lek.

Wojciech Zalewski

Ortopeda

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Lekarz medycyny, specjalista ortopedii i traumatologii. Starszy asystent w Klinice Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białyms... więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Lekarz medycyny, specjalista ortopedii i traumatologii. Starszy asystent w Klinice Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K

  Najlepszy ortopeda z jakim miałam do czynienia !! Jedynym minusem jest to ze na wizytę trzeba czekać naprawdę naprawdę długo ale to nie jego wina , chorobę zdiagnozował mi w 2 minuty gdzie lekarze po 2 miesiącach nie wiedzieli co mi jest ,szczerze polecam !!!

 • R

  Kiedy przywieziono mnie po wypadku, nie zrobił jednego ważnego badania. Później na wizytach lekceważył moje objawy. Dziś, 5 lat po wypadku czeka mnie poważna operacja, a do tego czasu powstało dużo problemów neurologicznych, raczej nie odwracalnych. Wystarczyło by zwykłe RTG czynnościowe i zwrócenie uwagi na moje objawy. Wtedy moja przyszłość na pewno wyglądała by bardziej kolorowo niż teraz. Nie polecam i żałuje, że słuchałam się tego doktora.

 • A

  Może i jest(albo był)świetny,al woda sodowa chyba mu do głowy uderzyła.Zachowuje się jak pan życia i śmierci.Dziwne zwyczaje panują w DSK.Skierowanie do szpitala od lekarza ortopedy na zabieg jest nieakceptowane przez szpital.Takie skierowanie może wystawić tylko i wyłącznie pan ' jaśnie' doktor Zalewski -tylko i wyłącznie w piątek rano-tzw konsultacje.Spóźniony mocno pan doktor(ok godz) stwierdził że gangiola mocno bolącego nie usuwa,ponieważ on też miał,jego też bolało i jeśli po dwóch latach się nie wchłonie to może wtedy łaskawie usunie.Jak to jest,że tylko jeden lekarz w całym mieście decyduje kto będzie miał zabieg/operacje i może wystawiać skierowanie do szpitala-od innych lekarzy- niezwiązanych z dsk są nietolerowane.Czyżby ten konkretny zabieg był mało opłacalny?I co robić dalej?Dsk to jedyny szpital dziecięcy z ortopedią dziecięcą w Białymstoku.Wyboru nie ma. Anna-mama

 • Pan Doktor Wojciech Zalewski wzbudził we mnie zaufanie już podczas pierwszej wizyty w Por Ort przy DSK. Kulturalne, ale też ujmujące, ciepłe podejście do pacjenta. Rzetelne przeprowadzenie diagnozy. Genialna intuicja. Wybitny specjalista, o wielkiej wiedzy i doświadczeniu: Dokonany przez P. Doktora opis tomografii kości piszczelowej mojego 17-letniego syna okazał się całkowicie zgodny z wynikiem badania histopat. Po operacji, na moje pytanie; "Co to było?" zwięźle, ale przejrzyście tłumaczył, co się stało, dlaczego i dał nadzieję, że powinno się zregenerować. Perfekcyjnie wykonał operację: Po wyjęciu drenu, w 3-ciej dobie po ciężkiej operacji nie było już żadnego zakażenia. Złote ręce ma Pan Doktor Wojciech Zalewski. Lekarz z powołaniem, do tego cudowny człowiek, bardzo interesujący, o bardzo oryginalnej osobowości. Dziękuję Bogu, że mój syn "trafił" do Pana, Panie Doktorze
  Małgorzata, mama Pawła

 • Moim zdaniem jest to bardzo dobry lekarz , ponieważ gdy córka wtrafiła na izbę przyjęć z odciętą połową opuszka na palcu dr. Zalewski miał dyżur i wykonał zabieg plastyki palca zrobił to tak znakomicie że palec nie różni się od innych. W swojej dziedzinie jest super fachowcem.

 • Doktor Zalewski jest świetnym ortopedą, co udowodnił już niejednokrotnie! Leczę u niego swojego syna na rzadka chorobę Oliera, właściwie od początku, tj. od 8 lat, i jestem bardzo wdzięczna doktorowi za opiekę i leczenie. Ponadto jako jedyny z lekarzy w Białymstoku podjał się leczenia mojego krzywego palca u ręki (Pozostałość z dzieciństwa po operacji u innego znanego ortopedy). Teraz, po 30 latach, nie wstydzę się podać komuś dłoni na powitanie . Dostałam "drugie życie" w prezencie od dr. Zalewskiego, za co będę mu wdzięczna do końca życia! Dziękuje panie doktorze!

 • Dr.Zalewski to wspaniały lekarz oraz czlowiek. Mialam skrzywienie kręgosłupa 78stopni.Groził mi wózek inwalidzki, minęlo 12 lat i jestem zdrowa, dzieki Zalewskiemu. Bede mu wdzieczna do konca życia. To jedyny taki lekarz. Jest super.

 • Swietny lekarz.Nie nawija bez sensu i nie rzuca naukowymi definicjami po których człowiek staje się bardziej skołowany niż przed wizyta.Krótko i na temat mówi co konieczne jest do leczenia,przede wszystkim nie słodzi i nie czaruje tylko leczy.O czym świadczy największa ilość pacjentów na oddziale w DSK.Mój syn miał przykurcze nóg i tylko DR. Zalewski podjął się leczenia gdyż dla innych lekarzy to taka \"uroda\" dziecka i właśnie tym Pan Doktor zaskarbił moją sympatię,że i drobne schorzenia i głębokie traktuje tak samo profesjonalnie.Pan Doktor nie \"słodzi\" rodzicom ,ale leczenie nie polega na \"słodzeniu\" i więc jeśli niektórzy z was oczekują że dr.Zalewski będzie was \"głaskał\" to niech lepiej się uda do innego lekarza.

 • Bardzo negatywnie byłam zaskoczona po wyjściu z wizyty.

  Może jeśli chodzi o kręgosłup jest lepszy- ale kolano? Masakra. Nic sensownego nie poradził, oprócz proponowania leków (cholernie drogich) prosto od przedstawiciela firmy farmaceutycznej!

  Oj, niemiło się rozczarowałam...

 • Doktor Zalewski leczył mnie kilka lat, kiedy byłam jeszcze wwieku młodzieńczym. To bardzo kompetentny specjalista. Zawsze służył pomocą i radą, na bieżąco informował o chorobie i efektach leczenia. Badania i potrzebne zabiegi wykonywał delikatnie, z wyczuciem. Po operacji podtrzymywał na duchu, ale i zmotywował do ćwiczeń! Gdyby moja córa miała jakiekolwiek problemy ortopedyczne, poszłabym tylko do dr Król (niestety ona juz nie pracuje w Białymstoku) lub do dra Zalewskiego.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online