Umów wizytę
212 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie w trakcie specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Doświadczenie z zakresu Ortopedii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
93 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: konsultacja ortopedyczna z USG

  Lekarz bardzo konkretny, świetnie wyjaśnił wszystkie wątpliwości. Szkoda jednak że nie miał zapasowego papieru do drukarki (stąd ta ocena). Niestety nie jestem codziennie we Wrocławiu i że względu na brak mojego czasu nie mogę odebrać zdjęć. Mile widziane było by wysyłanie drogą mailową lub choćby SMS. Ocena mimo wszystko bardzo pozytywna.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: USG stawu barkowego

  Rzeczowo, profesjonalnie - jakość zdjęć USG / sporo do życzenia. Lekarz konkretny, leki przepisane oraz tok leczenia bardzo prawidłowy - wróciłem do formy! Dzięki Panie Doktorze! Drobna uwaga - 15 min na pacjenta przy konieczności zdejmowania odzieży - szczególnie w okresie zimowym - to jednak mało. Powstają delikatnie mówiąc przesunięcia czasowe wobec ustalonych terminów w serwisie ZnanyLekarz - a to powoduje niepotrzebne "napięcia" :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: USG stawu barkowego

  Trafiłam do doktora sugerując się opiniami.... Czy jestem usatysfakcjonowana wizytą? Nie do końca, oczekiwałam w tej cenie czegoś więcej. Myślałam, że w cenie wizyty doktor podpowie mi jakie ćwiczenia powinnam wykonywać aby usprawnić sobie bark, ewentualnie jakie zabiegi na moją kontuzję. Usłyszałam, że powinnam udać się do fizjoterapeuty a ćwiczenia na YT mogę obejrzeć. Kilkakrotnie mówiłam kiedy doszło do kontuzji(początek lutego) - ostatecznie w opisie jest - początek stycznia, taka mała różnica :/ Nawet nie padło pytanie czy może potrzebuje zwolnienie z pracy w związku z "nieczynną" ręką. Może było dodatkowo płatne? Nie wiem... Czy bym poszła raz jeszcze do tego lekarza??? Może jak nie miała bym innego wyboru. Szłam na wizytę po tych opiniach bardzo pozytywnie nastawiona, wyszłam lekko zdegustowana. 150 zł za 15 minut i kilka zdjęć (usg)marnej jakości +recepty które po wykupieniu uszczupliły mój portfel o kolejne 150zl a mój stan po jest taki jak przed wizytą i nadal jestem w punkcie wyjścia tylko parę zł do tyłu.

  Zbigniew Pawęzowski2018-03-07

  Dziękuję za opinie
  1. Nie ma ćwiczeń uniwersalnych na bolesny bark - wizyta odbyła się celem badania usg które pozwoliło na ocenę stawu i wyznaczenia planu leczenia i dalszej diagnostyki. Leczenie schorzeń wymaga wielokierunkowego podejścia obejmującego m.in Rehabilitację.
  2. Czasową niezdolność od pracy, czy zaświadczenie lekarskie oczywiście wystawiam w przypadku choroby i nie zawsze mi zgłaszają taką potrzebę.
  Życzę zdrowia i z ewentualnymi niejasnościami zapraszam ponownie

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: ból kolan

  Bardzo,sympatyczny i cierpliwy lekarz- wszystko zostało mi wyjaśnione,dokładny i rzetelny opis przypadku wraz z dalszymi zaleceniami. Polecam w 100%

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: Konsultacja Ortopedyczna z USG

  Miała to być moja druga wizyta u dr Pawęzowskiego w Artmed.Pierwsza była konsultacją ortopedyczną i przebiegła bez problemów;rozpoczęła sie o czasie,wykonano USG,postawiono diagnozę oraz wydano zalecenia.
  Kolejną wizyte umówiłem także przez portal Znany Lekarz a celem zabiegu miało być wstrzyknięcie osocza bogatpłytkowego.Wizyta została umówiona na sobotę na godz.10.00.
  W ośrodku byłem o 09.45,gdzie oczekiwało 4 pajentów.Moją kolej przypadła na godz.10.30,co było pierwszą niemiła niespodzianką.Wspomnę tylko,że przybywanie 45 min.w wyziębionej poczekalni przy -8 C na zewnątrz do komfortowych nie należy.
  Drugą niespodzianką był fakt,że w momencie,w którym gabinet opuścił pacjent,który był przede mną do gabinetu usiłował wejść pacjent,który pojawił się dlugo po moim przyjściu do gabinetu.Twierdził,że ma umówiony zabieg.Lekarz ograniczył sie do stwierdzenia,że mamy opóżnienie.
  Tego było dla mnie dość i zrezygnowałem z wizyty i zabiegu.
  Sytuacja ,która mnie spotkała powinna być charakterystyczna dla państwowej służby zdrowia a nie prywatnego gabinetu.Zakładałem,że w związku z dość wysokim kosztem zabiegu oraz koniecznością jego kilkuktrotnego powtórzenia mogę liczyć na przyzwoity poziom obsługi.
  Na szczęście pacjent może głosować nogami.Co też niniejszym czynię.

  Zbigniew Pawęzowski2018-03-07

  Dziękuję za opinie
  1. Pracuje nad usprawnieniem działania gabinetu, rejestracji aby uniknąć tego typu sytuacji w przyszłości i zminimalizować kolejki. Liczę na wyrozumiałość w przypadku wystąpienia opóźnień bo nie mogę się śpieszyć z uwagi na wykonywane procedury medyczne.

  Życzę zdrowia i z ewentualnymi niejasnościami zapraszam ponownie

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor jest mily, konkretny, bada dokladnie I tlumaczy wszystko. Problem jest tylko, ze sa opoznienia,gdyz pacjenci co 15min sa umawiani. Jak ktos potrzebuje dluzej niz 15min to sie czeka.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: USG stawu kolanowego

  Byłam na wizycie z dzieckiem. Wizyta była opóźniona o 30 minut. Lekarz nie powiedział żadnego słowa wyjaśnienia (a wystarczyłoby zwykłe „przepraszam „).
  W trakcie wizyty lekarz odebrał telefon (bez słowa „przepraszam”, które byłoby tutaj na miejscu) i zaczął rozmawiać o swoich prywatnych sprawach.
  Zabieg, jaki wykonał lekarz to usg stawu kolanowego u dziecka 4.5 lata-wydruki, które otrzymałyśmy są tragicznej jakości (całe czarne, nic nie widać). Polecił leki, które się stosuje przy zapaleniu, chociaż diagnoza była całkiem inna. Później 2 innych lekarzy, którym to pokazywałam byli bardzo zdziwieni takim zaleceniom.
  Szkoda czasu i pieniędzy. Niestety nie mogę polecić.

  Zbigniew Pawęzowski2018-03-07

  Dziękuję za opinie
  1. Pracuje nad usprawnieniem działania gabinetu, rejestracji aby uniknąć tego typu sytuacji w przyszłości i zminimalizować kolejki. Liczę na wyrozumiałość w przypadku wystąpienia opóźnień bo nie mogę się śpieszyć z uwagi na wykonywane procedury medyczne,
  2. Niestety odbieram często telefony służbowe i nie mam nic przeciwko jak pacjent ma taką potrzebę z uwagi np.martwiąca się rodzina,
  3. USG w przypadku stawu kolanowego nie jest badaniem weryfikacyjnym i kluczowym. Pozwala na wstępne zaplanowanie dalszej diagnostyki, leczenia lub wykluczenie takiej potrzeby

  Życzę zdrowia i z ewentualnymi niejasnościami zapraszam ponownie

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: blokady przeciwbólowe

  Byłam z babcią, która ma problem z kolanem. Pan dotkor zrobił dokładne USG stawu, wyjaśnił w czym problem i podał kilka sposobów poradzenia sobie z problemem. Polecam z czystym sumieniem :)

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Pan Doktor ,zbadał mnie dokładnie , wytłumaczył mi jego przyczyny i możliwości leczenia .Nie mam zastrzeżeń.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Zostałem cierpliwie wysłuchany, szczegółowo zapoznany z wynikami badania USG, poinformowany o spodziewanym przebiegu dolegliwości i sposobach jej leczenia, a także otrzymałem recepty i zalecenia bieżące - wszystko, czego oczekiwałem od tej wizyty.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie w trakcie specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Doświadczenie z zakresu Ortopedii zdobywałem w trakcie pracy i dyżurów w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki przy Dolnośląskim Centrum Urazowym we Wrocławiu oraz podczas ostrych dyżurów w SOR. Swoją wiedzę pogłębiam uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

  Posiadam szeroką wiedzę oraz umiejętności z zakresu medycyny estetycznej. Przykładam szczególną wagę do efektu, który ma zadowolić pacjenta, ale także do bezpieczeństwa każdego zabiegu. W celu podnoszenia swoich kwalifikacji czynnie uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach. Zapewniam, że w swojej pracy wielką wagę przywiązuję do najwyższej jakości świadczonych usług, dlatego używam najlepszych dostępnych preparatów medycznych.

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl