Dr n. med.

Zbigniew Kustra verifiedCreated with Sketch.

Chirurg naczyniowy, Chirurg

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: VENAMED

  Chciałabym zamieścić opinię i zarazem podziękowania na ręce Pana Dr Kustry w imieniu mojej 91-letniej babci. Kilka tygodni temu musiała ona przejść ciężką operację, po której przez długi czas była unieruchomiona. Długotrwałe leżenie w łóżku - najpierw szpitalnym, następnie w domu - niestety przyczyniło się do powstania bolesnych odleżyn. Próbowaliśmy wszystkich tzw. sprawdzonych metod i nic nie pomagało. Na szczęście trafiliśmy na konsultację do dr Kustry, którego specyfik na odleżyny okazał się strzałem w dziesiątkę. Aż trudno uwierzyć, jak szybko nastąpiła poprawa, która przyniosła babci niemalże natychmiastową ulgę w cierpieniu. Dziękujemy Panie Doktorze!

 • Szukasz chirurga naczyniowego? Pacjenci polecają:

  Artur Hering
  Artur Hering
  Chirurg naczyniowy, Internista
  Josepha Conrada 79, Kraków
  Polecam! Wizyta przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze. Pan Doktor cierpliwie tłumaczy i odpowiada na pytania.… więcej
  Umów wizytę

  Janusz Sroga
  Janusz Sroga
  Chirurg naczyniowy, Chirurg
  ul. Radzikowskiego 47b/9, Kraków
  Byłam u pana doktora 5 kwietnia. Profesjonalna obsługa. Potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć. Bardzo konkretny… więcej
  Umów wizytę

  Imohamed Alzayany
  Imohamed Alzayany
  Chirurg, Chirurg naczyniowy
  ul. Mehoffera 10, Kraków
  Bardzo miły, pozytywny lekarz z profesjonalnym podejściem do pacjentów. Dokładny, rzeczowy. Stara sie bardzo dokładnie… więcej
  Umów wizytę

  Wojciech Mrowiecki
  Wojciech Mrowiecki
  Chirurg, Chirurg naczyniowy
  Kazimierza Wielkiego 57, Kraków
  Umów wizytę

  Jakub Zasada
  Jakub Zasada
  Chirurg, Chirurg naczyniowy
  Kluczborska 15/U3, Kraków
  Bardzo profesjonalny lekarz. Dokładnie tłumaczący wyniki badania i szczegółowo omawiający diagnozę. Ma rzadki,… więcej
  Umów wizytę

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  24 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M

   Był rok 1981, miałam 24 lata jak zaczęły się moje kłopoty z pękającymi żylakami krwotokami na zewnątrz kończyn dolnych - byłam bezradna.Szukałam pomocy u lekarzy i profesorów w krakowskich szpitalach, niestety bezskutecznie.Tak minęło 10 lat, a moja choroba się pogłębiała, miałam bolesne owrzodzenie podudzi, krwotoki i ciągłe bóle nóg.Pan Doktor jest moim lekarzem od 1994 roku, pragnę wszystkim mającym kłopoty naczyniowe polecić tego wspaniałego lekarza.Stosuje różne metody leczenia w tym zabiegi operacyjne.Oprócz tego, że jest nieocenionym, niosącym pomoc, mającym duże doświadczenie i wiedzę lekarzem jest bardzo dobrym człowiekiem.Ma dużą cierpliwość do pacjentów, odpowie na każde Państwa pytania i rozwieje wątpliwości.Ciągle pogłębia swoją wiedzę medyczną, stosuje nowoczesne metody leczenia, co w efekcie przekłada się na trafne diagnozy w rozpoznaniu różnych schorzeń naczyniowych.Skorzystajcie Państwo z Jego doświadczenia i wiedzy- wiem co mówię bo od 11 lat nie mam już krwotoków i owrzodzeń.Chodzę tylko na wizyty kontrolne i polecam wszystkim Gabinet VENAMED Doktora Zbigniewa Kustra.Ja oraz wszystkie osoby którym poleciłam w/w lekarza są bardzo zadowolone z efektów leczenia i wyjątkowego traktowania pacjentów. Wdzięczna pacjentka Maria Bębenek.

  • P

   Dziękuję Panu dr Zbigniewowi Kustrze i całemu personelowi medycznemu Venamedu za uratowanie mnie z problemów zdrowotnych związanych z żylakami. Wspaniali ludzie, fachowa i szybka pomoc, atmosfera jak w domu. Polecam wszystkim którzy mają podobne problemy.

  • P

   Składam serdeczne podziękowania Panu doktorowi Zbigniewowi Kustra za wielki profesjonalizm w leczeniu mojej nogi. Dotychczasowe, kilkuletnie leczenie w innych placówkach nie przynosiło oczekiwanych rezultatów a wizja amputacji stawała się coraz bliższa. Dzięki Panu Doktorowi moja noga została wyleczona, za co jestem niezmiernie wdzięczny. Życzę dalszych sukcesów zawodowych a wszystkim zainteresowanym szczerze polecam zabiegi wykonywane przez Pana Doktora.

  • R

   Jestem pacjentką dr Kustry od kilkunastu lat. Lekarz niezwykłej wiedzy medycznej i kultury osobistej, a nade wszystko cierpliwy- odpowiada rzeczowo na wszystkie pytania, nawet najbardziej błahe i trywialne. Wszystkim dużo zdrowia życzę, ale gdyby „coś”...polecam dr Kustrę. Dziękuję personelowi pomocniczemu za wyrozumiałość.

  • H

   Profesjonalne i przyjazne podejście do pacjenta. Doskonała diagnoza i efektywne leczenie w moim przypadku żylaków podudzi.Szczerze polecam

  • A

   Bardzo dobry i profesjonalny lekarz!!!!! Składam Panu dr. Zbigniewowi Kustra podziękowanie za uratowanie mojej chorej nogi,groziła mi amputacja. Jestem pacjentem od doktora od ponad 10 lat i dzięki leczeniu mam uratowaną nogę. Jestem wdzięczny za profesjonalną i pełną oddania opiekę.

  • J

   Nazywam się Jerzy Kluczkiewicz z zawodu art.-muzyk(dyrygent,instrumentalista) lat 66,wykonywający swoją pracę najczęściej w pozycji stojącej.Z biegiem lat i wieku w sposób coraz bardziej odczuwalny cierpię na niewydolność żył dolnych kończyn i związanych z tym dolegliwości.
   Po zabiegu operacyjnym (2003-2004) na obu nogach dolegliwości bólowe uległy(ustąpiły) w sposób zasadniczy poprawiając komfort poruszania się( a również i stania ),oraz samopoczucia.Operacyjne usunięcie niewydolnych żylaków zostało przeprowadzone w gabinecie chirurgicznym dr.Zbigniewa KUSTRY.Czynności operacyjne prowadził dr.med.Zbigniew KUSTRA w mojej ocenie wybitny chirurg i specjalista tej dziedziny.Pragnę zaznaczyć że
   poddaję się regularnej kontroli prowadzonej przez doktora przyjmując zapisywane medykamenty jak i fachowe zalecenia

  • U

   Polecam w 100%! Wybitny fachowiec! Operacja przebiegła bez jakichkolwiek komplikacji, z sali operacyjnej wyszłam o własnych siłach, rany pooperacyjne goiły się bardzo dobrze. Noga, która naprawdę nie wyglądała przed operacją ciekawie, wygląda rewelacyjnie... Opieka przed i po operacji po prostu cudowna! Urszula M.

   Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  • G

   Bardzo dobry lekarz! Pomógł mi w wyleczeniu żylaków. Solidna opieka podczas leczenia, cudowne pielęgniarki, bardzo życzliwe. Polecam w 100%

  • J

   Bardzo dobry lekarz od razu mi pomógł z moimi problemami nóg gdzie cierpiałam i chodzić nie mogłam, przyjął mnie bez terminu.Jestem mu bardzo za to wdzięczna.