2 Go lutego miałam przeszczep kosci z biodra do reki ponieponieważ 4 ms temu miałam złamaną rękę koś
1
odpowiedzi
2 Go lutego miałam przeszczep kosci z biodra do reki ponieponieważ 4 ms temu miałam złamaną rękę kość promieniowa. jak dlugo reka dochodzi do siebie . i dlaczego przy chodzeniu boli mnie noga czy to przejdzie?
Pytanie to należy zadać swojemu operatorowi. Są różne techniki zabiegowe i nie da się określić, która została użyta u Pani.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.