To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Dostępność

  Lekarz Zbigniew Dusza przyjmuje w jednym gabinecie

 • Kontakt

  Ten lekarz rodzinny nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Specjalizacja

  Lekarz Zbigniew Dusza to jeden z 7 lekarzy o specjalizacji lekarz rodzinny w miejscowości Kożuchów na ZnanyLekarz.pl

 • Popularność

  Lekarz Rodzinny to 41. najczęściej wyszukiwana specjalizacja lekarska w Polsce

Adresy i cenniki

 • Przychodnia Lekarska Arka-Med

  Obywatelska 5
  67-120 Kożuchów, lubuskie

  131
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  1
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Polecam,synek chorował mi przez 5 lat, przerwy miedzy jednym antybiotykiem a drugim nieraz były 2 tygodniowe,non stop zastrzyki i wizyty na oddziale...od spotkania u Doktora synek nie choruje już od 1,5 roku...polecam mamom,które mają kłopoty z chorowitkami..;-))

 • bardzo dobry

  świetny lekarz,jak to mówią \"do rany przyłóż\",doskonały fachowiec, moje dzieci już po wejściu do gabinetu czują się lepiej.Diagnozy zawsze trafne, już nie pamiętam kiedy \"brały\"antybiotyk. gorąco plecam


  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

 • bardzo dobry

  Jeżdżę do dr (ok 30km) bo mam zaufanie- zawsze u nas bezbłędnie trafia z diagnozą, często banalnymi lekami pomaga kiedy inne cuda zawiodły... Chodziłam do lekarza z dziećmi w mojej miejscowości a jednak z powrotem wróciłam do dr Duszy- pomimo że muszę dojechać i jeszcze zapłacić za wizytę to czas i pieniądze nie są stracone... starszy syn dzięki doktorowi odstawił sterydy na astmę- której jak się okazało nigdy nie miał i czuje się świetnie... Maluszek też szybciutko wraca do zdrówka po lekach przepisanych przez doktora. Do tego spokój, opanowanie, rzeczowość to coś za co mogę tego właśnie doktora polecić innym rodzicom

 • bardzo dobry

  Ja również polecam tego pediatrę - bardzo ma dobry kontakt z dziećmi, nie straszy rodziców, stawia trafne diagnozy. Pomaga po prostu.

 • dobry

  Życzliwy, cierpliwy dla pacjenta i w moim przypadku stawia trafne diagnozy i skuteczny sposób leczenia. Trochę trudno uzyskać skierowanie na badania, ale mimo to polecam.

 • neutralny

  TO jest jedyny lekaz któremu mja córka niedaje się zbadać a zarazem jedyny który wyzwolil nas od angin, postawił też błędną diagnoze u mojego syna ale dzięki tej diagnozie doszliśmy co malemu jest wiec takim dziwnym trafem jest to lekarz o którym wiem zamało by krytykowac i za malo by chwalic a każdy z nas popelnia blędy. Pozdrawiam sedeczkie!!!

 • bardzo dobry

  Warto polecić lekarza,który zawsze ma czas aby przyjąć,wytłumaczyć.Doktor jest moim lekarzem rodzinnym od 10 lat i cieszę się,że spotkałam lekarz do którego mam pełne zaufanie, tym bardziejze teraz będzie też lekarzem rodzinnym mojego dziecka.Pójdę rodzić z przeświadczeniem,że będę razem z moim maleństwem pod wspaniałą opieką.Justyna.

 • dobry

  nie wiem o co chodzi z tymi badaniami na które lekarz nie daje skierowania.Moj syn zachorował na chorobe przerwlekłą i mimo ,że był pod opieką poradni specjalistycznej gdzie co miesiac musielismy robić badania to doktor wiedząc że mnie nie stać na comiesieczne wyprawy do porani sam zlecał badania.Panie dokorze bardzo,bardzo dziękuję.Agnieszka z Rafałkiem

 • bardzo dobry

  Mam troje dzieci i dopóki nie trafiłam do doktora,choroby były jedym pasmem udręk.Na okragło antybiotyki,zastrzyki,badania!!!inhalacje.Jeden wielki stress dzieci i mój.Od przeszło roku nie wiemy co to choroba.Pełne zrozumienie przebiegu choroby,zero paniki, a przede wszyskim zaufanie do lekarza to podstawa.Dzieci się cieszą jak idą do swojego ulubionego doktora /wiedzą,że nie będą kłute/ a ja wiem wszystko na temat choroby,wiem, czego się spodziewać za parę dni i nie panikuję tylko dzwonię a doktor zawsze cierpliwie wytłumaczy.
  Gorąco polecam.

 • bardzo słaby

  Ja zgadzam się z bekiem, lekarz nie daje na żadne wyniki, a jak już da to niejednokrotnie jest już za późno bo zapalenie jest już ostre, a stan staje się zagrażający życiu, mnie tez lekarz diagnozuje na piękne oczy, a wyniki robię sobie prywatnie tylko czy doktor dobrze je odczytuje? wątpię! dlatego zmieniłam już lekarza


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz