Umów wizytę
214 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie w trakcie specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Doświadczenie z zakresu Ortopedii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
93 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Bardzo miły i kontaktowy lekarz z dobrym podejściem do małego pacjenta. Fachowo wytłumaczył dalsze postępowanie. Bardzo polecam

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: konsultacja ortopedyczna z USG

  Po pierwszej wizycie mam jak najbardziej pozytywne odczucia - konkretny, miły i fachowy lekarz. Wybieram się na drugą wizytę.

 • M
  Lokalizacja: ARTMED

  Umówiłam się do Pana Doktora na wizytę, bo od miesiąca borykam się z silnym bólem stawu skokowego. Dwie wizyty u innych lekarzy nic nie zmieniły. Dopiero Doktor Pawęzowski zbadał staw jak należy, zrobił USG i postawił diagnozę. A co najważniejsze - rozpoczął konkretne leczenie. Z pewnością jeszcze się z Doktorem spotkamy na wizycie kontrolnej. Polecam z czystym sumieniem tego lekarza.

 • J
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: konsultacja ortopedyczna z USG

  Wizyta przebiegła bardzo sprawnie. Rozpoczęła się o wyznaczonej godzinie. Dobrze postawiona diagnoza potwierdzona wykonanym USG nadgarstka na miejscu. Lekarz sympatyczny, szczerze polecam.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: konsultacja ortopedyczna z USG

  Bardzo miły i mający pojęcie o swojej specjalizacji lekarz. Słucha pacjenta i angażuje się w wyjaśnieniu dolegliwości oraz wyraznie przedstawia jak będzie wyglądało dalsze leczenie.Widać że przejmuję się losem swojego pacjenta i nie jesteśmy następni na taśmie.....Szczerze polecam bo Pan doktor jest profesjonalistą i przede wszystkim czlowiekiem

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwsza wizyta. Lekarz miły i kompetentny. Rzeczowy i pomocny. Szybko zdiagnozował i podał szczegóły dotyczące dalszego leczenia. Myślę, że można mu zaufać.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Jestem mega zadowolony z wizyty u pana doktora, pełen profesjonalizm, bardzo dobre podejście do pacjenta, posiadający ogromną wiedzę , profesjonalnie, dokładnie i szczegółowo przeprowadził badanie USG wszystko opowiedział jaka diagnoza co dolega jakie zalecenia . Moim zdaniem bardzo dobry lekarz , zapewne wrócę do pana doktora i to nieraz. Pozdrawiam serdecznie

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dokładnie przeprowadzone badanie. Szczegółowo opisał nasz przypadek. Bez zbędnego naciągania na dodatkowe koszty

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo miła, kontaktowa osoba. Rzetelnie słucha, diagnozuje i dokładnie tłumaczy. Jestem zadowolony z wizyty, dziękuję za pomoc.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Świetny lekarz, wszystko dokładnie wytłumaczył, cierpliwie i rzetelnie. Zaangażowany w osobisty przypadek pacjenta i skory do pomocy.
  Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego ortopedy.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie w trakcie specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Doświadczenie z zakresu Ortopedii zdobywałem w trakcie pracy i dyżurów w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki przy Dolnośląskim Centrum Urazowym we Wrocławiu oraz podczas ostrych dyżurów w SOR. Swoją wiedzę pogłębiam uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

  Posiadam szeroką wiedzę oraz umiejętności z zakresu medycyny estetycznej. Przykładam szczególną wagę do efektu, który ma zadowolić pacjenta, ale także do bezpieczeństwa każdego zabiegu. W celu podnoszenia swoich kwalifikacji czynnie uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach. Zapewniam, że w swojej pracy wielką wagę przywiązuję do najwyższej jakości świadczonych usług, dlatego używam najlepszych dostępnych preparatów medycznych.

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl