Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 116 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie w trakcie specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Doświadczenie z zakresu Ortopedii… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie w trakcie specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Doświadczenie z zakresu Ortopedii zdobywałem w trakcie pracy i dyżurów w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki przy Dolnośląskim Centrum Urazowym we Wrocławiu oraz podczas ostrych dyżurów w SOR. Swoją wiedzę pogłębiam uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

  Posiadam szeroką wiedzę oraz umiejętności z zakresu medycyny estetycznej. Przykładam szczególną wagę do efektu, który ma zadowolić pacjenta, ale także do bezpieczeństwa każdego zabiegu. W celu podnoszenia swoich kwalifikacji czynnie uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach. Zapewniam, że w swojej pracy wielką wagę przywiązuję do najwyższej jakości świadczonych usług, dlatego używam najlepszych dostępnych preparatów medycznych.

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: uszkodzone kolano

  Lekarz rzeczowy, konkretny, b.szczegółowy, odpowiada na każde pytanie, fachowo i zrozumiale opowiada o wykonanym badaniu usg. Szczerze polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: Konsultacja Ortopedyczna z USG

  rzeczowo ,fachowo.mogę polecić wizytę u P.doktora ,Pan Doktor o wszystko wypytał , nie śpieszył się, był zainteresowany pacjentem.

 • A
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: konsultacja ortopedyczna z USG

  Bardzo sympatyczny i profesonalny lekarz. Uważnie słucha, zadaje mnóstwo pytań i szczegółowo wszystko wyjaśnia :) Po badaniu usg odrazu postawił poprawną diagnozę i zaproponował kilka sposobów leczenia (wcześniejsze diagnozy u innych lekarzy okazały się błędne). Szczerze polecam :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dobre podejście do pacjentów, pełny wywiad i konkretne badanie z opisem. Nie przesadza, nie naciąga na wizyty, tylko kieruje konkretnie tam, gdzie należy w dalszej kolejności się udać. Ja i mój syn polecamy.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz godny polecenia, pełny prfofesjonalizm, uzyskałem odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania, badanie USG wykonane z największą wizyta odbyła się w bardzo przyjemnej atmosferze.

 • Lokalizacja: ARTMEDUsługa: USG stawu barkowego, uraz stawu barkowego

  Lekarz godny polecenia.Czas wizyty poswięca całkowicie pacjentowi.Tłumaczy ,słucha, wyjasnia.Szuka najlepszych metod leczenia.To rzadkosć w dzisiejszym materialnym świecie medycznym.Zalecone sposoby leczenia skuteczne. Bardzo polecam tego lekarza.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTMED

  Lekarz bardzo miły, sympatyczny, profesjonalny, zaangażowany. Troszczy się o pacjenta, uważnie słucha, doradza, szeroko analizuje problem. Godny polecenia. Osobiście poleciłam doktora już dwóm osobom. Pozdrawiam serdecznie

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz miły i sympatyczny. Zaangażowany w związku z rozwiązaniem problemu z którym do niego przyszedłem. Szczegółowo opisał jaka jest przyczyna powstania problemu i jak go rozwiązać. Przede mną miesiąc rehabilitacji. Zobaczymy jak będzie po jej zakończeniu.

 • Lokalizacja: ARTMEDUsługa: chore kolano

  Trafiłam do lekarza z bardzo bolącym kolanem. Ból od kilku miesięcy nasilał się coraz bardziej. Wizyta u dr. Pawęzowskiego poskutkowała odpowiednią diagnozą, zastrzykiem w kolano, odpowiednimi lekami - po dwóch dniach kolano przestało boleć ! Wielka ulga !!
  Jedyny minus - to recepta wypisana takimi bazgrołami , że w kilku aptekach nie chciano mi sprzedać leków ze względu na
  nieczytelność !!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: skręcenie stawu kolanowego

  Trafiłem do pana doktora po SORze pilnie potrzebując konsultacji. Po wykonaniu usg i punkcji udzielono mi wyczerpujących informacji przebiegu dalszego leczenia.Bardzo dobry,sympatyczny młody lekarz. Wykazuje szczere zainteresowanie, zadaje pytania, uważnie słucha, doradza i szuka najlepszych rozwiązań.