dr hab. n. med.

Wojciech Zieleniewski

Endokrynolog, Lekarz rodzinny, Internista

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W

  Pan doktor jest bardzo kompetentny i jest znakomitym znawcą. Wyjaśnił mi wszystko dokładnie odnośnie mojej choroby (nawet mi narysował schemat żeby było łatwiej zrozumieć) i oczywiście przepisał odpowiednie leki. Czuje się teraz bardzo dobrze, dolegliwości ustąpiły. To naprawdę bardzo dobry lekarz i bardzo komunikatywny. Serdecznie polecam, to najlepszy endokrynolog u jakiego byłam.

 • M

  Trafilam do Pana Doktora po 8 latach leczenia w różnych miejscach i bez diagnozy. Pan Doktor zlecił mi badania i przyczyną wyszła :) .....po tylu latach wiem na co się leczę :) i jest najsmaczniejszy ze wszystkich u których byłam. Ja polecam.

 • D

  Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami pan ,,doktor,, jest opryskliwy i jego podejście do pacjentów jest wręcz nie na miejscu , nie zwraca uwagi na wyniki badań i wręcz nie starał się mi pomóc , więc nie dziwi mnie fakt że nasza służba zdrowia kuleje nie polecam pana doktora !

 • witam...byłam dzisiaj na wizycie u Pana doktora w panstwowej przychodni na ul. Północnej...czekałam na nią 7 miesięcy ..jeśli ktoś ma skierowanie to nie zapisujcie się tam....po opowiedzeniu w całości mojej historii choroby ( w miedzy czasie odebrał dwa tel. od " słonka " i drugi od " kochania " ) dał mi skierowanie na TSH i kolejna wizyta na luty 2015....szkoda czasu...a zapomniałam dodać ze mnie zważył...:):) porażka

 • Niestety muszę zgodzić się z negatywnymi opiniami. Pan doktor bardzo lekceważy pacjenta nie zwraca uwagi na wyniki badań ,które mialam ze sobą na wizycie.Na usg nawet nie spojrzał.Jedyny wykladnik to waga pacjenta. Zero podejścia zdawkowe odpowiedzi. może prywatnie jest inny nie wiem. Zdecydowanie jestem zniesmaczona wizytą u Pana dr.

 • Wie, co robi. Znalazł problem (niedoczynność tarczycy) i przepisał odpowiednie leki podczas gdy inni "lekarze" błądzili w kółko jak ślepcy. Zbiegiem okoliczności trafiłam do tego lekarza po 4 latach starania się o dziecko. I co??? I po pół roku od przepisania mi przez Niego leków na tarczyce, po tym jak poziom ich w organizmie się ustabilizował, nie dostałam okresu :-)), test -ciąża !!!
  Dziękuję Panie doktorze. Agnieszka i mały Czarek

 • Byłam dzisiaj u "Pana doktora" pierwszy raz w życiu na Piotrkowskiej. Podejrzewałam ,iż mam niedoczynność tarczycy. Po wejściu do gabinetu szczęka mi dosłownie opadła. Lekarz sprawiał wrażenie jakby był pijany ,choć nie wyczułam od niego alkoholu ,to i tak sprawiał wrażenie jak by pij ,bądź coś zażył .Mamrotał coś pod nosem ,że nic nie można było zrozumieć ,w trakcie badania ciśnienia nie potrafił spokojnie stać na nogach ,tylko się dziwnie chwiał. Po za tym ,po wizycie gó..wno się dowiedziałam ,więcej informacji zasiegnąć można z internetu ,niż od tego "lekarza"
  Wyrzuciłam 100 zł w błoto ,bo ta wizyta była nic nie warta. Te pozytywne opinie to on sobie chyba sam pisze ,bo nie uwierzę że jak ktoś był raz u niego ,to że jest w stanie wrócić ,bo dla mnie to jest jakieś nieporozumienie!!!

 • Z

  DZIĘKI PANU DOKTOROWI UDAŁO MI SIĘ UNIKNĄĆ OPERACJI NA KTÓRĄ MNIE KWALIFIKOWANO. FACHOWO WYTŁUMACZYŁ WSZYSTKIE MOJE WĄTPLIWOŚCI.PRZEPISAŁ LEK I MINĘŁO KILKA LAT I JEST OK.ŚWIETNY FACHOWIEC!!!POZA TYM BARDZO POZYTYWNIE NASTAWIONY DO PACJENTÓW. ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY.

 • Pan doktor zna się na rzeczy. Jest osobą konkretną, umie dobrze dobrać leki pacjentowi. Dzięki niemu poprawiły się wyniki moich TSH i morfologii.
  Pacjentowi poświęca bardzo dużo swego czasu i uwagi, dlatego zdecydowanie polecam tego lekarza.

 • u doktora Zieleniewskiego byłam dawno temu (przy ul. Sterlinga a więc państwowo) i tylko jeden raz! Niestety po wizycie u Pana doktora musiałam iść ponownie do innego lekarza (który już na szczęście był kompetentny i do tej pory mnie leczy). Niestety muszę się zgodzić z wszystkimi negatywnymi opiniami tutaj. Wszystko to co opisały osoby "na nie" spotkało również mnie :(
  Zaczynając od tego, że oczywiście spóźnił się na wizytę, jak już udało mi się do niego dobić pozwolił łaskawie abym z własnej woli (bo o nic nie pytał sam, właściwie powiedział do mnie 3 zdania w sumie) opowiedziała historię choroby. Następnie badanie polegało na tylko i wyłącznie zważeniu. Po tym fakcie przeszedł do wypisywania recepty i to by było na tyle. Poświęcił mi całe 10 minut! Może i jest sympatycznym i kompetentnym lekarzem, ale chyba tylko podczas wizyt prywatnych. Smutne :(

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online