Zenon Płachta, ginekolog Pionki

dr n. med. Zenon Płachta

Ginekolog więcej

14 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Sienkiewicza 4, Pionki
Gabinet Lekarski Położniczo - Ginekologiczny (NZOZ "Medyk" )

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Nietrzymanie moczu
  • Mięśniaki macicy
  • Endometrioza

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Kwalifikacja do operacji


ul. Sienkiewicza 4, Pionki

Gabinet Lekarski Położniczo - Ginekologiczny (NZOZ "Medyk" )


Prowadzenie ciąży


ul. Sienkiewicza 4, Pionki

Gabinet Lekarski Położniczo - Ginekologiczny (NZOZ "Medyk" )


Szczepienie przeciw HPV


ul. Sienkiewicza 4, Pionki

Gabinet Lekarski Położniczo - Ginekologiczny (NZOZ "Medyk" )


Testy HPV


ul. Sienkiewicza 4, Pionki

Gabinet Lekarski Położniczo - Ginekologiczny (NZOZ "Medyk" )

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
14 opinii

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Mało kiedy wystawiam opinie lekarzowi, ale tutaj muszę. Dawno nie trafiłam na tak cudownego lekarza. Najpierw zostałam wysłuchana (spokój jaki emanuje z dr jest niesamowity) i Pan doktor odpowiedział na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Później zaczęło się badanie. Wiadomo-badanie ginekologiczne nie należy do najprzyjemniejszych, ale tutaj było inaczej. Doktor Zenon wykonał badanie bardzo delikatnie i szczegółowo. Mało tego. Chcąc się upewnić wykonał badanie dwa razy. Postawił (w moim mniemaniu) trafną diagnozę i dobrał odpowiednie leki. Nie czułam się skrępowana. Podejmie się próby włożenia wkładki domacicznej, gdzie dwóch innych lekarzy odmówiło mi tej usługi. Naprawdę szczerze polecam dr. Płachtę !! Jest to specjalista w swojej dziedzinie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski Położniczo - Ginekologiczny (NZOZ "Medyk" ) ciąża

Do Pana Doktora chodziłam jeszcze przed zajściem w ciążę i nigdy nie mogłam powiedzieć nic złego na jego temat. Dlatego gdy tylko dowiedziałam się o ciąży wiedziałam że nie zmienie lekarza. Pan Doktor zawsze wnikliwie przeprowadza wywiad,badania,wszystko tłumaczy nawet po dwa razy dla pewności. Omawia każde usg każde badanie każde zdjęcie i odpowiada na wszystkie pytania a przy okazji jest uprzejmy. Polecam ☺

dr n. med. Zenon Płachta

Dziękuję za pozytywne słowa.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Na wstępie pragnę zaznaczyć, ze nigdy nie wystawiłam negatywnej opinii lekarzowi, nawet jeśli byłam bardzo niezadowolona z wizyty. U doktora Płachty prowadziłam ciąże w Medicover, ze względu na w miarę dobre opinie w internecie, jednak lekarz ten od początku nie wzbudził mojego zaufania. Ciąże prowadziłam więc rownolegle u lekarza poza placówką medicover. (w medicover posiadam kartę, więc chodziłam tam tylko po to żeby dostawać skierowania na badania, które miałam w pakiecie). Ze względu na taki stan rzeczy mam bardzo dokładne porównanie - doktor płachta był znacznie mniej delikatny, zdarzały mi sie krwawienia po badaniach, których nigdy nie było u 2 lekarza. Doktor nieszczególnie był zainteresowany pacjentem, wizyty trwały bardzo krótko - około 10 minut. Miarka się przebrała na początku 8 miesiąca ciąży. Doktor stwierdził miękka, skrócona szyjkę macicy oraz ryzyko porodu przedwczesnego i kazał natychmiast jechać do szpitala. Wszystko ok, chwała za czujność i szybką reakcję, ale każde moje pytanie, łącznie z zapytaniem o szanse przeżycia dziecka, zbywał mówiąc, ze w szpitalu wszystko powiedzą. Z gabinetu wyszłam roztrzęsiona i zapłakana, a na moje pytania odpowiadał mój 2 lekarz do którego zadzwoniłam jeszcze przed przybyciem do szpitala. Uspokajał mnie i mówił jakie są opcje, co może sie po kolei wydarzyć. Wyraził tez zaskoczenie postępowaniem doktora płachty, który nie powiedział, nie wyjaśnił nic, tylko kazał w niepewności czekać na to co powiedzą w szpitalu. W szpitalu również wyrazili zdziwienie, bo okazało sie, ze szyjka długa, tylko leciutko rozpulchniona. Od zdarzenia minął ponad miesiąc, a poród wciąż przede mną. Uważam, ze potraktowanie mnie przez doktora Płachtę było nieprofesjonalne i naraziło mnie na niepotrzebny, gigantyczny stres, który w ciązy jest przecież niewskazany.

dr n. med. Zenon Płachta

Ponieważ Pacjentkę chronią przepisy o ochronie danych osobowych -
lekarza niestety nie - nie mam możliwości zweryfikowania opinii. Nie przypominam sobie takiego zdarzenia. Chciałbym się ustosunkować merytorycznie do zarzutów, ale pani Zofia nie ma na tyle odwagi żeby podpisać się prawdziwym imieniem i nazwiskiem.
Niezrozumiałe jest dla mnie dlaczego p. Zofia po pierwszej wizycie u mnie nie wybrała innego lekarza i przychodząc na kolejne wizyty świadomie narażała się na moją impertynencję i brak profesjonalizmu. IMHO chodzenie w ciąży do 2 lekarzy świadczy o braku zaufania do każdego z nich, nie wspomnę o negatywnych skutkach podwójnego badania ginekologicznego.Badanie ginekologiczne nie zawsze jest komfortowe dla pacjentek, ale przecież w całej medycynie jest dużo badań nieprzyjemnych a nawet czasem bolesnych. Ja staram się badać rzetelnie i dokładnie, więc czasem, w zależności od warunków osobniczych badanie możne być trudne. Plamienie po badaniu zdarzało się , zdarza i będzie się zdarzało - nie jest to żaden błąd w sztuce, nie jest to miejsce na wyjaśnianie szczegółów. Nie mam wiedzy, czy kierowałem Panią do szpitala, niestety nie wiem komu tu odpowiadam, ale jeśli tak było to znaczy, że w mojej opinii były ku temu wskazania. Jeśli takie wskazania były by pilne - nie używam w pracy słownictwa "natychmiast"- wezwałbym dla Pani karetkę. Życząc szczęśliwego zakończenia ciąży mam nadzieję, że jednak wybrała Pani innego lekarza w trosce o swoje zdrowie psychiczne i dobrostan dziecka. dr n. med. Z. Płachta.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Byłam u Pana doktora wczoraj na wizycie. Była to pierwsza wizyta u tego lekarza (druga w ciąży).
Lekarz odpowiedział na moje pytania szczegółowo, analizował wyniki badań zleconych przez poprzedniego lekarza. Wydał skierowanie (na moją prośbę) na dodatkowe badanie.
Generalnie jestem zadowolona z wizyty.
Wizyta odbyła się w Medicover.


K
Użytkownik zweryfikowany

Byłam na wizycie u doktora kierujac sie pozytywnymi opiniami, szukałam lekarza prowadzacego ze wzgledu na zmiane miasta zamieszkania, wiecej jednak nie udam sie na wizyte do Pana doktora, badanie przeprowadzona baaaardzo niedelikatnie, wręcz na siłe, przynajmniej takie było moje odczucie, nie była to moja pierwsza wizyta w czasie ciazy wiec wiedziałam czego sie spodziwac ale kontakt z doktorem ograniczyl sie do wypisania skierowania do szpitala, nawet nie wyjasnil mi co mialoby byc mi zrobione mimo że pytała co to takiego co to za zabieg, zero skierowan na badania krwi, zero jakichkolwiek wytycznych, jedynie powiedział ze w szpitalu mi lekarz wszystko powie.... jak dla mnie lekarz z bardzo złym podejsciem do pacjentki, albo po prostu ja tak niestety trafilam, osobiscie nie polecam.

dr n. med. Zenon Płachta

Szanowna Pani, dziękuję za opinię - jest dla mnie bardzo przydatna. Pragnę nadmienić, że badanie ginekologiczne nie zawsze jest komfortowe, a szczególnie jeśli wymaga precyzyjnego postawienia diagnozy i ustalenia wskazań do hospitalizacji - jak to miało miejsce w Pani przypadku. Jestem przekonany, że informowałem Panią o wskazaniach do leczenia szpitalnego i o zarysie prawdopodobnego postępowania w szpitalu - taki mam standard! Nie jestem jednak w stanie przewidzieć metod leczenia, które ustala zespół lekarzy w szpitalu i w jego kompetencji jest udzielanie takich informacji. W mojej opinii nie było medycznych wskazań w Pani przypadku na wydawanie skierowań na jakiekolwiek badania diagnostyczne w trybie ambulatoryjnym, ze względu na decyzję o skierowaniu Pani do szpitala. Dziękuję za opinię i życzę powodzenia - również w wyborze nowego lekarza prowadzącego. Z wyrazami szacunku dr n. med. Z. Płachta.


L
Użytkownik zweryfikowany

Ciężarna
Z czystym sumieniem polecam dr Z. Płachę , bardzo miły, konkretny i kompetentny lekarz. Życzę wszystkiego dobrego ,panie doktorze może dodałby pan swoje zdjęcie ;) Pozdrawiam

dr n. med. Zenon Płachta

Dziękuję za słowa uznania.
Jeśli uda mi się kiedyś uzyskać dobre zdjęcie to obiecuję, że dołączę :-)


D
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz - konkretny, rzeczowy, odpowie na każde pytanie wg swojej wiedzy, a także ludzkiej opinii, co też dużo daje. Dla mnie te właśnie cechy są najważniejsze u lekarza. Jako ginekolog jest niezwykle delikatny, stonowany i taktowny. Dodatkowo po źle postawionej diagnozie przez lekarza z Warszawy (który kosztował mnie 250 zł), okazało się, że jestem zdrowa. Z pełnym zaufaniem wybrałam Dr Płachtę również, do prowadzenia ciąży, która pomimo drobnych turbulencji, wykrytych na czas, poród zakończył się ponad 3 kilogramowym szczęściem:) Dr Płachta jest profesjonalistą i takiej opieki należy się po nim spodziewać. Pozdrawiam Pana i dziękuję.

dr n. med. Zenon Płachta

Miło przeczytać taką opinię, jest motywacja do pracy - dziękuję


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz myślę że nawet najlepszy w Pionkach i okolicy polecam serdecznie doktora Płachtę jest bardzo kulturalny i rzeczowy moim zdaniem inni powinni brać z niego przykład :)


P
Użytkownik zweryfikowany

Dzięki leczeniu niepłodności i późniejszemu prowadzeniu niełatwych ciąż, dzięki dr Płachcie jestem dziś szczęśliwą mamą dwójki dzieci.
Bardzo kompetentny lekarz, fajny człowiek :)


M
Użytkownik zweryfikowany

Potwierdzam opinie moich poprzedniczek, dr Płachta to PROFESJONALIZM, KLASA, a przy tym wszystkim taki "normalny". Również życzę doktorowi wszystkiego lepszego :)
Gosia M.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Nietrzymanie moczu
  • Mięśniaki macicy
  • Endometrioza