prof. dr hab. n. med.

Wojciech Sobaniec

Neurolog dziecięcy, Pediatra

49 opinii +dodaj

Umów wizytę 1079 odwiedzin w ciągu 30 dni

Kierownik Kliniki Neurologii i Rehabilitacji Dziecięcej Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku w latach 1994-2016. Kierunki zainteresowań badawczych i klinicznych:… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Prywatna Praktyka Neurologiczna - prof.zw.dr hab. Wojciech Sobaniec

  Gliniana 14
  15-068 Białystok, podlaskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka
  Pod tym adresem przyjmuję
  dzieci w każdym wieku

  Usługi

  Konsultacja neurologiczna, pediatryczna (niemowlę) 200 zł
  Konsultacja neurologiczna, pediatryczna (młodzież) 200 zł
  Badanie eeg (w czuwaniu) 100 zł
  Badanie qeeg od 360 zł
  Konsultacja neurologiczna, pediatryczna (dziecko) 200 zł
  Konsultacja + badanie eeg 250 zł
  Badanie eeg (we śnie) od 150 zł

  więcej

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
49 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  przemiły człowiek, który zwrócił uwagę na pewne rzeczy u naszego dziecka, o których nikt wcześniej nie wspominał. bardzo polecam!!

 • M

  Tak zastanawiam się skąd te pozytywne opinie, ja po wizycie u Pana doktora byłam w szoku wziął 250 zł kompletnie za nic. Stwierdził jedynie, że dziecko ma zniekształcone dłonie co jest kompletną bzdurą a na nasze pytania w ogóle nie wiedział co ma odpowiadać, jedynie dał skierowanie do szpitala wypisane na recepcie bo już nie wiedział jak nas się pozbyć, byłam ogromnie rozczarowana brakiem kompetencji lekarza z takim tytułem.

 • M

  Lekarz z fantastycznym podejściem do dziecka jak i rodzica. Bardzo miły i bezbłędnie znający się na swojej pracy. Od razu widać, że bardzo lubi dzieci. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Naprawdę godny polecenia lekarz. Doświadczony i ze świetnym podejściem do dzieci i rodziców. Jedyne co mi nie pasuje to dość wysoka cena za wizytę (200zł) ale za to miałam wrażenie, że czas wizyty jak tylko bym miała jeszcze jakieś pytania byłby nieograniczony:)

 • B

  Trafna diagnoza to jest to, co najbardziej cenię u lekarzy, Profesor Sobaniec dobrze zdiagnozował naszego Antosia i natychmiast włączył skuteczne leczenie. Można powiedzieć, że jest specjalistą z powołania. Zawsze poświęci swój czas nigdy nie odmówi pomocy. Pamięta o swoich małych pacjentach o ich chorobach. Jest wspaniałym lekarzem, który ma cudowne podejście do dzieci. Dziękujemy za wszystko.

 • A

  Świetny fachowiec, rzeczowy, konkretny, a do tego wspaniały, ciepły człowiek. To co robi wykonuje z zamiłowania do człowieka i posiadanego zawodu.
  Po ponad 6 latach walki z padaczką i ciągłych diagnoz "padaczka lekooporna" oraz nietrafionych leków, w końcu udało się ustawić działającą drogę leczenia.
  Dziękuje ślicznie za opiekę nad moim synkiem, jestem bardzo wdzięczna i mile zaskoczona Pana osobą jak i całym personelem na oddziale neurologii, gdzie przebywałam.

 • Chylę czoła przed pracą profesora Wojciecha Sobaniec! Chodziłem już do innych lekarzy i mam różne doświadczenia. Prof. Sobaniec jest w mojej opinii jednym z najlepszych z jakimi miałem do czynienia. Poświęcił mi dużo czasu i w gabinecie prywatnym i w szpitalu. Jestem pacjentem p. Profesora już od wielu lat i mimo, że zwiększyła się liczba pacjentów, to zawsze zostałem przyjęty kiedy pilnie potrzebowałem pomocy. Czasami trzeba poczekać to już trudno - jak komuś zależy to i tak warto poczekać, bo p Profesor nawet i późnym wieczorem każdemu poświęci tyle czasu ile potrzeba. Co do kosztów, to wiedza i doświadczenie kosztują, a wcześniej u innych, młodszych lekarzy neurologów płaciłem więcej.
  Profesorowi życzę wszystkiego najlepszego.

 • Znam Pana Profesora od kilunastu lat,jest wspanialym i przede wszystkim bardzo kochajacym dzieci lekarzem,dzieci na oddziale az lgnęły do Pana Profesora! Moja przyjaciółka była na wizycie ze swoim dzieckiem u Pana Profesora,wczesniej byla u paru lekarzy, i zaden nie pomogl, dopiero wizyta u Pana Profesora przyniosla niespodziewane wyniki w leczeniu, do dzisiaj jest mi wdzieczna,ze wskazalam akurat tego lekarza! Wyjechala do USA i nie ma problemow ze swoim dzieckiem! Panie Profesorze, P.Ewa G. zawsze Pana wspomina i zawsze klania sie Panu!! Zycze Panu wszystkiego najlepszego! Oby wiecej takich cudownych lekarzy jak Pan!

 • J

  Właściwie, to trudno ocenić mi wizytę. Trwała około 15 min. koszt rzeczywiście duży, bo 150 zł, ale gdyby było za co, to nawet bym nie żałowała (czego nie robi się dla dziecka). W zasadzie powiedział, że dziecko jest zdrowe, rozwija się odpowiednio do wieku, ale można zrobić usg głowy. Na pytanie moje w jakim celu, czy jest jakieś wskazanie, wycofał się z tej propozycji i powiedział, że w zasadzie to nie trzeba robić :?? Nie wiem co mam myśleć. Na pewno nie poleciałabym tego lekarza komuś bliskiemu. Po wizycie nie czułam się uspokojona mimo, ze wszystko było ok z dzieckiem, a wręcz przeciwnie jestem skołowana.

 • L

  Jestem bardzo nie zadowolona!!!! Zamiast 160zł jak było wcześniej ustalone wziął 200zł za nic. Dał skierowanie do szpitala i wtedy tam niby będą diagnozować moje dziecko. Weszłam z dzieckiem do gabinetu z jedną chorobą i wyszłam nagle z 3 chorobami których nikt nigdy nie stwierdził. był nie uprzejmy, pytał o mój zawód bo jak to powiedział chce dobrać odpowiednie zdania a żebym to zrozumiała co do mnie mówi. Nie chodzi mi głównie o diagnozę a podejście do dziecka i rodzica. Nie polecam!!!!! Strata kasy i czasu!!!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Kierownik Kliniki Neurologii i Rehabilitacji Dziecięcej
  Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku w latach 1994-2016.

  Kierunki zainteresowań badawczych i klinicznych:
  1. Padaczka i stany drgawkowe.
  2. Bóle głowy - aktualne problemy diagnostyczne i terapeutyczne.
  3. Neuroprotekcja i neuroregeneracja.
  4. Rehabilitacja i usprawnianie pacjentów w schorzeniach układu nerwowego.
  5. Zaburzenia rozwojowe i problemy psychospołeczne w schorzeniach układu nerwowego u dzieci.
  6. Mózgowe porażenie dziecięce.
  7. Neurofizjologia - EEG, QEEG, Neurofeedback, Potencjały wywołane.
  8. Bóle krzyża.
  9. Inżynieria biomedyczna.

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Neurologia dziecięca

Choroby

więcej