dr n. med.

Wojciech Skibiński

Chirurg, Chirurg naczyniowy

47 opinii +dodaj

Umów wizytę 17 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Klinika specjalizuje się w laserowych operacjach żylaków - ponad 1500 wykonanych zabiegów!!! Gabinet powstał w 1995r. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem schorzeń naczyń - żylaków,… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Klinika specjalizuje się w laserowych operacjach żylaków - ponad 1500 wykonanych zabiegów!!!
  Gabinet powstał w 1995r. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem schorzeń naczyń - żylaków, owrzodzeń żylnych, żylnej choroby zakrzepowo - zatorowej oraz miażdżycy.
  Duże wagę przykładamy do leczenia ran przewlekłych o różnej etiologii.
  Wykonujemy laserowe operacje żylaków i szeroką gamę zabiegów chirurgicznych.

  http://www.flebo-san.pl/laser.htm
  https://www.youtube.com/watch?v=yABRheDbglc&feature=youtu.be
  https://www.youtube.com/watch?v=MbkFYSUfswQ&feature=youtu.be

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Choroby

 • żylaki kończyn dolnych
 • żylaki
 • zakrzepica żylna
 • miażdżyca
 • hemoroidy
 • zmiany skórne
 • choroby chirurgiczne
 • owrzodzenia podudzi
 • pajączki naczyniowe
więcej

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
47 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Pan doktor zamykał mi pajączki naczyniowe na nogach. Zrobił to bardzo profesjonalnie przy użyciu najnowszej aparatury, prawie nic nie czułam w trakcie zabiegu. Ogromne doświadczenie połączone ze specjalistyczną wiedzą i inteligencją sprawiają, że zawsze będę do niego wracała. Bardzo miła atmosfera. Nowa klinika wygląda świetnie!

 • P

  Pan Doktor Skibiński zrobił mi skleroterapię na mojego dosyć dużego żylaka. Wcześniej byłam u innego lekarza, który twierdził, ze żylak jest zbyt duży na skleroterapię i jak określił ,, nie ma szansy, żeby zrobić tu skleroterapię i zostaje laser, albo operacja", czego chciałam uniknąć i zrobić to najmniej inwazyjnie jak się da. Dodam, ze jestem dość młodą osobą (parę lat przed trzydziestką). Całe szczęście koleżanka poleciała mi Doktora Skibńskiego i jednak żylak nie był zbyt duży jak starał mi się to wcisnąć poprzedni lekarz i się dało. Wszystko było zrobione bardzo szybko, bardzo profesjonalnie i w miłej nie stresującej atmosferze. Zabieg miałam robiony w Przemyślu. Dzisiaj jestem już 2 miesiące po skleroterapi i śladu już prawie nie ma. Zarówno Pan Doktor, jak i Panie pielęgniarki zasługują na dużo więcej niż pięć gwiazdek. Cieszę się, że są jeszcze lekarze, którzy nie patrzą tylko na kasę, ale przede wszystkim na pacjenta i jego dobro. Z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim Pana Doktora Skibińskiego. A ja... wybieram się na jesień do Pana Doktora z druga nogą ;). Pozdrawiam cały personel. Pacjentka :).

 • E

  Great doctor. Operated on my father who was in critical condition. It has been seven weeks since the surgery ,and my father feels great. I live in US, but will come to Poland to see Dr Skibinski about my varicose and spider veins treatment.
  I would recommend this doctor to anyone.

 • B

  Chciałbym bardzo podziękować Panu ordynatorowi doktorowi nauk medycznych Wojciechowi Skibińskiemu, ordynatorowi Oddziału Chirurgii Ogólnej i naczyniowej szpitala w Sanoku za fachową i niezwykle sprawnie przeprowadzoną operację pęcherzyka żółciowego metodą laparoskopową. Na trzeci dzień zostałem wypisany do domu. Żadnych komplikacji i problemów.
  Zabieg nie należał do łatwych, bo jestem pacjentem obciążonym dodatkowymi bardzo poważnymi schorzeniami. Wiedząc o tym Pan doktor zapewnił mi b. dobrą opiekę w szpitalu.
  Pan doktor jest doskonałym chirurgiem i stale podnosi swe kwalifikacje. Wiem, że często bierze udział w sympozjach i konferencjach (również zagranicznych, bo biegle zna język angielski - byłem świadkiem rozmowy telefonicznej, ze szpitalem w Londynie). Spokojny, kulturalny, życzliwy i przyjazny pacjentowi; zdecydowany i rzeczowy podczas badań i zabiegów.
  Serdecznie za dziękuję Panu doktorowi i pielęgniarkom oddziału, za okazaną dobroć, życzliwość i zrozumienie podczas pobytu w szpitalu. A nade wszystko za fachową pomoc medyczną i doskonale przeprowadzoną operację.

 • A

  Kilka lat temu pan dr. Skibiński przeprowadzał u mnie skomplikowaną operację w szpitalu. Wcześniej miałam kontakt z wieloma innymi lekarzami, jednak żaden z nich nie był tak doskonałym lekarzem oraz dobrym człowiekiem. Wiem,że uratował życie wielu osobom. Jest oddany swojej pracy i pacjentom. Polecam go każdemu znajomemu. Są z Niego bardzo zadowoleni. To lekarz najwyższej klasy!

 • A

  jest bardzo dobrym lekarzem gdyby nie on to moj maz dzisiaj byl by bez nog bo nikt nie wiedzial co mu dolega a chodzic nie mogl , a wszyscy twierdzili ze to od kregoslupa .mozna na nim polegac zajmuje sie pacjentem jak nalezy i polecam naprawde wszystkim jego a z tymi paniami sie nie zgadzam co napisaly o doktorze bo naprawde wspanialy czlowiek i lekarz umie podejsc do pacjeta i moj maz sie nie leczy dwa lata tylko bardzo dlugo i jest pod opieka doktora caly czas pomoze a nie zaszkodzi taka mam opinie o nim .

 • A

  Jestem po 6 nieudanych operacjach (niedokrwistość tętnic biodrowych i udowych z objawami krytycznego niedokrwienia kończyn ). Po chemioterapii i radioterapii moje wnętrzności zostały przypalone, to wszystko działo się kilka lat temu w szpitalu w Rzeszowie. Było ze mną bardzo źle, groziła mi amputacja nogi, tak stwierdzili lekarze w Rzeszowie.Przerażona i załamana szukałam pomocy gdzie indziej.Znalazłam w Sanoku u najwspanialszego człowieka-lekarza dr Wojciecha Skibińskiego.Jestem Mu bardzo wdzięczna, uratował mi życie i nogę. Doktor Skibiński jest lekarzem z powołania, bardzo dobry specjalista, kompetentny,grzeczny, ma podejście do pacjenta.Jest również dobrym psychologiem, wiedział czego oczekuję. Udzielił pełnej informacji o chorobie, o przebiegu operacji, czego mogę się spodziewać przy tak skomplikowanym schorzeniu. Minęło dwa lata od operacji, doktor Skibiński nadal interesuje się moim stanem zdrowia, nie pozostawił mnie samej sobie. Czytałam opinie na blogu i jestem wręcz oburzona, jak mógł ktoś napisać, że jest to lekarz niekompetentny. Czy ktoś się zastanowił co pisze? Pisała to chyba osoba, która nie stosowała się do zaleceń lekarza i sama sobie winna kalectwa.
  Z pełną odpowiedzialnością polecam szukającym pomocy w schorzeniach naczyniowych doktora Skibińskiego, JEST SPECJALISTĄ NAJWYŻSZEJ KLASY.

 • I

  Bardzo miły i spokojny, godny zaufania. Przyjazna atmosfera w gabinecie. Szybko, fachowo i bezboleśnie. Uraczył nawet dobrą muzyką w ramach odstresowania. Serdecznie polecam.

 • A

  Właśnie jestem po dwóch zabiegach leczenia żylaków metodą skleroterapii oraz laseroterapii. Zabieg jest wykonywany w bardzo dobrych warunkach, z użyciem nowoczesnego sprzętu. Trwa około godziny. Po zbiegu przez krótki czas odczuwałam niewielki ból w miejsach nakłucia.Jestem bardzo zadowolona z efektów kosmetycznych.
  Pan Doktor Skibiński jest specjalista najwyższej klasy, godnym polecenia.

 • P

  Pan dr Skibiński to bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek. Żle się stało , że Pan Doktor wyprowadził się z Przemyśla, gdyż teraz wielu ludzi z problemami naczyniowymi musi jeździć do Sanoka, zamiast leczyć się na miejscu. Wiem o tym , bo dotyczy to mnie i wielu moich znajomych. Pan Doktor poza tym ,że jest bardzo dobrym chirurgiem, jest również świetnym ultrasonografistą.