Rozwijaj swój gabinet z Pakietem Premium!

Co więcej dostaniesz w Pakiecie Premium?

Umawianie wizyt przez Internet 24/7

Nowi pacjenci ze strony ZnanyLekarz.pl i Twoi obecni pacjenci o dogodnej dla nich porze będą mogli samodzielnie umówić wizytę, za pomocą internetowego Kalendarza Wizyt dostępnego na Twoim profilu. Większość wizyt umawiana jest poza godzinami pracy, wieczorami i w weekendy.

Kalendarz Wizyt do zarządzania grafikiem

W jednym miejscu zgromadzisz pacjentów internetowych oraz tych zapisanych przez Ciebie lub recepcję. Aplikacja kalendarza dostępna jest z każdego urządzenia i do poprawnego działania wymaga tylko podłączenia do internetu.

Numer telefonu dostępny na profilu

Dla pacjentów, którzy wolą porozmawiać telefonicznie i przed umówieniem wizyty dopytać o szczegóły, na Twoim profilu zostanie umieszczony numer telefonu do TeleRejestracji ZnanyLekarz.pl. Nasi konsultanci udzielą wszelkich informacji i umówią wizytę, zgodnie z wolnymi terminami w Twoim kalendarzu.

Przypomnienia SMS dla pacjentów

Nasz system automatycznie będzie wysyłał potwierdzenia SMS po umówionej wizycie i przypomnienia przed samą wizytą. Dzięki temu nie musisz dzwonić do pacjentów z prośbą o potwierdzenie przybycia, tylko skupisz się na tym co w Twojej pracy najważniejsze.

Wyróżnienie profilu i personalizacja

Będziesz mógł uzupełnić unikalne informacje o sobie i swoim gabinecie, niedostępne na bezpłatnych profilach. Możesz wstawić dodatkowe zdjęcia, certyfikaty i dyplomy, czy pochwalić się publikacjami. Informacja o tym jakimi językami władasz, pozwoli Ci też dotrzeć do pacjentów obcojęzycznych.

Brak innych promowanych lekarzy na profilu

Pacjenci wchodząc na Twój profil nie będą widzieli wizytówek innych lekarzy z Twojej specjalizacji i Twojego miasta.

Wyższa pozycja profilu w wyszukiwarce

Twój profil znajdzie się wysoko na liście wyników wyszukiwania na ZnanyLekarz.pl, wyżej niż profile bezpłatne. Twoja wizytówka i Kalendarz Wizyt będą sugerowane pacjentom odwiedzającym bezpłatne profile lekarzy z Twojej specjalizacji i Twojego miasta.

Telefoniczna rejestracja pacjentów

Na profilu będzie widoczny Twój Indywidualny Numer TeleRejestracji. Wykwalifikowani konsultanci odbiorą telefony od pacjentów i zapiszą ich w Twoim Kalendarzu Wizyt. Konsultancji pracują w godzinach 8-20 od poniedziałku do piątku i 9-17 w soboty.

Do ceny pakietu doliczana jest opłata dodatkowa za umówione wizyty nowych pacjentów - w zależności od specjalizacji cena za wizytę wynosi 12 zł lub 17 zł netto.
299 zł / miesiąc + VAT

Nigdy więcej nie trać pacjentów!

Czy wiesz, że aż 30% wizyt na ZnanyLekarz.pl jest umawianych w godzinach 19-7, gdy gabinety zwykle są zamknięte?

Nie trać więcej pacjentów przez brak możliwości umówienia wizyty o dogodnej dla nich porze. Udostępnij internetowy Kalendarz Wizyt 24/7, a pacjenci zapiszą się sami. Nikt nie będzie musiał czekać na otwarcie recepcji!


296000

miesięczna liczba wizyt umówionych przez ZnanyLekarz.pl


Buduj renomę w Internecie i docieraj do nowych pacjentów

Dzięki dodatkowej promocji i możliwości wyróżnienia (dodania unikalnych informacji + nielimitowaniej liczby zdjęć) Twój profil odwiedzi nawet 10 razy więcej pacjentów, w porównaniu do profilu bezpłatnego. Więcej odwiedzin oznacza więcej umówionych wizyt!


10x

więcej pacjentów odwiedzi Twój profil


Oszczędzaj czas i usprawnij pracę

Nie trać czasu na samodzielne przypominanie o wizycie, tylko skorzystaj z systemu automatycznych potwierdzeń i przypomnień SMS. System zadba, aby pacjent nie zapomniał o wizycie, przypomni o umówieniu wizyty kontrolnej, a w razie potrzeby umożliwi szybkie anulowanie wizyty. Dzięki temu zwolniony termin będzie od razu dostępny dla innych.


65%

O tyle możesz zmniejszyć liczbę pacjentów zapominających o wizycie

Dołącz do ponad 8000 zadowolonych lekarzy i specjalistów!

Janina Skrzypek-Wańha internista, lekarz rodzinny, kardiolog
Grzegorz Guc internista, lekarz rodzinny
Iwona Cierpikowska-Trynkowska dermatolog

Poznaj szczegóły oferty. Zostaw swoje dane - oddzwonimy!

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaki jest całkowity miesięczny koszt Pakietu Premium?

  Całkowity koszt = stała opłata za promowanie profilu (299 zł netto) + opłata za umówione wizyty (w zależności od specjalizacji 12 zł netto lub 17 zł netto za pacjenta. Dla lekarzy z kategorii: chirurg, chirurg dziecięcy, chirurg plastyczny, dermatolog, ginekolog, okulista, ortodonta, ortopeda, lekarz medycyny estetycznej, stomatolog, urolog, androlog, endokrynolog, kardiolog, radiolog - 17 zł netto. Dla pozostałych kategorii - 12 zł netto).

  W przypadku pacjentów powracających (którzy ze swojego konta na ZnanyLekarz.pl umówili się kiedyś do danego lekarza lub też przy umawianiu wizyty zaznaczyli opcję "byłem już u tego lekarza".) opłata nie jest pobierana.
 • Na jaki okres podpisywana jest umowa?

  Umowa podpisywana jest na 6 miesięcy (dopiero po takim czasie możesz zobaczyć najlepsze rezultaty). Po ich upływie umowa automatycznie przechodzi na czas nieokreślony, z 3-dniowym okresem wypowiedzenia.
 • Czy korzystanie z Kalendarza Wizyt wymaga wiedzy z zakresu informatyki?

  Zarządzanie Kalendarzem Wizyt jest niezwykle proste i nie wymaga zaangażowania informatyka ani żmudnych instalacji.
 • Co wchodzi w skład Pakietu Premium?

  • Promowanie profilu
  • Wyróżnienie i personalizacja profilu
  • Profesjonalne narzędzia do zarządzania gabinetem: Kalendarz Wizyt + TeleRejestracja
  • Indywidualny numer TeleRejestracji widoczny na profilu
  • SMS-y dla pacjentów z przypomnieniem o wizycie
  • Dedykowany opiekun i wsparcie techniczne
 • Kupiłem Pakiet Premium i co dalej?

  O rozwój Twojego profilu będzie dbał dedykowany Opiekun, który nauczy Ciebie i Twój Zespół, jak korzystać z Kalendarza Wizyt oraz pokaże wszystkie funkcjonalności dostępne w Pakiecie Premium.

  Po zakupie Pakietu Premium otrzymasz automatyczny email z potwierdzeniem transakcji. Twój Opiekun skontaktuje się z Tobą w ciągu 3 dni roboczych. Będziesz też mógł sam ustalić dogodny dla Ciebie termin kontaktu.
 • Kiedy płatność zostanie pobrana z mojej karty?

  Po 30 dniach od momentu zakupu. Dla przykładu, jeśli wykupisz Pakiet Premium 1 stycznia, to pierwsza opłata zostanie pobrana 1 lutego.
 • W jaki sposób wysyłacie fakturę?

  Faktury wysyłamy bezpośrednio na adres mailowy. Co więcej, masz stały dostęp do wszystkich faktur z poziomu swojego profilu.
 • Czy na profilu będzie widoczny mój numer telefonu?

  Jedynym numerem widocznym na profilu będzie Twój Indywidualny Numer TeleRejestracji. Profesjonalni konsultanci odbiorą telefony od pacjentów i zapiszą ich w Twoim Kalendarzu Wizyt. W sytuacji, gdy pacjent zadzwoni poza godzinami pracy, będzie mógł zostawić wiadomość na automatycznej sekretarce. Godziny pracy TeleRejestracji: pon.-pt. 8-20, sob. 9-17.

  Odbieramy aż 99,5% wszystkich połączeń, a Ty nie tracisz potencjalnych pacjentów!