Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kolonoskopia

  bardzo dobry lekarz cierpliwy i delikatny miałam robioną kolonoskopie uważnie wysłucha i wszystko wytłumaczy polecam

 • A

  Polecam Pana doktora z całego serca - w lutym miałam wykonaną kolonoskopie i gastroskopie (oba badania nie należą do przyjemnych), pan doktor bardzo delikatny, miły, kompetentny, tłumaczy przy badaniu wszystko jasno i zrozumiale, lekarz z powołania. Następne badania wykonam tylko i wyłącznie u Pana doktora. Dodam, że nie była to wizyta prywatna tylko z NFZ. Dziękuje bardzo.

 • E

  Lekarz cierpliwy, słuchający, dokładnie zbierający wywiad i bardo delikatny w badaniu - tak mechanicznie jak i w dbałości o komfort psychiczny badanego. Pacjent ma poczucie, że jest pod dobrą i profesjonalną opieką. Polecam!

 • Jestem osoba ktora zalozyla ten profil, dlaczego?? Dlatego , ze jest to Lekarz z powolania, uczciwy, bardzo konkretny ,spokojny , bardzo delikatny!!!! To jest czlowiek ktoremu zalezy na pacjetach, szanuje ich i pomaga, doglada kiedy tylko moze!! Mialam nieprzyjemnosc operacji a;le wielka przyjemnosc z tego ze poprowadzil ja Pan Zbyniu:) Czulam sie spokojna bo wiedzialam ze trafilam w bardzo dobre rece!!!!! Takich lekarzy nam wlasnie potrzeba!!!! Doktorze Samulski bardzo bardzo dziekuje za serce i za wszystko!!!! p.S. nie jestem zadna rodzina, a pisze bo czasem za dobre komentarze podpisuja ludzie ze wystawila je rodzina, jestem zupelnie obca osoba, Ale zycze Panu duuuzo zdrowia i spokoju i wielu zadowolonych pacjentow!!!! Jest pan super!!!!!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

41

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

10

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.