Dr n. med.

Zbigniew Kustra

Chirurg naczyniowy, Chirurg

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: VENAMED

  Chciałabym zamieścić opinię i zarazem podziękowania na ręce Pana Dr Kustry w imieniu mojej 91-letniej babci. Kilka tygodni temu musiała ona przejść ciężką operację, po której przez długi czas była unieruchomiona. Długotrwałe leżenie w łóżku - najpierw szpitalnym, następnie w domu - niestety przyczyniło się do powstania bolesnych odleżyn. Próbowaliśmy wszystkich tzw. sprawdzonych metod i nic nie pomagało. Na szczęście trafiliśmy na konsultację do dr Kustry, którego specyfik na odleżyny okazał się strzałem w dziesiątkę. Aż trudno uwierzyć, jak szybko nastąpiła poprawa, która przyniosła babci niemalże natychmiastową ulgę w cierpieniu. Dziękujemy Panie Doktorze!

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  24 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • S

   Bardzo dobry chirurg. Operował mi zylaki na dwóch nogach w 2004 i 2005 r i do tej pory nie mam żadnych dolegliwości. Zabiegi zostały wykonane estetycznie nie mam żadnych śladów.Byłem zaskoczony brakiem jakichkolwiek dolegliwości i negatywnych odczuć po narkozie. Bardzo troskliwa opieka pielęgniarska po zabiegach.

  • Super Lekarz!!!!
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```

  • Z

   Pan dr Zbigniew Kustra w sierpniu 2007 roku operował mi żylaki na lewej nodze. Miałam dużo dolegliwości zanim poddałam się operacji: Podczas pobytów szpitalnych bądź choroby - groziło mi zakrzepowe zapalenie - więc musiałam brać zastrzyki przeciwzakrzepowe. Noga puchła podczas chodzenia, zwłaszcza w okresie letnim. Często miałam uczucie ciężkich, obolałych kończyn dolnych. Estetycznie przed operacja noga wyglądała fatalnie. Teraz (2 lata od operacji)wszystko jest dobrze. Uciążliwe dolegliwości ustał a ja wreszcie mogę czuć się jak kobieta i ubierać spódnice! Polecam innym leczenie u pana doktora, który jest niezwykle życzliwy, ciepły w kontakcie z pacjentami i oczywiście jest fachowcem w tym, co robi.

  • D

   Bardzo dobry fachowiec!!!!!!!!
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```