lek.

Zbigniew Samulski

Chirurg

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Dostępność

  Lekarz Zbigniew Samulski przyjmuje w jednym gabinecie

 • Kontakt

  Ten chirurg nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Popularność

  Chirurg to 25. najczęściej wyszukiwana specjalizacja lekarska w Polsce

 • Specjalizacja

  Lekarz Zbigniew Samulski to jeden z 52 lekarzy o specjalizacji chirurg w miejscowości Gorzów Wielkopolski na ZnanyLekarz.pl

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

3 opinie

 • AK

  Polecam Pana doktora z całego serca - w lutym miałam wykonaną kolonoskopie i gastroskopie (oba badania nie należą do przyjemnych), pan doktor bardzo delikatny, miły, kompetentny, tłumaczy przy badaniu wszystko jasno i zrozumiale, lekarz z powołania. Następne badania wykonam tylko i wyłącznie u Pana doktora. Dodam, że nie była to wizyta prywatna tylko z NFZ. Dziękuje bardzo.

 • EM

  Lekarz cierpliwy, słuchający, dokładnie zbierający wywiad i bardo delikatny w badaniu - tak mechanicznie jak i w dbałości o komfort psychiczny badanego. Pacjent ma poczucie, że jest pod dobrą i profesjonalną opieką. Polecam!

 • Jestem osoba ktora zalozyla ten profil, dlaczego?? Dlatego , ze jest to Lekarz z powolania, uczciwy, bardzo konkretny ,spokojny , bardzo delikatny!!!! To jest czlowiek ktoremu zalezy na pacjetach, szanuje ich i pomaga, doglada kiedy tylko moze!! Mialam nieprzyjemnosc operacji a;le wielka przyjemnosc z tego ze poprowadzil ja Pan Zbyniu:) Czulam sie spokojna bo wiedzialam ze trafilam w bardzo dobre rece!!!!! Takich lekarzy nam wlasnie potrzeba!!!! Doktorze Samulski bardzo bardzo dziekuje za serce i za wszystko!!!! p.S. nie jestem zadna rodzina, a pisze bo czasem za dobre komentarze podpisuja ludzie ze wystawila je rodzina, jestem zupelnie obca osoba, Ale zycze Panu duuuzo zdrowia i spokoju i wielu zadowolonych pacjentow!!!! Jest pan super!!!!!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online