Lek.

Zdzisław Aleksandrowicz

Chirurg, Urolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • G

  Ma to co kazdy lekarz miec powinien-POWOLANIE.Pelny PROFESJONALIZM.POLECAM
  ```
  Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
  ```

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • T

   Nie zgadzam się z powyższymi opiniami. Działania tego lekarza zweryfikowaliśmy z innym lekarzem, który tym razem był miał tytuł doktora nauk medycznych i po późniejszym rozwoju wydarzeń okazało się, że to była dobra decyzja. Oto moje zastrzeżenia. W przypadku podejrzenia raka prostaty lekarz wykonał tylko część ze standardowych procedur diagnostycznych: ocenił "dotykowo" gruczoł. Opinia była taka, że raczej nic się nie dzieje bo nic nie czuje. Natomiast zostaliśmy później poinformowani, że guz jest wyczuwalny dopiero po ok. 10 latach obecności raka. Czujności p. doktora nie wzbudziło także wysokie PSA. Nie zlecił on też badania na tomografie rentgenowskim (co jest w takich sytuacjach standardową procedurą gdy nawet USG nie pokazuje zmian nowotworowych). Nie przygotował także opinii TRUST, którą miał obowiązek przygotować.
   Generalnie - sugeruję, abyście tego człowieka omijali. To typowy lekarz, który tak prowadzi pacjenta by odwiedzał go jak najczęściej w prywatnej praktyce a nie stosuje standardowych procedur diagnostycznych by jak najszybciej określić źródło problemu. Proponuję pójść do kogo innego.

   Pozdrawiam.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • G

   Ma to co kazdy lekarz miec powinien-POWOLANIE.Pelny PROFESJONALIZM.POLECAM
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```

  • G

   Niesamowity lekarz z niesamowitym podejściem do pacjenta! Pomógł mi już kilkakrotnie. Poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu, ile jego konkretny przypadek wymaga. Polecam wszystkim.

  • K

   Polecam Pana doktora z czystym sumieniem, konkretny, rzeczowy i ma dużą wiedzę. Moje infekcje pęcherza moczowego były dla mnie poważnym problemem, wizyty u doktora pomogły mi w leczeniu i jest o wiele lepiej. Polecam wszystkim

  • M

   Bardzo dobry lekarz i co ważne ma czas dla pacjenta i indywidualnie podchodzi do problemu, Pan doktor jest osobą godną polecenia.