Adresy i cenniki usług

 • Prywatny gabinet neurologiczny

  Konarskiego 11
  14-500 Braniewo, warmińsko-mazurskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Bardzo polecam doktora Zimakowskiego, miałem poważne problemy z kręgosłupem i dzieki niemu uniknelem operacji. Mineło juz pare lat od moichwizyt, mimo że krękosłup pare razy sie odezwał w tym czasie to tylko przez moje zaniedbanie. Podczas wizyt dr ponastawiał moje kręgi i pokazał mi jak rozciągać swój kręgosłup, zeby zrobić więcej miejsca w przestrzeni międzydyskowej i wyeliminowac ucisk na dysk. Jak zaczyna kregoslup o sobie przypominać to biore sie za cwiczenia intensywnie, a powinienem ćwiczyć przynajmniej 2x dziennie.

 • Gdyby wszyscy lekarze tak leczyli jak Pan dr Zimakowski,to nie trzeba byłoby NFZ.To nie lekarz, toczłowiek który czyni cuda.Dziekuję Panie doktorze.Witold M.

 • zeby wyleczyc cialo trzeba najpierw wyleczyc dusze . w moim przypadku i to sie doktorowi udalo . natchnienie kogos juz nie wierzacego w poprawe nie jest latwe , a wiara czyni cuda . primum non necere . jezeli nie pomorze , napewno nie zaszkodzi zadnemu pacjentowi . wyslalam osiem osob do doktora zimakowskiego , jedna wybrala operacje ,bo zadaleka byla droga do doktora by dojezdzac . pozatem wszyscy sa zadowoleni i wdzieczni . wystarczy tylko sluchac co doktor mowi i dostosowac sie do zalecen a leki beda nie potrzebne . te cwiczenia naprawde dzialaja . niektorzy by chcieli zeby jak za dotknieciem czarodziejska rozdzka , niestety troche cierpliwosci i wlasnej pracy nad soba . doktor tez ma anielska cierpliwosc przynas . zycze doktorowi dalszych sukcesow , a panstwu wiecej optymizmu i wiary .

 • Swietny lekarz.Miałam problemy z kręgosłupem, dzięki temu lekarzowi mogę normalnie funkcjonowac.

 • Faktycznie jest dobrym lekarzem. W moim przypadku jednak średnio skutecznym. Sama gimnastyka nie wystarczy jak kręgosłup jest mocno zwichrowany. Najpierw trzeba go skutecznie ustawić a potem wzmacniać. Może to tylko ze mną trzeba bardziej "brutalnie"?
  Nie podwazam umiejętności doktora Zimakowskiego, bo wiele razy z mojego, mojej rodziny i znajomych kręgosłupów również zdjął ból. Jednak w jego rękach postęp leczenia nie jest tak szybki jak u innego, stosującego tę samą szkołę leczenia.
  Bez porównania lepiej iść do doktora Zimakowskiego ratować kręgosłup niż z mizernym lub żadnym efektem jeść leki, brać zastrzyki, czy same zabiegi rehabilitacyjne.
  Mimo wszystko POLECAM.

 • po zastosowaniu się do zaleceń doktora dolegliwości ustępują, a w dodatku zostałem przyjęty w niedzielę :) dziękuję bardzo

 • ten pan bardzo pomogl mojej mamie ,jestem mu bardzo wdzieczna,szacunek dla pona doktora,Agnieszka Zuranska

Jesteś tym lekarzem?

87

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.