dr n. med.

Wojciech Skibiński

Chirurg, Chirurg naczyniowy

49 opinii +dodaj

Klinika specjalizuje się w laserowych operacjach żylaków - ponad 1500 wykonanych zabiegów!!! Gabinet powstał w 1995r. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem schorzeń naczyń - żylaków,… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
49 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GastroDerm

  Lekarz postawił po badaniu diagnozę ,że z moimi żyłami jest ok. Czym bardzo mnie ucieszył. Miły, wytłumaczył w sposób zrozumiały wynik badania

 • M
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski "Flebo-san"Usługa: laserowe usuwanie żylaków

  Jestem bardzo zadowolona z lekarza prowadzącego z całego serca życzę każdemu kto chce się pozbyć żylaków.Polecam pana doktora n. med. Wojciecha Skibińskiego jest bardzo dobrym chirurgiem naczyniowym

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GastroDermUsługa: skleroterapia żylaków

  Leczę się u dr Skibińskiego 10 m-cy i uważam, że jestem pod właściwą opieką. Miałam zespół przekrwienia biernego miednicy małej (PCS) po ciążach i związane z tym żylaki kończyn dolnych. Zanim do niego trafiłam byłam u czterech chirurgów, byłam poddana trzem tradycyjnym zabiegom na żylaki (stripping) i zupełnie bez sensu. Aktualnie PCS zlikwidowany (angioplastyka). Teraz jestem po skleroterapii (już w celach kosmetycznych:). Może jeszcze bez wstydu ubiorę spódnicę w lecie.:))

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GastroDermUsługa: skleroterapia żylaków

  Dr Skibiński to bardzo dobry specjalista. Miałam zespół przekrwienia biernego miednicy małej (PCS) i z tego powodu żylaki atypowe kończyn dolnych (po ciążach). Miednica już w porzadku. Teraz robię kosmetykę:) nóg. Dobrze, że trafiłam na tego lekarza, bo przed nim miałam szereg niepotrzebnych, inwazyjnych zabiegów z powodu braku wiedzy i ignorancji chirurgów (a było ich czterech!)

 • Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski "Flebo-san"Usługa: operacja zylakow nog

  Dziękuję. Jestem bardzo zadowolona z rezultatu zabiegu usunięcia żylaków metodą laserową. Dwa tygodnie po operacji wszystko pięknie się zagoiło, wszystko zgodnie z otrzymanym od chirurga opisem przebiegu rekonwalescencji. Dziękuję Panie Doktorze.

 • J
  Lokalizacja: GastroDerm

  Ręce, które prawdziwie leczą. Empatyczny, niezwykły lekarz, bo tylko tak można powiedzieć o kimś kto leczy osobę 90 letnią z takim samym oddaniem jak młodsze osoby. Uratował mojej mamie życie, zlikwidował ból i cierpienie (dwukrotnie), Adres do zapamiętania dla starszych osób cierpiących z powodu niegojących się owrzodzeń podudzi. Dziękuję Panie Doktorze !

 • M
  Lokalizacja: GastroDermUsługa: żylaki

  Byłam u dr-a na wstępnej wizycie, z której jestem zadowolona, ponieważ zostałam dokładnie zbadana i otrzymałam diagnozę oraz propozycję leczenia. Pan dr bardzo rzeczowy i dokładny. Dostrzegł problemy z żyłami, które przeoczył inny lekarz. Polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski "Flebo-san"Usługa: Zwykła wizyta

  Wizyta przebiegała w bardzo dobrej atmosferze, pan doktor spokojnie i rzeczowo wyjaśniał wszelkie kwestie związane z leczeniem mojej choroby, polecam.

 • R
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski "Flebo-san"Usługa: usuwanie zmian skórnych

  Pan doktor wycinał mi włókniaki na powiekach. Zabieg przeprowadzony szybko i bezboleśnie. Niewielkie rany zagoiły się w ciągu kilku dni, nie ma żadnych śladów. Po zabiegu powieki są idealnie gładkie. Polecam doktora Wojciecha Skibińskiego, to profesjonalista w swoim zawodzie.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam na rutynowej wizycie. Pan Doktor wykonał usg żył i tętnic kończyn dolnych oraz w sposób wyczerpujący wytłumaczył mi co i jak w moim przypadku . Osobiście polecam Pana Doktora.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Klinika specjalizuje się w laserowych operacjach żylaków - ponad 1500 wykonanych zabiegów!!!
  Gabinet powstał w 1995r. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem schorzeń naczyń - żylaków, owrzodzeń żylnych, żylnej choroby zakrzepowo - zatorowej oraz miażdżycy.
  Duże wagę przykładamy do leczenia ran przewlekłych o różnej etiologii.
  Wykonujemy laserowe operacje żylaków i szeroką gamę zabiegów chirurgicznych.

  http://www.flebo-san.pl/laser.htm
  https://www.youtube.com/watch?v=yABRheDbglc&feature=youtu.be
  https://www.youtube.com/watch?v=MbkFYSUfswQ&feature=youtu.be

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna