Umów wizytę 206 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie w trakcie specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Doświadczenie z zakresu Ortopedii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
85 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo dobry lekarz. Miły, spokojny i rzetelny. Jestem zadowolona z wizyty. Pan doktor bez pośpiechu przeprowadził szczegółowe badanie, postawił trafną diagnozę i wdrożył plan leczenia. Zna się na tym co robi. Polecam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Lekarz spokojny i rzeczowy. Wysłuchał do końca moich objawów i obaw, wykonał USG obojczyka. Przedstawił to, jak będzie wyglądało leczenie i ile będzie trwało, pokazał niezbędne ćwiczenia do wykonywania na zapalenie mięśnia oraz kontuzję barku. W razie potrzeby - dał również skierowanie na RTG.
  Młody, miły, znający się na tym co robi i niezwykle spokojny człowiek. Polecam.

 • A
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: uraz kolana

  Dokładne badanie, szczegółowy opis procesu leczenia, dobry kontakt z pacjentem. Doktor nie spieszył się podczas badań i wywiadu.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Rzeczowy lekarz. Dokładnie zbadał kontuzjowaną stopę oraz zlecił dodatkowe badania w celu wykluczenia swoich wątpliwości. Opisał szczegółowo proces leczenia. Polecam

 • A
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: ból w kolanie

  Lekarz fachowo podszedł do sprawy, wykonał dokładnie badanie usg dwóch kolan oraz biodra. Wyjaśnil problem, przepisał leki oraz wytłumaczył jakie ćwiczenia wykonywać. Jestem zadowolona z wizyty

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: konsultacja ortopedyczna z USG

  Lekarz kompetentny. Wykonał usg wytłumaczył co jest i jak dalej postępować. Jestem zadowolona z wizyty i polecam Pana doktora

 • J
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: badanie kręgosłupa

  Pan doktor szybko i skutecznie zdiagnozował moja przypadłość. Zaproponował leczenie które przyniosło mi ulgę. Podczas wizyty czuję się spokojny o swoje zdrowie. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentny lekarz. Mój problem został dokładnie zdiagnozowany i szczegółowo wyjaśniony. Pan doktor dokładnie wyjaśnił, jak powinno wyglądać dalsze leczenie. Polecam, doskonały fachowiec.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo przyjemny, profesjonalny specjalista. Badanie bylo przeprowadzone bardzo dokladnie a leki dobrane znakowmicie. Polecam!!!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty: doktor konkretny (ale bez pośpiechu), życzliwy, profesjonalny. Mogłem zobaczyć na usg mój problem, dostałem szczegółowe zalecenia, mam już swojego lekarza ortopedę na przyszłość:)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie w trakcie specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Doświadczenie z zakresu Ortopedii zdobywałem w trakcie pracy i dyżurów w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki przy Dolnośląskim Centrum Urazowym we Wrocławiu oraz podczas ostrych dyżurów w SOR. Swoją wiedzę pogłębiam uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

  Posiadam szeroką wiedzę oraz umiejętności z zakresu medycyny estetycznej. Przykładam szczególną wagę do efektu, który ma zadowolić pacjenta, ale także do bezpieczeństwa każdego zabiegu. W celu podnoszenia swoich kwalifikacji czynnie uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach. Zapewniam, że w swojej pracy wielką wagę przywiązuję do najwyższej jakości świadczonych usług, dlatego używam najlepszych dostępnych preparatów medycznych.

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl