie i miotanie po podlodze? Witam, nie za bardzo wiem do jakiej dziedziny zakwalifikowac ten przypadek... Moja znajoma bardzo dziwnie sie zachowuje, wieczorami gdy jest w swoim pokoju naklada na uczy sluchawki i wydaje dziwne dzwieki, cos w rodzaju warczenia i dyszenia,…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.