Chciałam zapytać co mi może dolegać. Nie wiem

2 odpowiedzi
Chciałam zapytać co mi może dolegać. Nie wiem nawet jak mam to zacząć. Mam chłopaka od początku tego roku. Na początku było ze mna wszystko dobrze. Niestety od jakiś kilku miesięcy zaczęłam unikać zbliżeń. Mam 20 lat. Coraz częściej mam sny, że ktoś mnie dotyka mino tego, że ja nie chcę oraz iż jakiś mężczyzna próbuje się dostać do mojego domu a ja rozspaczliwie zaczynam płakać i uciekam. Ostatnim razem gdy doszło do zbliżenia z moim partnerem po pieszczotkach zamknęłam się w łazience i zaczęłam płakać. Czułam się jakbym zrobiła coś złego i że w ogóle do tego dopuściłam. Coraz częściej boję się poprostu z nim spotykać, mimo, że on jest bardzo opieuńczy i na pewno nie chciałby mi zrobić krzywdy. Zauważyłam też inne dziwne objawy u mnie:
- częste koszmary senne
- sny o seksie z rodziną (brat, wujek, tata)
- wczesna masturbacja w wieku około 7-8 lat
- strach przed kołysanką z dzieciństwa (za każdym razem czuję strach i chce mi sie płakać)
- trudności z nawiązywaniem znajomości
- bardzo duże trudności z koncentracją od zawsze
- często też śnilo mi się jakbym była zmuszana do brania jakiś leków
- od kilku lat tnę się, mam lęki
Proszę o pomoc, co to wszystko może oznaczać?
Dzień dobry. Zgadzam się z przedmówcą, że tak naprawdę, odpowiedzi na to pytanie może Pani tylko poznać w bezpośrednim kontakcie z terapeutą. Objawy, które Pani zgłasza są niepokojące i nie należy ich bagatelizować. Samookaleczenia, lęk i poczucie winy to stany, z którymi nie musi Pani radzić sobie sama. Warto skorzystać z pomocy. Życzę powodzenia :)

Szanowna Pani, tak jak pisali przedmówcy proszę nie bagatelizować swojego stanu i zgłosić się na konsultację do psychoterapeuty lub psychiatry. W takiej formie internetowej zbyt mało jest danych, żeby móc coś więcej powiedzieć, jak również kontakt z kontakt ze specjalistą da Pani poczucie, że ktoś jest z Panią w przeżywanych trudnościach. Powodzenia MK