Zygfryd Reszka, kardiolog Elbląg

Zygfryd Reszka

Kardiolog

8 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Kaszubska 4, Elbląg
Specjalistyczny Gabinet Lekarski.

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych kardiologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski. Inny

Celna i rzeczowa pomoc. Widać duże doświadczenie i rzetelną praktyczną wiedzę. Pan Doktor mnie uzdrowił i natchnął spokojem. Bardzo polecam


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski. Inny

Na pewno pomoże - z ogromną wiedzą, bardzo doświadczony doktor, a do tego bardzo ciepły i miły. Postawił trafną diagnozę i zastosował takie leczenie, że mogę już normalnie żyć i pracować.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski. migotanie przedsionków

Znakomity specjalista. Mąż ma 42 lata i od 6 lat choruje na migotanie przedsionków. Dobrze dobrał mu leki i może dzięki temu normalnie funkcjonować i pracować, a miał problem wejść po schodach na 2 piętro. Zawsze doradzi, wytłumaczy, jak trzeba położy do szpitala. Każda wizyta u Pana Doktora to radość dla serca.


K
Użytkownik zweryfikowany

Wspanialy, mily i przede wszystkim znakomity kardiolog. Dzieki niemu do tej pory zyje moja Mama 78 lat ( jest po wylewie ) i moj Tata 81 lat ( rozrusznik ) ma cukrzyce. Pan Doktor Reszke znakomicie dobral leki dla mnie - opanowalem nimi mocno podwyzszone cisnienie. Doktor godny polecenia...


S
Użytkownik zweryfikowany

Co tu dużo gadać?Dzięki niemu oglądam jeszcze ten piękny świat.W takim momencie każdy się wzrusza i żywi tylko pozytywne uczucia.


E

Dzięki niemu żyje mój tata.Nikt innym nie był go w stanie prawidłowo zdiagnozować i pomóc.Dziękuję


S

miałem pierwszy kontakt z dr Reszką w szpitalu po zawale.uznałem ,że moge mu zaufać. Bardzo wysoko cenię dr.Skowrońskiego ,który opisałmi w co się wpakowałem ,Szulewskiego, który prowadził cudnie dwie koronarografie w 2004 r,Ostrowskiego szefa pracowni,dzięki którym jeszcze się kolebie.Od tamtego czasu jestem pod opiekom Ich szefa. Dzięki Panowie


R
Użytkownik zweryfikowany

jest znakomitym kardiologiem,ktory po wejsciu do gabinetu daje poczucie bezpieczenstwa.najpierw przeprowadza dokladny wywiad z pacjentem,nastepnie robi ekg i dopasowuje dobre i skuteczne leki.mily i sympatyczny lekarz,mozna bez pospiechu o wszystko zapytac.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania