Adresy (2)

., Kielce
, (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach
ul. Przyjaźni 111A, Krzyki , Wrocław
Centrum Medyczne PRZYJAŹNI (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

2

Ogólna ocena
26 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu zawroty głowy

Jestem po dwóch wizytach u Pani doktor i cieszę się, że dopiero dzisiaj przeczytałam tutejsze opinie.
Pani doktor ma fantastyczne podejście do dzieci. Jest bardzo uprzejma i ciepła.
Córka 2,5 roku dała się pięknie zbadać.
Nasze zalecenia teraz to głównie obserwacja dziecka i wyeliminowanie wszelakich odbiorników. I mam głęboką nadzieję że to pomoże mojemu dziecku. Jeśli nie -to zgodnie z ustaleniami Z Panią doktor czekać nas będzie szereg badań i szpital.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu napięcie mięśniowe u niemowlaka

Bardzo miła i konkretna osoba. Po badaniu stwierdzono że z naszym maluszkiem wszystko w porządku. Mimo to dostaliśmy skierowanie na usg i wizytę kontrolna na 2 miesiące. Pani dr tłumaczy co robić z dzieckiem a a także podczas nadania opowiada.


W
Użytkownik zweryfikowany

Ja chcialam tylko napisac ze te osoby ktore oskarzaja Pania Doktor sa nienormalni. Mnie leczyla 12 lat od dnia wypadku , i co? jestem zdrowa a bylam jedna noga na tamtym swiecie. Wiec sie ogarnijcie i nie piszcie bzdur bo jestescie smieszni.


D
Użytkownik zweryfikowany

Lekarka,która nigdy nie chciała dać dziecko na rehabilitację,bo stwierdziła,że nie ma takiej potrzeby.Syn choruje na dystrofię mięśniową!!!Ponad to za każdym razem stwarzała problemy jak chciałem zaświadczenie potrzebne do komisij,świetna aktorka!Na szczęsciezmienilismy już neurologa,szkoda,że wcześniej tego nie zrobiliśmy.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


M
Użytkownik zweryfikowany

Jest to lekarz, który jako pierwszy postawił u córeczki trafną diagnozę i gdyby nie te bzury które póżniej wyczytałam na jej temat miałabym zdrowe dziecko. Pani doktor już na pierwszej wizycie stwierdziła u córeczki sześciomiesięcznej wówczas padaczkę, niestety nie uwierzyłam w to dzięki takim opiniom które na tym forum dominują. Na kolejną słuszną diagnozę musiałam czekać pół roku, rozwój dziecka w tym okresie stał w miejscu. Tylko leki przeciwpadaczkowe jak się teraz okazuje, które pani doktor chciała wprowadził 10 miesięcy temu są jedynym ratunkiem i szansą na prawidłowy rozwój mojego dziecka. Komentarze typu nie wierzy w rehabilitację są jak najbardziej na miejscu, bo niepotrzebna rehabilitacja może tylko zaszkodzić, moje dziecko było maltretowane vojtą przy padzacze, bo inni lekarze twierdzili , że ma porażenie mózgowe. A to , że wypisuje wysokie dawki leków jest normalne jeśli niskie dawki nie skutkują, na zachodzie , w Stanach , Niemczech dawki leków przeciwpadaczkowych są nawet kilka razy wyższe niż w Polsce, bo dopiero wtedy skutkują. Teraz wiem, że lepiej podać wyższą dawkę leku niż mieć niepełnosprawne dziecko, bo nieopanowane napady padaczkowe do tego mogą prowadzić. Nie wiem kto te bzdury wypisuje, ale ludźmi którzy to robią powinna zająć się prokuratura. Zastanówcie się zanim kogoś bezpodstawnie oskarżycie , bo są takie naiwne mamy jak ja które w to wierzą. Gdyby tylko można było cofnąć czas...


T
Użytkownik zweryfikowany

Witam
Moja opinja jest bardzo dobrze przemyślana i uważam, żę jest to lekarz którego trzeba unikać
Dwukrotnie pani Piotrowicz orzekała o niepełnosprawności mojego dziecka i dwukrotnie
odwoływałem się od jej decyzji do Wojewódzkiej komisji do spraw orzekania o niepełnosprawności
z pełnym sukcesem.Zastanawia mnie jedno, co kieruje panią Piotrowicz, że działa na szkodę
dzieci, przedewszystkim dzieci, ale równierz i ich rodziców.Trudno panią Piotrowicz nazwać lekarzem
z powołania. STANOWCZO NIE POLECAM P.S moi znajomi którzy leczyli dzieci u pani Piotrowicz
zmienili lekarza.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


M
Użytkownik zweryfikowany

Witam Bardzo Państwa ja tez podzielę sie z Państwem opinią że lekarz powinien dawać przykład i świecic nim powinien być sumienny i życzliwy niestety Pani Doktor takim lekarzem nie jest z przykrością to piszę. Pierwsza moja wizyta z córeczką była początkiem pazdziernika nie należała do wizyt miłych ale się odbyła Pani Dok. umówiła mnie na koniec lutego na badanie EEG . Zjawiłam się wiec danego dnia i zostałam odstawiana z kwitkiem powiedziała mi ::" że nie mam skierowania na dane badanie czyli EEG musze dostarczyc jej to skierowanie od lekarza rodzinnego ". Dała mi jakis świstek ( z datą pierwszej wizyty czyli pazdziernika a to było końcem lutego) pojechałam więc do rodzinnego dostałam skierowanie ale na konsultację . Drugiego dnia pojechałam więc z powrotem Pani Doktor znów odstawiała mnie z kwitkiem ponieważ to skierowanie nie było na dane badanie tylko na konsultację . Opwiadając to rodzinnemu lekarzowi był zszokowany że prowadzący lekarz NEUROLOG chce skierowanie na specjalistyczne badanie od lekarza rodzinnego. Nie rozumiem zachowania Pni Doktor nie wiem dla czego tak postąpiła mając świadomość że ja musiałam pokonać aż 50 kilometrów w jedną stronę oczywiście z córeczką która zemdlała w kościele i uderzyła głową o posadzkę . Nie rozumiem takiego zachowania i traktowania w taki sposób ludzi , nie wiem co to miało oznaczyć przecież udałam sie do specjalisty więc P. D . powinna mi wypisac skierowanie skoro ona prowadziła moje dziecko i robi badanie EEG. Widocznie nie jest specjalistką nikomu nie polecam .

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


R
Użytkownik zweryfikowany

Szanowni Państwo!
Zanim coś napiszecie mocno się zastanówcie co piszecie.Łatwo jest winić lekarza i wylewać na Niego wszystkie swoje żale i pretensje do losu jaki nas spotkał.Przeczytałem opinie jakie wydajecie i stanowczo z nimi zgodzić się nie mogę.Mam syna 18 letniego z 4-ro kończynowym mózgowym porażeniem dziecięcym /Zespół Westa/.Dziecko leczone było w Centrum Zdrowia Dziecka.Diagnozę stawiali też Dr.Drewniakowa w Krakowie i prof.Czochańska w Warszawie.Od kilku lat prowadzi je Pani Piotrowicz i jestem bardzo zadowolony z efektów.Udało się bardzo skutecznie przebrnąć przez niezwykle trudny okres dojrzewania,gdzie powróciły napady padaczkowe/na szczęście krótkotrwałe/.W okresie nasilonych napadów na telefon uzgadniałem wizyty na zasadzie już jadę z dzieckiem do Pani i nigdy nie spotkałem się z odmową ,nieuprzejmością czy arogancją.Nie było również żadnych problemów z wypełnianiem zaświadczeń czy wniosku o rentę .Na wniosek lekarza zrobiliśmy dziecku wszystkie niezbędne badania które potwierdziły zasadność doboru leków.Osiągnęliśmy postęp taki jaki przy tego rodzaju chorobie był możliwy. Trafiliśmy na wielu lekarzy wspaniałych takich jak dr.Piotrowicz czy dr.Bandyra i Dobrowolski w Busku,ale i takich /nawet w CZD/ którzy nie badali a ograniczali się tylko do wypisywania recepty nie zważając na wielogodzinną uciążliwą podróż z dzieckiem i oczekiwanie w kilkugodzinnej kolejce.Byli i tacy rehabilitanci w WORR dla DiON którzy zwichnęli dziecku staw biodrowy/skrót podaję celowo zainteresowani wiedzą o jaki ośrodek chodzi/.Choroby neurologiczne a szczególnie te które dotknęły nasze dzieci są bardzo trudne do akceptacji,wymagają od rodziców bardzo wielu wyrzeczeń a efekty nigdy nie są wiadome.My jako rodzice zaakceptowaliśmy niepełnosprawność naszego syna/córki mamy zdrowe/i staramy się by nasze życie było w miarę normalne, chociaż obraca się ono wokół potrzeb dziecka.
Pozdrawiam życząc dużo wytrwałości optymizmu i obiektywizmu.
Roman


A
Użytkownik zweryfikowany

Według mnie to bardzo dobry doktor. Moja córka bliźniaczka urodziła się z wagą 1,6 kg. W trzecim lub czwartym miesiącu życia pojawiały się napięcia mięśniowe. Pani doktor od razu skierowała nas do rehabilitanta przyjmującego w szpitalu onkologicznym w Kielcach, który nauczył nas jak mamy ćwiczyć ( met. Vojty). Po niedługim czasie napięcia ustały. Doktor Piotrowicz ma świetny kontakt z dziećmi, jest zawsze pogodna i uśmiechnięta, dziwią mnie te wcześniejsze opinie. Jestem pedagogiem z wieloletnim stażem pracy i miałam z lekarzami wiele do czynienia, ale u pani doktor nie zauważyłam oschłości, braku zainteresowania pacjentem czy nieprofesjonalizmu. Ale każdy ma prawo do swojego zdania. Jeździmy z mężem do Pani doktor od ponad trzech lat, prócz diagnozy i opieki neurologicznej przekazała nam wiele cennych uwag na temat innych chorobowych problemów z córkami, między innymi podsunęła świetną kurację uodparniającą. Mnie poleciła ją koleżanka, polecał też warszawski neurolog, i ja też polecam.


E
Użytkownik zweryfikowany

Niewiem,jak tacy ludzie mogą być lekarzami i do tego zajmować się dziećmi.Ja poszłam z moim trzy miesięcznym synkiem.Wcześniak, bardzo malutki jak się urodził bo tylko 930g.Wzmożone napięcie mięśniowe.Jużnasza pediatra sugerowała rehabilitację,ale najpierw konsultacja z neurologiem.O rehabilitacji na wizycie nie byłao żadnej mowy.Jak zapytałam,pani doktor coś bąknęła pod nosem i to był koniec wizyty.Wypisała leki i kazała podawać dziecku.Wypisała takie leki,że farmaceutka nie chciała mi ich wydać,bo były to leki silnie psychotropowo.I ona chciała to zaaplikować trzymiesięcznemu dziecku.To jakiś obłed.Trafiłam do innego neurologa i obyło się bez leków,tylko intensywna rehabilitacja.Dzisija mój synek ma 10 lat.Ma zdjagnozowane mpd,ale jest może nie całkiem,ale na swoje możliwości sprawnym dzieckiem.Jest bardzo inteligentny jak na swój wiek.Nawet nie chcę myśleć,co mogłoby się stać po podaniu tych leków.Wiem,że dobrze by nie było,tak powiedziała neurolog w Warszawie.Widzę,że przez tyle lat nic się nie zmieniło zachowanie pani doktor ani praca z pacjentem.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Jesteś tym lekarzem?

Edytuj lub przejmij profil
Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217. ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional