06.12.2021 - pierwszy dzień ostatniej miesiączki 13.01.2022 - pierwsze usg- rozpoznanie: dwa pęche

1 odpowiedzi
06.12.2021 - pierwszy dzień ostatniej miesiączki
13.01.2022 - pierwsze usg- rozpoznanie: dwa pęcherzyki ciążowe o wielkości o 5mm bez cech zarodkowych z uwagi na wiek ciąży
31.01.2022 - drugie usg- rozpoznanie - jeden pęcherzyk ciążowy o wielkości 6mm, drugi o wielkości 8 mm, nie uwidoczniono struktur zarodka
uwidoczniono dwa ciałka żółte w obu jajnikach...
czy to oznacza, że doszło do wczesnego poronienia?
Bardzo proszę o odpowiedź.
Na tak wczesnym etapie uwidocznienie pęcherzyków świadczy o prawidłowej ciąży - uwidocznienie zarodka możliwe dopiero na 6-7 tygodniu ciąży. Proszę czekać i powtórzyć badanie - już teraz powinny być widoczne struktury zarodka.