Umów wizytę 200 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie w trakcie specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Doświadczenie z zakresu Ortopedii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
87 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: USG narządu ruchu - ból dużych stawów

  bardzo intensywne i wszechstronne badanie, lekarz nie popuścił żadnego aspektu dolegliwości, dość zaskakujące elementy zauważył, na które wsześniej lekarze nie zwrócili uwagi prócz dużych stawów (czyli jak ważna jest też jest stopa), biorac pod uwagę mój wiek i możliwości był dość optymistyczny, za co dziękuję, bo to motywujące do dalszej walki o pełną sprawność ruchową, na pewno wykonam zalecenia dotyczące fizjoterapii w pełnym zakresie, bardzo ciekawe i świeże spojrzenie młodego lekarza, by dalej próbować

 • Lokalizacja: ARTMEDUsługa: bol w kolanie

  Polecam Pana doktora bardzo dobre podejście do dziecka. Bardzo sprawnie i dokładnie przeprowadził badanie i poinformował o dalszym leczeniu. Pozdrawiam mama małej pacjentki ????

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo dobry lekarz. Miły, spokojny i rzetelny. Jestem zadowolona z wizyty. Pan doktor bez pośpiechu przeprowadził szczegółowe badanie, postawił trafną diagnozę i wdrożył plan leczenia. Zna się na tym co robi. Polecam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Lekarz spokojny i rzeczowy. Wysłuchał do końca moich objawów i obaw, wykonał USG obojczyka. Przedstawił to, jak będzie wyglądało leczenie i ile będzie trwało, pokazał niezbędne ćwiczenia do wykonywania na zapalenie mięśnia oraz kontuzję barku. W razie potrzeby - dał również skierowanie na RTG.
  Młody, miły, znający się na tym co robi i niezwykle spokojny człowiek. Polecam.

 • A
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: uraz kolana

  Dokładne badanie, szczegółowy opis procesu leczenia, dobry kontakt z pacjentem. Doktor nie spieszył się podczas badań i wywiadu.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Rzeczowy lekarz. Dokładnie zbadał kontuzjowaną stopę oraz zlecił dodatkowe badania w celu wykluczenia swoich wątpliwości. Opisał szczegółowo proces leczenia. Polecam

 • A
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: ból w kolanie

  Lekarz fachowo podszedł do sprawy, wykonał dokładnie badanie usg dwóch kolan oraz biodra. Wyjaśnil problem, przepisał leki oraz wytłumaczył jakie ćwiczenia wykonywać. Jestem zadowolona z wizyty

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: konsultacja ortopedyczna z USG

  Lekarz kompetentny. Wykonał usg wytłumaczył co jest i jak dalej postępować. Jestem zadowolona z wizyty i polecam Pana doktora

 • J
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: badanie kręgosłupa

  Pan doktor szybko i skutecznie zdiagnozował moja przypadłość. Zaproponował leczenie które przyniosło mi ulgę. Podczas wizyty czuję się spokojny o swoje zdrowie. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentny lekarz. Mój problem został dokładnie zdiagnozowany i szczegółowo wyjaśniony. Pan doktor dokładnie wyjaśnił, jak powinno wyglądać dalsze leczenie. Polecam, doskonały fachowiec.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie w trakcie specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Doświadczenie z zakresu Ortopedii zdobywałem w trakcie pracy i dyżurów w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki przy Dolnośląskim Centrum Urazowym we Wrocławiu oraz podczas ostrych dyżurów w SOR. Swoją wiedzę pogłębiam uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

  Posiadam szeroką wiedzę oraz umiejętności z zakresu medycyny estetycznej. Przykładam szczególną wagę do efektu, który ma zadowolić pacjenta, ale także do bezpieczeństwa każdego zabiegu. W celu podnoszenia swoich kwalifikacji czynnie uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach. Zapewniam, że w swojej pracy wielką wagę przywiązuję do najwyższej jakości świadczonych usług, dlatego używam najlepszych dostępnych preparatów medycznych.

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl