dr

Zuzanna Gierzyńska

Ginekolog

36 opinii +dodaj

Umów wizytę 25 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
36 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: INTER-MEDUsługa: badanie ginekologiczne

  Jestem bardzo zadowolona. Przyjechałam do Pani doktor z Wielkiej Brytanii. Miła kobieta która wytłumaczy wszystko. Ciepło prawdziwej matki jak i ogromna wiedza. Widać zamiłowanie do zawodu. Polecam wszystkim.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: INTER-MED

  Pani Doktor prowadzi moją ciążę, jestem bardzo zadowolona, ponieważ wizyta przebiega profesjonalnie, Pani Doktor wyczerpująco odpowiada na moje pytania czy wątpliwości, zaleca odpowiednią suplementacje, szczegółowo udziela wszystkich niezbędnych informacji. Samo usposobienie Pani Doktor sprawia, że pacjentki czują się bezpiecznie i komfortowo, polecam serdecznie :-)

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: INTER-MED

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, dociekliwość i chęć pomocy - przy tym miła atmosfera. Z całą pewnością polecam Panią Doktor.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: INTER-MED

  Pani doktor bardzo miła i konkretna. Ma świetne podejście do osoby która odwiedza ginekologa pierwszy raz.

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: INTER-MEDUsługa: prowadzenie ciąży

  Pani doktor prowadziła moją ciążę, przez cały ten czas czułam że ja i córka jesteśmy w dobrych rękach. Bardzo miła, pogodna i rzetelna osoba, która wyslucha i odpowie na wszystkie nurtujące pytania.
  Fakt czasem zdarzają sie u Pani doktor opóźnienia w przyjęciu, ale wynika to z tego że do wszystkich pacjentek podchodzi bardzo indywidualnie - każda moja wizyta nie trwała krócej niż te ustalone 15 minut.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest osobą konkretną i zainteresowaną przypadkiem z jakim przyszłam, dopytuje i drąży. Widać że jest lekarzem z sercem. Podczas badania mogłam zadawać pytania na które uzyskałam odpowiedzi.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: INTER-MEDUsługa: wizyta kontrolna

  Bardzo wysoki profesjonalizm Pani Doktor powoduje, że wizyta nie jest krępująca, gabinet na bardzo wysokim poziomie, wizyta przebiega w intymnych warunkach polecam każdej kobiecie takiego ginekologa. Pani Doktor rzeczowa, miła, bezpośrednia i uśmiechnięta co tak ważne jest w kontakcie z lekarzem.

 • Opinia z dnia 25.05.2017 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • M

  Świetny lekarz. Jestem pacjentką dr Gierzyńskiej już dłuższy czas. Mój problem wreszcie został zdiagnozowany. Pani doktor potrafi wysłuchać, wszystko merytorycznie i cierpliwie wytłumaczyć, zmniejszyć stres w trakcie badania, a do tego tchnąć nadzieję gdy pacjent naprawdę tego potrzebuje. Dziękuję i pozdrawiam!

 • B

  Również bardzo dobrze oceniam Panią doktor i polecam gorąco wszystkim wystraszonym paniom. Podczas wizyty, mimo mojego spięcia, Pani doktor była bardzo taktowna i delikatna. Sprawnie przeprowadziła wszystkie badania, postawiła trafną diagnozę i wyjaśniła problem. Teraz jestem po zabiegu wykonanym również przez Panią doktor, wszystko również odbyło się bez zbędnego stresu. Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam Panią doktor!

Doświadczenie i kwalifikacje