prof. dr hab. n. med.

Wojciech Sobaniec

Neurolog dziecięcy, Pediatra

45 opinii +dodaj

Umów wizytę 852 odwiedziny w ciągu 30 dni

Kierownik Kliniki Neurologii i Rehabilitacji Dziecięcej Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku w latach 1994-2016. Kierunki zainteresowań badawczych i klinicznych:… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

 • Prywatna Praktyka Neurologiczna - prof.zw.dr hab. Wojciech Sobaniec

  Gliniana 14
  15-068 Białystok, podlaskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Konsultacja neurologiczna, pediatryczna (niemowlę) 200 zł
  Konsultacja neurologiczna, pediatryczna (młodzież) 200 zł
  Konsultacja + badanie eeg (młodzież) 250 zł
  Badanie eeg we śnie 200 zł
  Konsultacja neurologiczna, pediatryczna (dziecko) 200 zł
  Konsultacja + badanie eeg (dziecko) 250 zł
  Badanie eeg z natychmiastowym opisem 100 zł
  Zwykła wizyta

  więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Kierownik Kliniki Neurologii i Rehabilitacji Dziecięcej
  Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku w latach 1994-2016.

  Kierunki zainteresowań badawczych i klinicznych:
  1. Padaczka i stany drgawkowe.
  2. Bóle głowy - aktualne problemy diagnostyczne i terapeutyczne.
  3. Neuroprotekcja i neuroregeneracja.
  4. Rehabilitacja i usprawnianie pacjentów w schorzeniach układu nerwowego.
  5. Zaburzenia rozwojowe i problemy psychospołeczne w schorzeniach układu nerwowego u dzieci.
  6. Mózgowe porażenie dziecięce.
  7. Neurofizjologia - EEG, QEEG, Neurofeedback, Potencjały wywołane.
  8. Bóle krzyża.
  9. Inżynieria biomedyczna.

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Neurologia dziecięca

Choroby

 • mózgowe porażenie dziecięce
 • zaburzenia rozwojowe
 • padaczka
 • bóle głowy
 • urazy głowy
 • stany pourazowe
więcej

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
45 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B

  Trafna diagnoza to jest to, co najbardziej cenię u lekarzy, Profesor Sobaniec dobrze zdiagnozował naszego Antosia i natychmiast włączył skuteczne leczenie. Można powiedzieć, że jest specjalistą z powołania. Zawsze poświęci swój czas nigdy nie odmówi pomocy. Pamięta o swoich małych pacjentach o ich chorobach. Jest wspaniałym lekarzem, który ma cudowne podejście do dzieci. Dziękujemy za wszystko.

 • A

  Świetny fachowiec, rzeczowy, konkretny, a do tego wspaniały, ciepły człowiek. To co robi wykonuje z zamiłowania do człowieka i posiadanego zawodu.
  Po ponad 6 latach walki z padaczką i ciągłych diagnoz "padaczka lekooporna" oraz nietrafionych leków, w końcu udało się ustawić działającą drogę leczenia.
  Dziękuje ślicznie za opiekę nad moim synkiem, jestem bardzo wdzięczna i mile zaskoczona Pana osobą jak i całym personelem na oddziale neurologii, gdzie przebywałam.

 • Chylę czoła przed pracą profesora Wojciecha Sobaniec! Chodziłem już do innych lekarzy i mam różne doświadczenia. Prof. Sobaniec jest w mojej opinii jednym z najlepszych z jakimi miałem do czynienia. Poświęcił mi dużo czasu i w gabinecie prywatnym i w szpitalu. Jestem pacjentem p. Profesora już od wielu lat i mimo, że zwiększyła się liczba pacjentów, to zawsze zostałem przyjęty kiedy pilnie potrzebowałem pomocy. Czasami trzeba poczekać to już trudno - jak komuś zależy to i tak warto poczekać, bo p Profesor nawet i późnym wieczorem każdemu poświęci tyle czasu ile potrzeba. Co do kosztów, to wiedza i doświadczenie kosztują, a wcześniej u innych, młodszych lekarzy neurologów płaciłem więcej.
  Profesorowi życzę wszystkiego najlepszego.

 • Znam Pana Profesora od kilunastu lat,jest wspanialym i przede wszystkim bardzo kochajacym dzieci lekarzem,dzieci na oddziale az lgnęły do Pana Profesora! Moja przyjaciółka była na wizycie ze swoim dzieckiem u Pana Profesora,wczesniej byla u paru lekarzy, i zaden nie pomogl, dopiero wizyta u Pana Profesora przyniosla niespodziewane wyniki w leczeniu, do dzisiaj jest mi wdzieczna,ze wskazalam akurat tego lekarza! Wyjechala do USA i nie ma problemow ze swoim dzieckiem! Panie Profesorze, P.Ewa G. zawsze Pana wspomina i zawsze klania sie Panu!! Zycze Panu wszystkiego najlepszego! Oby wiecej takich cudownych lekarzy jak Pan!

 • J

  Właściwie, to trudno ocenić mi wizytę. Trwała około 15 min. koszt rzeczywiście duży, bo 150 zł, ale gdyby było za co, to nawet bym nie żałowała (czego nie robi się dla dziecka). W zasadzie powiedział, że dziecko jest zdrowe, rozwija się odpowiednio do wieku, ale można zrobić usg głowy. Na pytanie moje w jakim celu, czy jest jakieś wskazanie, wycofał się z tej propozycji i powiedział, że w zasadzie to nie trzeba robić :?? Nie wiem co mam myśleć. Na pewno nie poleciałabym tego lekarza komuś bliskiemu. Po wizycie nie czułam się uspokojona mimo, ze wszystko było ok z dzieckiem, a wręcz przeciwnie jestem skołowana.

 • L

  Jestem bardzo nie zadowolona!!!! Zamiast 160zł jak było wcześniej ustalone wziął 200zł za nic. Dał skierowanie do szpitala i wtedy tam niby będą diagnozować moje dziecko. Weszłam z dzieckiem do gabinetu z jedną chorobą i wyszłam nagle z 3 chorobami których nikt nigdy nie stwierdził. był nie uprzejmy, pytał o mój zawód bo jak to powiedział chce dobrać odpowiednie zdania a żebym to zrozumiała co do mnie mówi. Nie chodzi mi głównie o diagnozę a podejście do dziecka i rodzica. Nie polecam!!!!! Strata kasy i czasu!!!

 • A

  Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pana Profesora. W przypadku mojej córki zwrócił uwagę na rzeczy na które inni lekarze nie zwrócili uwagi. Zlecił nam dodatkowe badania które mogą pomoc w jej zdiagnozowaniu, a myśleliśmy, że już praktycznie wszystko zostało powiedziane. Świetny specjalista, wszechstronny, z fajnym podejściem do dziecka. Zdecydowanie polecam!

 • Z

  A ja nie wiem co mam o nim myśleć. Gość z pewnością zna się na tym co robi, ale... kase też brać potrafi. Do rzeczy.
  Zgłosiłam się do niego z bólem głowy mojej córki. Wywia przeprowadził i o chorobie i o dochodach rodziny również. Skierowanie do szpitala dał, 200 zł za wizytę wziął (nie liczę dojazdu 100 km w jedną stronę - czego nie zrobimy dla cierpiącego dziecka). W szpitalu może raz się pokazał. Dziecko wypisano w gorszym stanie niż przyjęto, a żeby było ciekawiej nie postawiono diagnozy. Po konsultacji z psychologiem uznano, że dziecko zaczęło nagle mnie naśladować (miewam migreny).
  Na trzeci dzień po wypisie dziecko znów trafiło do szpitala, na szczęście innego. Diagnoza brzmiała: POKLESZCZOWE ZAPALENIE OPON MÓZGOWYCH!
  Czy da się to przeoczyć?
  rozgoryczona mama

 • G

  Ogolnie nie lubie lekarzy, lecz pana doktora polecam. Zabawny lekarz, ale widac, ze sie zna na rzeczy!!

 • _

  Ja trafilam do kliniki w ktorej pracuje prof.zw.dr hab.Wojciech Sobaniec , bylam w stanie lezacym moj stan byl opisany jako srednio-ostry. Postawil mnie na nogi w ciagu 4dni przy kilkupoziomowej dyskopatii. Na obchodzie skupia sie na pacjencie ale z nim nie rozmawia tylko z lekarzami. pozdrawiam :)