lek.

Wojciech Szerszenowicz

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

48 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

... WWW.SZERSZENOWICZ.PL ... ________________ TYLKO REJESTRACJA TELEFONICZNA POD NR _____WWW.SZERSZENOWICZ.PL ____ Zapraszam TYLKO OSOBY PEŁNOLETNIE. Na pierwszą wizytę… więcej

Adresy i cenniki usług

 • Gabinet lekarski

  ul. Kościuszki 92/35
  10-555 Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych

  Usługi

  Wizyta pierwszorazowa 150 zł
  Wystawianie wniosków, zaświadczeń 150 zł
  Stali pacjenci zniżki
  Wizyta kontrolna 120 zł
  Rejestracja telefoniczna 519 188 100
 • Gabinet Iława

  Kościuszki 14/10
  14-200 Iława, warmińsko-mazurskie

  Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
48 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: wizyta pierwszorazowa

  Lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjentów. Już pierwsza diagnoza była trafiona i pierwsze leki dobrze dobrane. Jeszcze 3 miesiące temu nie wyobrażałam sobie w moich najśmielszych oczekiwaniach, ze będę normalnie, bez zbędnego lęku wychodzić z domu, a jednak udało się. W końcu mogę też bez stresu podróżować i zaczynam cieszyć się życiem.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Profesjonalny lekarz. Przeprowadza dokładny wywiad. Poświęca dużo czasu i uwagi pacjentowi. Starannie dobiera farmakoterapię.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły lekarz . Leki dobrane właściwie , wytłumaczone ich działanie . Po pierwszym dniu poczułem ulgę , mam nadzieje że dzięki Panu Doktorowi będzie mi duzo lepiej . Doktor słucha dokładnie , zadaje duzo pytan . Potrafi znaleźć dobre strony tych moich złych stron, myśli . Lekarz o dużej wiedzy . Łatwo było otworzyć się przed doktorem , wygadać . Serdecznie polecam .

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: wizyta pierwszorazowa

  Konkretnie, na temat i w miłej atmosferze. Szybka diagnoza, pytania ją potwierdzające i informacje o chorobie. Leki, sposób ich brania, możliwe skutki uboczne. Dowiedziałem się wszystkiego. Szczerze polecam i dziękuję

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły, konkretny lekarz. Wiele rzeczy wyjaśnia, doradza. Wyszłam z wizyty z konkretnymi lekami i przede wszystkim podniesiona na duchu, że będzie lepiej.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam serdecznie dra Wojciecha Szerszenowicz.Wizyta przebiega w miłej atmosferze.Doktor bardzo życzliwy i kompetentny.Leki od razu dobrane właściwie.

 • S
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: wizyta kontrolna

  To już moja trzecia wizyta u pana doktora. Przepisane leki pomagają i przede wszystkim przynoszą ulgę, a co także ważne, nie narzekam na żadne skutki uboczne z tytułu ich zażywania. Podoba mi się to, że pan doktor za każdym razem delikatnie sugeruje także inną ścieżkę leczenia, którą jest wizyta u psychologa. Wizyta kontrolna to nie tylko marne 15min, wypisanie recepty i te same puste pytania jak to przeważnie bywa u psychiatrów amatorów. To obszerny wywiad, a stawiane pytania świadczą o tym, że pan doktor każdy przypadek traktuje indywidualnie i dokładnie analizuje i słucha słów pacjenta. Jego zaangażowanie nie słabnie z każdą kolejną wizytą. Leki nie są dobierane z automatu. Widać, że pan doktor za każdym razem dokładnie rozważa dobór odpowiednich leków i tłumaczy mechanizm ich działania. Poza wywiadem nie brakuje rozmowy i bardzo trafnych wskazówek co skłania do myślenia i motywuje do podjęcia innych pozafarmakologicznych działań. Po raz kolejny wizyta przebiegła bezstresowo i zmotywowała mnie do dalszej walki. Po raz kolejny spotkałam się z ogromnym zrozumieniem. Pan doktor to nie tylko profesjonalista o wielkiej wiedzy, którą chętnie się dzieli, ale przede wszystkim człowiek o wielkim sercu i ogromnej wrażliwości na drugiego człowieka. Po raz kolejny z całego serca polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: wizyta pierwszorazowa

  Z czystym sumieniem polecam Pana Wojciecha. Nie naciągający na kolejne wizyty. Zostałam skierowana do innego specjalisty. Bardzo miły człowiek u którego można poczuć się swobodnie.

 • M
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: diagnoza nerwicy lękowej

  Dopiero rozpoczęłam leczenie się u Pana Doktora, ale z całego serca polecam wszystkim potrzebującym takiego specjalisty. Przede wszystkim Pan Wojciech daje pacjentom wsparcie i zrozumienie, a w trudnych sytuacjach potrafi uspokoić i wytłumaczyć. Świetny kontakt z lekarzem nawet poza wizytami.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • ... WWW.SZERSZENOWICZ.PL ... ________________ TYLKO REJESTRACJA TELEFONICZNA POD NR _____WWW.SZERSZENOWICZ.PL ____

  Zapraszam TYLKO OSOBY PEŁNOLETNIE.

  Na pierwszą wizytę proszę rezerwować 1 godzinę.

  Uprzejmie proszę aby ewentualną rezygnację z umówionej wizyty dokonać co najmniej na 24 godziny przed terminem planowanej wizyty.

  Oferuję Państwu rzetelną diagnostykę chorób i zaburzeń psychicznych u osób dorosłych w przyjaznej, pełnej zrozumienia atmosferze oraz nowoczesne i skuteczne leczenie farmakologiczne. Mamy czas na porozmawianie, znalezienie odpowiednich rozwiązań.
  Jeśli potrzebujesz profesjonalnej porady psychiatrycznej - dobrze trafiłeś. Dla stałych pacjentów zniżki.
  --------------------------------------------------------------------
  Drodzy Państwo. Podczas pierwszej wizyty wypisuję leki na okres najczęściej około 2 miesięcy więc jest czas abyście Państwo mogli się ponownie zarejestrować. NIE "przedłużam zwolnień przez telefon" , tylko po badaniu i jeśli są do tego wskazania, co najwyraźniej nie spodobało się jednej z pacjentek (podejrzewam, że nie tylko jej) :)

Specjalizacje

 • Psychiatria

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Białymstoku (2002)
 • Specjalizacja z psychiatrii (2011)
 • Seksuologia kliniczna - Uniwersytet SWPS (2017)

Staże

 • Poradnia Seksuologiczna i Patologii Współżycia; Warszawa ul. Dolna 42
 • Zakład Seksuologii Klinicznej Instytutu Seksuologii PTS; Warszawa ul. Wspólna 65/18