Umów wizytę 184 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie w trakcie specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Doświadczenie z zakresu Ortopedii… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie w trakcie specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Doświadczenie z zakresu Ortopedii zdobywałem w trakcie pracy i dyżurów w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki przy Dolnośląskim Centrum Urazowym we Wrocławiu oraz podczas ostrych dyżurów w SOR. Swoją wiedzę pogłębiam uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

  Posiadam szeroką wiedzę oraz umiejętności z zakresu medycyny estetycznej. Przykładam szczególną wagę do efektu, który ma zadowolić pacjenta, ale także do bezpieczeństwa każdego zabiegu. W celu podnoszenia swoich kwalifikacji czynnie uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach. Zapewniam, że w swojej pracy wielką wagę przywiązuję do najwyższej jakości świadczonych usług, dlatego używam najlepszych dostępnych preparatów medycznych.

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
51 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz w bardzo przystępny sposób przedstawił mi efekty kontuzji kolana, z cierpliwością odpowiadał na wszystkie moje pytania :)

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Do gabinetu pana doktora trafiłem wskutek urazu, jakiego doznałem na stoku narciarskim w styczniu bieżącego roku. Choć z początku kontuzja wydawała się niegroźna, po tygodniu zaczęła bardzo dokuczać i nie mogło obyć się bez wizyty u specjalisty. Pan doktor prawidłowo zdiagnozował mój przypadek i zalecił wizyty u dobrego fizjoterapeuty. Po dwóch miesiącach rehabilitacji jestem już gotów wrócić do uprawiania sportów. Wspaniały ortopeda. Serdecznie polecam!Pierwszy lekarz, któremu udało się skutecznie zdiagnozować moją przypadłość. Pani doktor zleciła szereg badań, które mogę wykonać w ramach NFZ oraz przepisała kilka leków. Okazało się jednak, że nie mogę brać jednego z nich, z powodu alergii na główny składnik leku. Wspomniałem o tym lekarzowi podczas wizyty, ale być może o tym zapomniał, ponieważ był trochę w gorącej wodzie kąpany i zbytnio przyspieszał całą konsultację. Wystawiam opinię neutralną, ponieważ lekarz mimo wszystko pomógł.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: USG stawu kolanowego

  Miałam uraz kolana. Postanowiłam wybrać artmed ze względu na profesjonalny sprzęd do usg stawów. Poza usg, otrzymałam profesjonalną poradę i wskazówki postępowania. Bez stresu, w miłej atmosferze. Polecam.

 • Lokalizacja: ARTMEDUsługa: Uszkodzenie stopy

  Fachowa i rzetelna ocena uszczerbku, usg przy badaniu oraz fachowe ukazanie w sposob zrozumialy dla pacjenta tego co jest przyczyna i jak dane schorzenie leczyc, bardzo sympatyczny i konkretny lekarz polecam szczerze mnie pomogl wyleczyc schorzenie

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTMED

  Miły, młody lekarz. Pomógł nam z naszymi problemami z kolanem i plecami.wizyta była mila i bez niepotrzebnego skrępowania.

 • 1
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Super lekarz,widać że chce pomóc,nie spieszy się, spokojnie słucha pacjenta, dopytuje, serdecznie polecam pana doktora.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: USG stawu barkowego

  Pierwsza wizyta Lekarz miły , kompetentny, rzeczowy i pomocny, Wykonał USG stawu barkowego i podał szczegóły dalszego leczenia.Polecam

 • I
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: USG nadgarstka

  Lekarza wybrałem po przeczytaniu pozytywnych opinii na portalu. 3 godziny przed planowaną wizytą dowiedziałem się, że została ona przesunięta o 30 minut (z 15:30 na 16:00 - byłem pierwszym pacjentem tego dnia). Lekarz przyszedł do gabinetu dopiero o 16:15 bez słowa wyjaśnienia (a wystarczyłoby zwykłe "przepraszam za spóźnienie") i o 16:20 zaczęła się wizyta (niemal godzina opóźnienia w stosunku do pierwszego terminu).
  W trakcie wizyty lekarz odebrał telefon (ponownie bez słowa "przepraszam", które byłoby tutaj na miejscu) i zaczął rozmawiać ze znajomym o swoich prywatnych sprawach.
  Zabieg jaki wykonał lekarz to usg nadgarstka - niestety wydruk jaki otrzymałem jest tragicznej jakości (cały czarny, nic nie można na nim zobaczyć). Moją uwagę co do wątpliwej jakości lekarz skwitował krótkim "aa.. taki *kiepski* papier" (użył gorszego słowa niż *kiepski*).
  Oprócz przepisanych lekarstw lekarz zalecił wykonywanie ćwiczeń - niestety nie pokazał w jaki sposób je wykonać, polecił "zobaczyć sobie na youtubie". 150zł za 20minut w gabinecie to zdecydowanie za dużo. Niestety nie mogę polecić.

 • A

  Bardzo miły i kontaktowy lekarz z dobrym podejściem do małego pacjenta. Fachowo wytłumaczył dalsze postępowanie. Bardzo polecam

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ARTMEDUsługa: konsultacja ortopedyczna z USG

  Po pierwszej wizycie mam jak najbardziej pozytywne odczucia - konkretny, miły i fachowy lekarz. Wybieram się na drugą wizytę.