dr n. med.

Wojciech Skibiński

Chirurg, Chirurg naczyniowy

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 19 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Klinika specjalizuje się w laserowych operacjach żylaków - ponad 1500 wykonanych zabiegów!!!
Gabinet powstał w 1995r. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem schorzeń naczyń -…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Klinika specjalizuje się w laserowych operacjach żylaków - ponad 1500 wykonanych zabiegów!!!
  Gabinet powstał w 1995r. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem schorzeń naczyń - żylaków, owrzodzeń żylnych, żylnej choroby zakrzepowo - zatorowej oraz miażdżycy.
  Duże wagę przykładamy do leczenia ran przewlekłych o różnej etiologii.
  Wykonujemy laserowe operacje żylaków i szeroką gamę zabiegów chirurgicznych.

  http://www.flebo-san.pl/laser.htm
  https://www.youtube.com/watch?v=yABRheDbglc&feature=youtu.be
  https://www.youtube.com/watch?v=MbkFYSUfswQ&feature=youtu.be

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
44 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Chciałbym bardzo podziękować Panu ordynatorowi doktorowi nauk medycznych Wojciechowi Skibińskiemu, ordynatorowi Oddziału Chirurgii Ogólnej i naczyniowej szpitala w Sanoku za fachową i niezwykle sprawnie przeprowadzoną operację pęcherzyka żółciowego metodą laparoskopową. Na trzeci dzień zostałem wypisany do domu. Żadnych komplikacji i problemów.
  Zabieg nie należał do łatwych, bo jestem pacjentem obciążonym dodatkowymi bardzo poważnymi schorzeniami. Wiedząc o tym Pan doktor zapewnił mi b. dobrą opiekę w szpitalu.
  Pan doktor jest doskonałym chirurgiem i stale podnosi swe kwalifikacje. Wiem, że często bierze udział w sympozjach i konferencjach (również zagranicznych, bo biegle zna język angielski - byłem świadkiem rozmowy telefonicznej, ze szpitalem w Londynie). Spokojny, kulturalny, życzliwy i przyjazny pacjentowi; zdecydowany i rzeczowy podczas badań i zabiegów.
  Serdecznie za dziękuję Panu doktorowi i pielęgniarkom oddziału, za okazaną dobroć, życzliwość i zrozumienie podczas pobytu w szpitalu. A nade wszystko za fachową pomoc medyczną i doskonale przeprowadzoną operację.

 • Kilka lat temu pan dr. Skibiński przeprowadzał u mnie skomplikowaną operację w szpitalu. Wcześniej miałam kontakt z wieloma innymi lekarzami, jednak żaden z nich nie był tak doskonałym lekarzem oraz dobrym człowiekiem. Wiem,że uratował życie wielu osobom. Jest oddany swojej pracy i pacjentom. Polecam go każdemu znajomemu. Są z Niego bardzo zadowoleni. To lekarz najwyższej klasy!

 • jest bardzo dobrym lekarzem gdyby nie on to moj maz dzisiaj byl by bez nog bo nikt nie wiedzial co mu dolega a chodzic nie mogl , a wszyscy twierdzili ze to od kregoslupa .mozna na nim polegac zajmuje sie pacjentem jak nalezy i polecam naprawde wszystkim jego a z tymi paniami sie nie zgadzam co napisaly o doktorze bo naprawde wspanialy czlowiek i lekarz umie podejsc do pacjeta i moj maz sie nie leczy dwa lata tylko bardzo dlugo i jest pod opieka doktora caly czas pomoze a nie zaszkodzi taka mam opinie o nim .

 • Jestem po 6 nieudanych operacjach (niedokrwistość tętnic biodrowych i udowych z objawami krytycznego niedokrwienia kończyn ). Po chemioterapii i radioterapii moje wnętrzności zostały przypalone, to wszystko działo się kilka lat temu w szpitalu w Rzeszowie. Było ze mną bardzo źle, groziła mi amputacja nogi, tak stwierdzili lekarze w Rzeszowie.Przerażona i załamana szukałam pomocy gdzie indziej.Znalazłam w Sanoku u najwspanialszego człowieka-lekarza dr Wojciecha Skibińskiego.Jestem Mu bardzo wdzięczna, uratował mi życie i nogę. Doktor Skibiński jest lekarzem z powołania, bardzo dobry specjalista, kompetentny,grzeczny, ma podejście do pacjenta.Jest również dobrym psychologiem, wiedział czego oczekuję. Udzielił pełnej informacji o chorobie, o przebiegu operacji, czego mogę się spodziewać przy tak skomplikowanym schorzeniu. Minęło dwa lata od operacji, doktor Skibiński nadal interesuje się moim stanem zdrowia, nie pozostawił mnie samej sobie. Czytałam opinie na blogu i jestem wręcz oburzona, jak mógł ktoś napisać, że jest to lekarz niekompetentny. Czy ktoś się zastanowił co pisze? Pisała to chyba osoba, która nie stosowała się do zaleceń lekarza i sama sobie winna kalectwa.
  Z pełną odpowiedzialnością polecam szukającym pomocy w schorzeniach naczyniowych doktora Skibińskiego, JEST SPECJALISTĄ NAJWYŻSZEJ KLASY.

 • Bardzo miły i spokojny, godny zaufania. Przyjazna atmosfera w gabinecie. Szybko, fachowo i bezboleśnie. Uraczył nawet dobrą muzyką w ramach odstresowania. Serdecznie polecam.

 • Właśnie jestem po dwóch zabiegach leczenia żylaków metodą skleroterapii oraz laseroterapii. Zabieg jest wykonywany w bardzo dobrych warunkach, z użyciem nowoczesnego sprzętu. Trwa około godziny. Po zbiegu przez krótki czas odczuwałam niewielki ból w miejsach nakłucia.Jestem bardzo zadowolona z efektów kosmetycznych.
  Pan Doktor Skibiński jest specjalista najwyższej klasy, godnym polecenia.

 • Pan dr Skibiński to bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek. Żle się stało , że Pan Doktor wyprowadził się z Przemyśla, gdyż teraz wielu ludzi z problemami naczyniowymi musi jeździć do Sanoka, zamiast leczyć się na miejscu. Wiem o tym , bo dotyczy to mnie i wielu moich znajomych. Pan Doktor poza tym ,że jest bardzo dobrym chirurgiem, jest również świetnym ultrasonografistą.

 • Dwa miesiące temu poddałem się zabiegowi usunięcia żylaków. Doktor Skibiński wykonał zabieg sprawnie i bardzo kompetentnie. Co ważne zarówno podczas konsultacji, jak i po zabiegu uzyskiwałem pełne informacje dotyczące mojego stanu, zabiegu, leczenia. Po żylakach nie ma dziś śladu, noga znakomicie się wygoiła. Gorąco polecam, tym bardziej, że warunki w gabinecie i personel pomocniczy – znakomite.

 • Pan doktor wykonal w 2009r operacie wszczepienia protezy aortalno-dwuudowej mojej zonie,czym uratowal ja od amputaci nog.Jestem niezmiernie wdzieczny.

 • nie polecam nikomu... kilka lat temu przeprowadzał zabieg usunięcia żylaków, po operacji nie odzyskałam czucia w nodze, noga od palców do pachwiny była bordowo fioletowa i strasznie spuchnięta, Pan doktor "umył od tego ręce" i opiekę nademną przekazał innemu lekarzowi, choć to on mnie kierował na zabieg, on przeprowadzał operacje i to on był ordynatorem chirurgii w Sanoku. Dodam ze pomimo tego iż nie odzyskałam czucia w nodze po operacji nie przeprowadzono żadnej konsultacji neurologicznej, nie podjęto żadnego konkretnego leczenia, eksperymentowali na mnie co pomorze a co nie... po 2 tygodniach męczarni szpitalnych wypisałam się na własne żądanie, poszłam do innego chirurga który od razu skierował mnie do neurologa a ten od razu na oddział szpitalny (na szczęście inny szpital w innym mieście) mówiąc ze to jest ostatni czas na ratowanie nogi... po długim leczeniu i rehabilitacji udało się uratować moja nogę - odzyskałam czucie i normalnie chodzę co jest chyba cudem- gdybym została pod opieką pana Skibińskiego to dzisiaj w wieku 26 lat byłabym kaleką....