lek.

Wojciech Szerszenowicz

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

48 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

... WWW.SZERSZENOWICZ.PL ... _____ TYLKO REJESTRACJA TELEFONICZNA POD NR 5I9 I88 I00 _____WWW.SZERSZENOWICZ.PL ____ Zapraszam TYLKO OSOBY PEŁNOLETNIE. Na pierwszą wizytę… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
48 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: wizyta pierwszorazowa

  Lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjentów. Już pierwsza diagnoza była trafiona i pierwsze leki dobrze dobrane. Jeszcze 3 miesiące temu nie wyobrażałam sobie w moich najśmielszych oczekiwaniach, ze będę normalnie, bez zbędnego lęku wychodzić z domu, a jednak udało się. W końcu mogę też bez stresu podróżować i zaczynam cieszyć się życiem.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Profesjonalny lekarz. Przeprowadza dokładny wywiad. Poświęca dużo czasu i uwagi pacjentowi. Starannie dobiera farmakoterapię.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły lekarz . Leki dobrane właściwie , wytłumaczone ich działanie . Po pierwszym dniu poczułem ulgę , mam nadzieje że dzięki Panu Doktorowi będzie mi duzo lepiej . Doktor słucha dokładnie , zadaje duzo pytan . Potrafi znaleźć dobre strony tych moich złych stron, myśli . Lekarz o dużej wiedzy . Łatwo było otworzyć się przed doktorem , wygadać . Serdecznie polecam .

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: wizyta pierwszorazowa

  Konkretnie, na temat i w miłej atmosferze. Szybka diagnoza, pytania ją potwierdzające i informacje o chorobie. Leki, sposób ich brania, możliwe skutki uboczne. Dowiedziałem się wszystkiego. Szczerze polecam i dziękuję

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły, konkretny lekarz. Wiele rzeczy wyjaśnia, doradza. Wyszłam z wizyty z konkretnymi lekami i przede wszystkim podniesiona na duchu, że będzie lepiej.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Polecam serdecznie dra Wojciecha Szerszenowicz.Wizyta przebiega w miłej atmosferze.Doktor bardzo życzliwy i kompetentny.Leki od razu dobrane właściwie.

 • S
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: wizyta kontrolna

  To już moja trzecia wizyta u pana doktora. Przepisane leki pomagają i przede wszystkim przynoszą ulgę, a co także ważne, nie narzekam na żadne skutki uboczne z tytułu ich zażywania. Podoba mi się to, że pan doktor za każdym razem delikatnie sugeruje także inną ścieżkę leczenia, którą jest wizyta u psychologa. Wizyta kontrolna to nie tylko marne 15min, wypisanie recepty i te same puste pytania jak to przeważnie bywa u psychiatrów amatorów. To obszerny wywiad, a stawiane pytania świadczą o tym, że pan doktor każdy przypadek traktuje indywidualnie i dokładnie analizuje i słucha słów pacjenta. Jego zaangażowanie nie słabnie z każdą kolejną wizytą. Leki nie są dobierane z automatu. Widać, że pan doktor za każdym razem dokładnie rozważa dobór odpowiednich leków i tłumaczy mechanizm ich działania. Poza wywiadem nie brakuje rozmowy i bardzo trafnych wskazówek co skłania do myślenia i motywuje do podjęcia innych pozafarmakologicznych działań. Po raz kolejny wizyta przebiegła bezstresowo i zmotywowała mnie do dalszej walki. Po raz kolejny spotkałam się z ogromnym zrozumieniem. Pan doktor to nie tylko profesjonalista o wielkiej wiedzy, którą chętnie się dzieli, ale przede wszystkim człowiek o wielkim sercu i ogromnej wrażliwości na drugiego człowieka. Po raz kolejny z całego serca polecam!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: wizyta pierwszorazowa

  Z czystym sumieniem polecam Pana Wojciecha. Nie naciągający na kolejne wizyty. Zostałam skierowana do innego specjalisty. Bardzo miły człowiek u którego można poczuć się swobodnie.

 • M
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: diagnoza nerwicy lękowej

  Dopiero rozpoczęłam leczenie się u Pana Doktora, ale z całego serca polecam wszystkim potrzebującym takiego specjalisty. Przede wszystkim Pan Wojciech daje pacjentom wsparcie i zrozumienie, a w trudnych sytuacjach potrafi uspokoić i wytłumaczyć. Świetny kontakt z lekarzem nawet poza wizytami.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • ... WWW.SZERSZENOWICZ.PL ... _____ TYLKO REJESTRACJA TELEFONICZNA POD NR 5I9 I88 I00 _____WWW.SZERSZENOWICZ.PL ____

  Zapraszam TYLKO OSOBY PEŁNOLETNIE.

  Na pierwszą wizytę proszę rezerwować 1 godzinę.

  Uprzejmie proszę aby ewentualną rezygnację z umówionej wizyty dokonać co najmniej na 24 godziny przed terminem planowanej wizyty.

  Oferuję Państwu rzetelną diagnostykę chorób i zaburzeń psychicznych u osób dorosłych w przyjaznej, pełnej zrozumienia atmosferze oraz nowoczesne i skuteczne leczenie farmakologiczne. Mamy czas na porozmawianie, znalezienie odpowiednich rozwiązań.
  Jeśli potrzebujesz profesjonalnej porady psychiatrycznej - dobrze trafiłeś. Dla stałych pacjentów zniżki.
  --------------------------------------------------------------------
  Drodzy Państwo. Podczas pierwszej wizyty wypisuję leki na okres najczęściej około 2 miesięcy więc jest czas abyście Państwo mogli się ponownie zarejestrować. NIE "przedłużam zwolnień przez telefon" , tylko po badaniu i jeśli są do tego wskazania, co najwyraźniej nie spodobało się jednej z pacjentek (podejrzewam, że nie tylko jej) :)

Specjalizacje

 • Psychiatria

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Białymstoku (2002)
 • Specjalizacja z psychiatrii (2011)
 • Seksuologia kliniczna - Uniwersytet SWPS (2017)

Staże

 • Poradnia Seksuologiczna i Patologii Współżycia; Warszawa ul. Dolna 42
 • Zakład Seksuologii Klinicznej Instytutu Seksuologii PTS; Warszawa ul. Wspólna 65/18