Lek.

Wojciech Zalewski

Ortopeda

22 opinie

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K

  Najlepszy ortopeda z jakim miałam do czynienia !! Jedynym minusem jest to ze na wizytę trzeba czekać naprawdę naprawdę długo ale to nie jego wina , chorobę zdiagnozował mi w 2 minuty gdzie lekarze po 2 miesiącach nie wiedzieli co mi jest ,szczerze polecam !!!

 • Umów się na wizytę do lekarzy w pobliżu

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  4.5

  Ogólna ocena
  22 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K

   Najlepszy ortopeda z jakim miałam do czynienia !! Jedynym minusem jest to ze na wizytę trzeba czekać naprawdę naprawdę długo ale to nie jego wina , chorobę zdiagnozował mi w 2 minuty gdzie lekarze po 2 miesiącach nie wiedzieli co mi jest ,szczerze polecam !!!

  • R

   Kiedy przywieziono mnie po wypadku, nie zrobił jednego ważnego badania. Później na wizytach lekceważył moje objawy. Dziś, 5 lat po wypadku czeka mnie poważna operacja, a do tego czasu powstało dużo problemów neurologicznych, raczej nie odwracalnych. Wystarczyło by zwykłe RTG czynnościowe i zwrócenie uwagi na moje objawy. Wtedy moja przyszłość na pewno wyglądała by bardziej kolorowo niż teraz. Nie polecam i żałuje, że słuchałam się tego doktora.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • A

   Może i jest(albo był)świetny,al woda sodowa chyba mu do głowy uderzyła.Zachowuje się jak pan życia i śmierci.Dziwne zwyczaje panują w DSK.Skierowanie do szpitala od lekarza ortopedy na zabieg jest nieakceptowane przez szpital.Takie skierowanie może wystawić tylko i wyłącznie pan ' jaśnie' doktor Zalewski -tylko i wyłącznie w piątek rano-tzw konsultacje.Spóźniony mocno pan doktor(ok godz) stwierdził że gangiola mocno bolącego nie usuwa,ponieważ on też miał,jego też bolało i jeśli po dwóch latach się nie wchłonie to może wtedy łaskawie usunie.Jak to jest,że tylko jeden lekarz w całym mieście decyduje kto będzie miał zabieg/operacje i może wystawiać skierowanie do szpitala-od innych lekarzy- niezwiązanych z dsk są nietolerowane.Czyżby ten konkretny zabieg był mało opłacalny?I co robić dalej?Dsk to jedyny szpital dziecięcy z ortopedią dziecięcą w Białymstoku.Wyboru nie ma. Anna-mama

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Pan Doktor Wojciech Zalewski wzbudził we mnie zaufanie już podczas pierwszej wizyty w Por Ort przy DSK. Kulturalne, ale też ujmujące, ciepłe podejście do pacjenta. Rzetelne przeprowadzenie diagnozy. Genialna intuicja. Wybitny specjalista, o wielkiej wiedzy i doświadczeniu: Dokonany przez P. Doktora opis tomografii kości piszczelowej mojego 17-letniego syna okazał się całkowicie zgodny z wynikiem badania histopat. Po operacji, na moje pytanie; "Co to było?" zwięźle, ale przejrzyście tłumaczył, co się stało, dlaczego i dał nadzieję, że powinno się zregenerować. Perfekcyjnie wykonał operację: Po wyjęciu drenu, w 3-ciej dobie po ciężkiej operacji nie było już żadnego zakażenia. Złote ręce ma Pan Doktor Wojciech Zalewski. Lekarz z powołaniem, do tego cudowny człowiek, bardzo interesujący, o bardzo oryginalnej osobowości. Dziękuję Bogu, że mój syn "trafił" do Pana, Panie Doktorze
   Małgorzata, mama Pawła

  • Moim zdaniem jest to bardzo dobry lekarz , ponieważ gdy córka wtrafiła na izbę przyjęć z odciętą połową opuszka na palcu dr. Zalewski miał dyżur i wykonał zabieg plastyki palca zrobił to tak znakomicie że palec nie różni się od innych. W swojej dziedzinie jest super fachowcem.

  • Doktor Zalewski jest świetnym ortopedą, co udowodnił już niejednokrotnie! Leczę u niego swojego syna na rzadka chorobę Oliera, właściwie od początku, tj. od 8 lat, i jestem bardzo wdzięczna doktorowi za opiekę i leczenie. Ponadto jako jedyny z lekarzy w Białymstoku podjał się leczenia mojego krzywego palca u ręki (Pozostałość z dzieciństwa po operacji u innego znanego ortopedy). Teraz, po 30 latach, nie wstydzę się podać komuś dłoni na powitanie . Dostałam "drugie życie" w prezencie od dr. Zalewskiego, za co będę mu wdzięczna do końca życia! Dziękuje panie doktorze!

  • Dr.Zalewski to wspaniały lekarz oraz czlowiek. Mialam skrzywienie kręgosłupa 78stopni.Groził mi wózek inwalidzki, minęlo 12 lat i jestem zdrowa, dzieki Zalewskiemu. Bede mu wdzieczna do konca życia. To jedyny taki lekarz. Jest super.

  • Swietny lekarz.Nie nawija bez sensu i nie rzuca naukowymi definicjami po których człowiek staje się bardziej skołowany niż przed wizyta.Krótko i na temat mówi co konieczne jest do leczenia,przede wszystkim nie słodzi i nie czaruje tylko leczy.O czym świadczy największa ilość pacjentów na oddziale w DSK.Mój syn miał przykurcze nóg i tylko DR. Zalewski podjął się leczenia gdyż dla innych lekarzy to taka \"uroda\" dziecka i właśnie tym Pan Doktor zaskarbił moją sympatię,że i drobne schorzenia i głębokie traktuje tak samo profesjonalnie.Pan Doktor nie \"słodzi\" rodzicom ,ale leczenie nie polega na \"słodzeniu\" i więc jeśli niektórzy z was oczekują że dr.Zalewski będzie was \"głaskał\" to niech lepiej się uda do innego lekarza.

  • Bardzo negatywnie byłam zaskoczona po wyjściu z wizyty.

   Może jeśli chodzi o kręgosłup jest lepszy- ale kolano? Masakra. Nic sensownego nie poradził, oprócz proponowania leków (cholernie drogich) prosto od przedstawiciela firmy farmaceutycznej!

   Oj, niemiło się rozczarowałam...

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Doktor Zalewski leczył mnie kilka lat, kiedy byłam jeszcze wwieku młodzieńczym. To bardzo kompetentny specjalista. Zawsze służył pomocą i radą, na bieżąco informował o chorobie i efektach leczenia. Badania i potrzebne zabiegi wykonywał delikatnie, z wyczuciem. Po operacji podtrzymywał na duchu, ale i zmotywował do ćwiczeń! Gdyby moja córa miała jakiekolwiek problemy ortopedyczne, poszłabym tylko do dr Król (niestety ona juz nie pracuje w Białymstoku) lub do dra Zalewskiego.

   Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  Jesteś tym lekarzem?

  520

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  590

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.