Dr n. med.

Zbigniew Kustra

Chirurg naczyniowy, Chirurg

22 opinie

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: VENAMEDUsługa: zabieg operacyjny

  Miałem dużo stresu przed zabiegiem,ale to w jaki sposób zostałem przyjęty i i jak został wykonany zabieg - to jestem pod ogromnym,pozytywnym wrażeniem. Nie przypuszczałem że moje nogi po zabiegu mogą być tak piękne i "młodsze" o kilka lat.Dokładność i precyzja zabiegu wykonana przez dr.Zbigniewa Kustra ( słowa uznania również dla lekarza anastazjologa) spowodowałą że dzisiaj nie mam śladu po żylakach.
  Duże słowa uznania dla całego personelu, który potrafił stworzyć atmosferę domową.Polecam z pełnym przekonaniem klinikę dr Zbigniewa Kustry ,który potrafi stosować nowoczesne, skuteczne metody leczenia problemów naczyniowych i otoczyć pacjenta wszechstronną opieką.
  Bardzo dziękuję za wszystko.

 • Umów się na wizytę do lekarzy w pobliżu

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  5

  Ogólna ocena
  22 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Pan dr Zbigniew Kustra w sierpniu 2007 roku operował mi żylaki na lewej nodze. Miałam dużo dolegliwości zanim poddałam się operacji: Podczas pobytów szpitalnych bądź choroby - groziło mi zakrzepowe zapalenie - więc musiałam brać zastrzyki przeciwzakrzepowe. Noga puchła podczas chodzenia, zwłaszcza w okresie letnim. Często miałam uczucie ciężkich, obolałych kończyn dolnych. Estetycznie przed operacja noga wyglądała fatalnie. Teraz (2 lata od operacji)wszystko jest dobrze. Uciążliwe dolegliwości ustał a ja wreszcie mogę czuć się jak kobieta i ubierać spódnice! Polecam innym leczenie u pana doktora, który jest niezwykle życzliwy, ciepły w kontakcie z pacjentami i oczywiście jest fachowcem w tym, co robi.

  • Bardzo dobry fachowiec!!!!!!!!
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```