dr n. med.

Zbigniew Kustra

Chirurg naczyniowy, Chirurg

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

 • Venamed - Przychodnia Lekarska

  Radzikowskiego 77A/67, Prądnik Biały
  31-315 Kraków, małopolskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Składam serdeczne podziękowania Panu doktorowi Zbigniewowi Kustra za wielki profesjonalizm w leczeniu mojej nogi. Dotychczasowe, kilkuletnie leczenie w innych placówkach nie przynosiło oczekiwanych rezultatów a wizja amputacji stawała się coraz bliższa. Dzięki Panu Doktorowi moja noga została wyleczona, za co jestem niezmiernie wdzięczny. Życzę dalszych sukcesów zawodowych a wszystkim zainteresowanym szczerze polecam zabiegi wykonywane przez Pana Doktora.

 • Jestem pacjentką dr Kustry od kilkunastu lat. Lekarz niezwykłej wiedzy medycznej i kultury osobistej, a nade wszystko cierpliwy- odpowiada rzeczowo na wszystkie pytania, nawet najbardziej błahe i trywialne. Wszystkim dużo zdrowia życzę, ale gdyby „coś”...polecam dr Kustrę. Dziękuję personelowi pomocniczemu za wyrozumiałość.

 • Profesjonalne i przyjazne podejście do pacjenta. Doskonała diagnoza i efektywne leczenie w moim przypadku żylaków podudzi.Szczerze polecam

 • Bardzo dobry i profesjonalny lekarz!!!!! Składam Panu dr. Zbigniewowi Kustra podziękowanie za uratowanie mojej chorej nogi,groziła mi amputacja. Jestem pacjentem od doktora od ponad 10 lat i dzięki leczeniu mam uratowaną nogę. Jestem wdzięczny za profesjonalną i pełną oddania opiekę.

 • Nazywam się Jerzy Kluczkiewicz z zawodu art.-muzyk(dyrygent,instrumentalista) lat 66,wykonywający swoją pracę najczęściej w pozycji stojącej.Z biegiem lat i wieku w sposób coraz bardziej odczuwalny cierpię na niewydolność żył dolnych kończyn i związanych z tym dolegliwości.
  Po zabiegu operacyjnym (2003-2004) na obu nogach dolegliwości bólowe uległy(ustąpiły) w sposób zasadniczy poprawiając komfort poruszania się( a również i stania ),oraz samopoczucia.Operacyjne usunięcie niewydolnych żylaków zostało przeprowadzone w gabinecie chirurgicznym dr.Zbigniewa KUSTRY.Czynności operacyjne prowadził dr.med.Zbigniew KUSTRA w mojej ocenie wybitny chirurg i specjalista tej dziedziny.Pragnę zaznaczyć że
  poddaję się regularnej kontroli prowadzonej przez doktora przyjmując zapisywane medykamenty jak i fachowe zalecenia

 • Polecam w 100%! Wybitny fachowiec! Operacja przebiegła bez jakichkolwiek komplikacji, z sali operacyjnej wyszłam o własnych siłach, rany pooperacyjne goiły się bardzo dobrze. Noga, która naprawdę nie wyglądała przed operacją ciekawie, wygląda rewelacyjnie... Opieka przed i po operacji po prostu cudowna! Urszula M.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

 • Bardzo dobry lekarz! Pomógł mi w wyleczeniu żylaków. Solidna opieka podczas leczenia, cudowne pielęgniarki, bardzo życzliwe. Polecam w 100%

 • Bardzo dobry lekarz od razu mi pomógł z moimi problemami nóg gdzie cierpiałam i chodzić nie mogłam, przyjął mnie bez terminu.Jestem mu bardzo za to wdzięczna.

 • Bardzo dobry chirurg. Operował mi zylaki na dwóch nogach w 2004 i 2005 r i do tej pory nie mam żadnych dolegliwości. Zabiegi zostały wykonane estetycznie nie mam żadnych śladów.Byłem zaskoczony brakiem jakichkolwiek dolegliwości i negatywnych odczuć po narkozie. Bardzo troskliwa opieka pielęgniarska po zabiegach.

 • Super Lekarz!!!!
  ```
  Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
  ```

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online