dr n. med.

Zbigniew Aleksandrowski

Laryngolog, Lekarz medycyny pracy

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Kontakt

  Ten laryngolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Dostępność

  Lekarz Zbigniew Aleksandrowski przyjmuje w 4 gabinetach

 • Specjalizacja

  Lekarz Zbigniew Aleksandrowski to jeden z 48 lekarzy o specjalizacji laryngolog w miejscowości Gdynia na ZnanyLekarz.pl

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 590 osób

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

8 opinii

 • HB

  Pan dr od samego mojego wejscia do gabinetu byl nieuprzejmy. W ogole nie sluchal tego co mowie. Powiedzial ze z problemami z gardlem i katarem to do laryngologa i alergologa...ciekawe, bo on jest laryngologiem, ale skierowania do alergologa mi nie dal. Byl arogancki, zasugerowal ze jestem niedouczona. Cytuje "to mozna przeczytac w kazdej gazecie i internecie, trzeba byc oczytanym". Wizyta byla prywatna a mojego problemu nie rozwiazal.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • AN

  Bardzo dobry lekarz, mojemu synkowi pomógł i nie było to szybko wyciąć migdał tylko wyleczyć i wtedy podjąć decyzję czy wycinać czy nie. Jak miał nos zawalony to doktor pobrał wymaz i na kolejnej wizycie, kiedy przyszłam z wynikiem przepisał odpowiedni antybiotyk, a rodzinny(Nody) wcześniej zapisał 1 antybiotyk, który nie pomógł następnie 2 antybiotyk, którego nie podałam( jak się później okazało i tak by nie pomógł) tylko biegałam do dr Aleksandrowskiego, który podszedł do problemu zdrowo najpierw wymaz potem antybiotyk.

 • Od paru dni jestem chory (intensywny ból gardła, meczący kaszel, zawroty głowy, obawiałem się anginy). Wczoraj bylem u pana Aleksandrowskiego. Jako laryngolog nic nie znalazł, wysłał mnie do internisty. Zwolnienia nie dostałem "bo nie ma podstaw". Gadał tylko jakieś bzdury o "kolegach którzy się sprzedali ZUSowi" (co mnie to obchodzi???). Ten pan jest arogancki i traktuje ludzi jak idiotów.

  Dziś internista wysłał mnie na zwolnienie na 5 dni i zapytał czemu Aleksandrowski nie chciał mi dać zwolnienia. Też chciałbym to wiedzieć.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Bardzo dobry lekarz i fachowiec w swojej dziedzinie.Kilka lat temu przeszłam operację ucha i od tej pory byłam pod stałą opieką tegoż lekarza. Niestety dla mnie Pan Doktor co jakiś czas zmieniał przychodnię w związku z powyższym ja starałam się nadążyć za Panem Doktorem
  ( chociaż nie zawsze mi się to udawało). Teraz odszukałam i wybieram się z wizytą.
  Hanna R.

 • Prawdziwy fachowiec, a lekarz bardzo sympatyczny nie wiem skąd ta opinia? :) Mimo mojej fatalnej krzywej przegrody udało mu się mój nos wyprostować i wreszcie mogę oddychać normalnie, pozdrawiam

 • Witam.Moja opinia na temat tego lekarza jest taka:
  Pan doktor jest niemiły to raz,dwa gdy opowiadałam mu o swoim schorzeniu to śmiał sie....
  ....zbadał mi ucho ale wcale nie pomógł ucho dalej boli...
  a do tego bardzo drogo...

 • Lekarz bardzo dobry, nie mam zastrzeżeń do kompetencji. Mały minusik za gburowatość - ale głównie wobec dorosłych, nie dzieci.

 • Korzystałam kilkakrotnie z porad tego lekarza i muszę przyznac, że jest najlepszy spośród wszystkich, u których bywałam. Pomógł mnie, pomógł mojemu dziecku. Polecam!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online