Adresy (2)

Łąkowa 5, Kłodzko
Salus Centrum Medyczne

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


74 633.....

Brak informacji o usługach i ich cenach

ul. Bolesława Chrobrego 5, Ząbkowice Śląskie Przyjmuje na NFZ
EMC Szpital Św. Antoniego w Ząbkowicach Śląskich

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Salus Centrum Medyczne Coroczna kontrola

To była 3 i ostatnia wizyta u pana doktora. Co roku robię kontrolne badania ginekologiczne. Doktor wizualnie sprawdził mój stan na fotelu. I podziękował. Musiałam się upomnieć o badanie. Za to zastępczą terapię hormonalną przepisał bez jakiegokolwiek wywiadu i z dużym zadowoleniem. Odradzam.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: EMC Szpital Św. Antoniego w Ząbkowicach Śląskich ciąża

Super lekarza, naprawdę polecam i będę polecać... Przeszłam od Dr. Jakubowskiej i jestem strasznie zadowolona... Pan Doktor wszystko wytłumaczy, opowie... Jeszcze raz super człowiek


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: EMC Szpital Św. Antoniego w Ząbkowicach Śląskich Inny

Jestem po operacji,jeszcze obolałe ale mega zadowolona z profesjonalizmu P.Doktora. Super podejście do pacjentek,wszystko wytłumaczy, powie o zagrożeniach. Gorąco polecam i obalam mit o nie douczonych lekarzach z Zabkowic.


Użytkownik zweryfikowany

Tylko ten lekarz wiedZiał jak.mi pomóc . Próbował znaleźć kogoś takiego kto podejdzie do mnie , poważnie . Nawet pomógł mi dr. DENK , zatrzymać moje wymioty , które trwały 17 tyg. Nikt nie umiał mi pomóc . Idealny dla mnie . polecam .


K
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doctor sprawia wrazenie fachowca:)..i takim jest. Wizyta bez stresu....w milej atmosferze.Pan doktor odpowiada na wszystkie pytania rzeczowo i wyczerpujaco.polecam


S
Użytkownik zweryfikowany

Świetny specjalista, osobiście uważam, że jest najlepszy w Usg. Nigdy nie lekceważy sytuacji a przedeweszystkim posiada ogromna wiedze medyczna. Prowadził moją ciąże i korzystam z usług Pana doktora do dnia dzisiejszego... Polecam! Pełen profesjonalizm!!!


P
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry doktor , miły i sympatyczny ale też bardzo profesjonalny. Poza tym umie wytłumaczyć ale też umie warknąć naturalnie jak trzeba . Dlatego polecam pana doktora bo jestem zadowolona i mam do niego i całego personelu zaufanie a to bardzo ważne.


B
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz ,bardzo mi pomógł.POLECAM!!!!Wysłucha wytłumaczy.Pierwszy raz spotkałam się z tak spokojnym lekarzem.Bardzo dokładnie wszystko tłumaczy ,pomaga.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie