dr

Zuzanna Gierzyńska

Ginekolog

32 opinie +dodaj

Umów wizytę 1450 odwiedzin w ciągu 30 dni

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
32 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: INTER-MEDUsługa: prowadzenie ciąży

  Pani doktor prowadziła moją ciążę, przez cały ten czas czułam że ja i córka jesteśmy w dobrych rękach. Bardzo miła, pogodna i rzetelna osoba, która wyslucha i odpowie na wszystkie nurtujące pytania.
  Fakt czasem zdarzają sie u Pani doktor opóźnienia w przyjęciu, ale wynika to z tego że do wszystkich pacjentek podchodzi bardzo indywidualnie - każda moja wizyta nie trwała krócej niż te ustalone 15 minut.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest osobą konkretną i zainteresowaną przypadkiem z jakim przyszłam, dopytuje i drąży. Widać że jest lekarzem z sercem. Podczas badania mogłam zadawać pytania na które uzyskałam odpowiedzi.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: INTER-MEDUsługa: wizyta kontrolna

  Bardzo wysoki profesjonalizm Pani Doktor powoduje, że wizyta nie jest krępująca, gabinet na bardzo wysokim poziomie, wizyta przebiega w intymnych warunkach polecam każdej kobiecie takiego ginekologa. Pani Doktor rzeczowa, miła, bezpośrednia i uśmiechnięta co tak ważne jest w kontakcie z lekarzem.

 • Opinia z dnia 25-05-17 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • M

  Świetny lekarz. Jestem pacjentką dr Gierzyńskiej już dłuższy czas. Mój problem wreszcie został zdiagnozowany. Pani doktor potrafi wysłuchać, wszystko merytorycznie i cierpliwie wytłumaczyć, zmniejszyć stres w trakcie badania, a do tego tchnąć nadzieję gdy pacjent naprawdę tego potrzebuje. Dziękuję i pozdrawiam!

 • B

  Również bardzo dobrze oceniam Panią doktor i polecam gorąco wszystkim wystraszonym paniom. Podczas wizyty, mimo mojego spięcia, Pani doktor była bardzo taktowna i delikatna. Sprawnie przeprowadziła wszystkie badania, postawiła trafną diagnozę i wyjaśniła problem. Teraz jestem po zabiegu wykonanym również przez Panią doktor, wszystko również odbyło się bez zbędnego stresu. Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam Panią doktor!

 • S

  To ja też daje BARDZO DOBRĄ ocenę! Po przeczytaniu opinii, zdecydowałam się aby Pani doktor poprowadziła moją ciąże. Jestem po pierwszej wizycie i nie zawiodłam się :) Bardzo sympatyczna, fachowa osoba, no i wyrozumiała bo musiałam na wizytę zabrać moją, małą córkę z czego Pani doktor nie robiła żadnych problemów. Pozdrawiam razem z Lilą.

 • P

  Bardzo miła i kompetentna osoba, wzbudzająca sympatię, fajne podejście do pacjenta, delikatna w badaniu. Odpowiada na wszystkie pytania szczegółowo.Polecam!!

  dr Zuzanna Gierzyńska2015-03-25

  Z podziękowaniem za sympatyczny komentarz, łączę pozdrowienia!

 • S

  Lekarz naprawdę godny polecenia. Pani Doktor prowadziła moją drugą ciążę i jestem bardzo zadowolona. Każde badanie wykonuje dokładnie i delikatnie, żaden inny lekarz u którego byłam nie poświęcił tak wiele czasu pacjentowi, Pani Doktor natomiast przeprowadza szczegółowy wywiad, nie pomija żadnych badań, w razie wątpliwości wszystko precyzyjnie wyjaśnia. Jest profesjonalistą w tym co robi a przy tym jest osobą niezwykle ciepłą i życzliwą Dziękuje za wspaniałe 7 miesięcy i fantastyczną opiekę w szpitalu

  dr Zuzanna Gierzyńska2015-03-25

  Bardzo dziękuję za ciepłe słowa i cieszę się, jeśli udało mi się spełnić chociaż trochę oczekiwania Mamy Mateusza wobec lekarza :) Łączę pozdrowienia!

 • 1

  Trafiłam do Pani doktor w 9 miesiącu ciąży. To bardzo życzliwa, serdeczna i kompetentna osoba. Odpowiedziała szczegółowo na wszystkie dreczące mnie pytania odnośnie porodu i od razu potraktowała mnie jakbym była jej pacjentką od dawna. Urodziłam zdrową córeczkę. Dziekuję za wszystko i pozdrawiam.

  dr Zuzanna Gierzyńska2015-03-25

  Bardzo mi miło, że opisała Pani tak sympatycznie nasze spotkanie i swoją wizytę. Łączę pozdrowienia!