Dr n. med.

Zbigniew Kustra

Chirurg naczyniowy, Chirurg

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: VENAMED

  Chciałabym zamieścić opinię i zarazem podziękowania na ręce Pana Dr Kustry w imieniu mojej 91-letniej babci. Kilka tygodni temu musiała ona przejść ciężką operację, po której przez długi czas była unieruchomiona. Długotrwałe leżenie w łóżku - najpierw szpitalnym, następnie w domu - niestety przyczyniło się do powstania bolesnych odleżyn. Próbowaliśmy wszystkich tzw. sprawdzonych metod i nic nie pomagało. Na szczęście trafiliśmy na konsultację do dr Kustry, którego specyfik na odleżyny okazał się strzałem w dziesiątkę. Aż trudno uwierzyć, jak szybko nastąpiła poprawa, która przyniosła babci niemalże natychmiastową ulgę w cierpieniu. Dziękujemy Panie Doktorze!

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  24 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M

   Był rok 1981, miałam 24 lata jak zaczęły się moje kłopoty z pękającymi żylakami krwotokami na zewnątrz kończyn dolnych - byłam bezradna.Szukałam pomocy u lekarzy i profesorów w krakowskich szpitalach, niestety bezskutecznie.Tak minęło 10 lat, a moja choroba się pogłębiała, miałam bolesne owrzodzenie podudzi, krwotoki i ciągłe bóle nóg.Pan Doktor jest moim lekarzem od 1994 roku, pragnę wszystkim mającym kłopoty naczyniowe polecić tego wspaniałego lekarza.Stosuje różne metody leczenia w tym zabiegi operacyjne.Oprócz tego, że jest nieocenionym, niosącym pomoc, mającym duże doświadczenie i wiedzę lekarzem jest bardzo dobrym człowiekiem.Ma dużą cierpliwość do pacjentów, odpowie na każde Państwa pytania i rozwieje wątpliwości.Ciągle pogłębia swoją wiedzę medyczną, stosuje nowoczesne metody leczenia, co w efekcie przekłada się na trafne diagnozy w rozpoznaniu różnych schorzeń naczyniowych.Skorzystajcie Państwo z Jego doświadczenia i wiedzy- wiem co mówię bo od 11 lat nie mam już krwotoków i owrzodzeń.Chodzę tylko na wizyty kontrolne i polecam wszystkim Gabinet VENAMED Doktora Zbigniewa Kustra.Ja oraz wszystkie osoby którym poleciłam w/w lekarza są bardzo zadowolone z efektów leczenia i wyjątkowego traktowania pacjentów. Wdzięczna pacjentka Maria Bębenek.

  • P

   Dziękuję Panu dr Zbigniewowi Kustrze i całemu personelowi medycznemu Venamedu za uratowanie mnie z problemów zdrowotnych związanych z żylakami. Wspaniali ludzie, fachowa i szybka pomoc, atmosfera jak w domu. Polecam wszystkim którzy mają podobne problemy.

  • P

   Składam serdeczne podziękowania Panu doktorowi Zbigniewowi Kustra za wielki profesjonalizm w leczeniu mojej nogi. Dotychczasowe, kilkuletnie leczenie w innych placówkach nie przynosiło oczekiwanych rezultatów a wizja amputacji stawała się coraz bliższa. Dzięki Panu Doktorowi moja noga została wyleczona, za co jestem niezmiernie wdzięczny. Życzę dalszych sukcesów zawodowych a wszystkim zainteresowanym szczerze polecam zabiegi wykonywane przez Pana Doktora.

  • R

   Jestem pacjentką dr Kustry od kilkunastu lat. Lekarz niezwykłej wiedzy medycznej i kultury osobistej, a nade wszystko cierpliwy- odpowiada rzeczowo na wszystkie pytania, nawet najbardziej błahe i trywialne. Wszystkim dużo zdrowia życzę, ale gdyby „coś”...polecam dr Kustrę. Dziękuję personelowi pomocniczemu za wyrozumiałość.

  • H

   Profesjonalne i przyjazne podejście do pacjenta. Doskonała diagnoza i efektywne leczenie w moim przypadku żylaków podudzi.Szczerze polecam

  • A

   Bardzo dobry i profesjonalny lekarz!!!!! Składam Panu dr. Zbigniewowi Kustra podziękowanie za uratowanie mojej chorej nogi,groziła mi amputacja. Jestem pacjentem od doktora od ponad 10 lat i dzięki leczeniu mam uratowaną nogę. Jestem wdzięczny za profesjonalną i pełną oddania opiekę.

  • J

   Nazywam się Jerzy Kluczkiewicz z zawodu art.-muzyk(dyrygent,instrumentalista) lat 66,wykonywający swoją pracę najczęściej w pozycji stojącej.Z biegiem lat i wieku w sposób coraz bardziej odczuwalny cierpię na niewydolność żył dolnych kończyn i związanych z tym dolegliwości.
   Po zabiegu operacyjnym (2003-2004) na obu nogach dolegliwości bólowe uległy(ustąpiły) w sposób zasadniczy poprawiając komfort poruszania się( a również i stania ),oraz samopoczucia.Operacyjne usunięcie niewydolnych żylaków zostało przeprowadzone w gabinecie chirurgicznym dr.Zbigniewa KUSTRY.Czynności operacyjne prowadził dr.med.Zbigniew KUSTRA w mojej ocenie wybitny chirurg i specjalista tej dziedziny.Pragnę zaznaczyć że
   poddaję się regularnej kontroli prowadzonej przez doktora przyjmując zapisywane medykamenty jak i fachowe zalecenia

  • U

   Polecam w 100%! Wybitny fachowiec! Operacja przebiegła bez jakichkolwiek komplikacji, z sali operacyjnej wyszłam o własnych siłach, rany pooperacyjne goiły się bardzo dobrze. Noga, która naprawdę nie wyglądała przed operacją ciekawie, wygląda rewelacyjnie... Opieka przed i po operacji po prostu cudowna! Urszula M.

   Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  • G

   Bardzo dobry lekarz! Pomógł mi w wyleczeniu żylaków. Solidna opieka podczas leczenia, cudowne pielęgniarki, bardzo życzliwe. Polecam w 100%

  • J

   Bardzo dobry lekarz od razu mi pomógł z moimi problemami nóg gdzie cierpiałam i chodzić nie mogłam, przyjął mnie bez terminu.Jestem mu bardzo za to wdzięczna.