dr n. med.

Wojciech Skibiński

Chirurg, Chirurg naczyniowy

34 opinie +dodaj

Umów wizytę 12 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Klinika specjalizuje się w laserowych operacjach żylaków - ponad 1500 wykonanych zabiegów!!! Gabinet powstał w 1995r. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem schorzeń naczyń - żyla... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Klinika specjalizuje się w laserowych operacjach żylaków - ponad 1500 wykonanych zabiegów!!!
  Gabinet powstał w 1995r. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem schorzeń naczyń - żylaków, owrzodzeń żylnych, żylnej choroby zakrzepowo - zatorowej oraz miażdżycy.
  Duże wagę przykładamy do leczenia ran przewlekłych o różnej etiologii.
  Wykonujemy laserowe operacje żylaków i szeroką gamę zabiegów chirurgicznych.

  http://www.flebo-san.pl/laser.htm
  https://www.youtube.com/watch?v=yABRheDbglc&feature=youtu.be
  https://www.youtube.com/watch?v=MbkFYSUfswQ&feature=youtu.be

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Kompetentny, z ogromną wiedzą, ma indywidualne podejście do pacjenta. Operował mnie i moich rodziców z bardzo dobrym skutkiem. Iwona Bartnicka, Krystyna i Czesław Kurpiel

 • bardzo dobry

  Bardzo dobra i profesjonalna wizyta, lekarz poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu ile tego wymaga wizta - polecam.Lekarz godny polecenia miła i rewelacyjna obsługa.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, miły, uprzejmy a przy tym konkretny i fachowy. Świetny specjalista, mogę śmiało polecić dr Skibińskiego wszystkim.

 • bardzo dobry

  Moja opinia na temat Pana Skibińskiego jest bardzo dobra, jest to profesjonalny, rzetelny i miły lekarz. Klinika jak i też personel w niej pracujący są na najwyższym poziomie, mam szczęście byc pod ich opieką.

 • bardzo dobry

  Lekarz konkretny, sympatyczny, chętnie rozmawia. Przeprowadza szczegółowy wywiad i oczekuje konkretnych odpowiedzi. Dobrze i szczegółowo wytłumaczył przyczynę dolegliwości i opisał sposób leczenia. Miła atmosfera. Zdecydowanie polecam.

 • bardzo dobry

  Jest to mój pierwszy kontakt z lekarzem tej specjalizacji.Podczs wizyty i w czasie zabiegu profesjonalizm w kazdym calu.Tak trzymać.

 • bardzo dobry

  Chciałabym bardzo podziękować doktorowi Wojciechowi Skibińskiemu za profesjonalnie wykonany zabieg. Zabieg przebiegł szybko i bezboleśnie. Po zabiegu otrzymałam profesjonalną poradę oraz dalsze wskazówki przebiegu leczenia. Klinika Pana Doktora stoi na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy mają problemy z żylakami kończyn dolnych. Bardzo się bałam zabiegu, ale temu lekarzowi można zaufać.

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam Pana Doktora. Miło, sprawnie i przyjemnie udało mi się przejść przez zabieg usuwania pieprzyków. Przemiłe Panie pielęgniarki oraz Pan w recepcji. Klinika Flebo-San ładna, nowoczesna i profesjonalna.

 • bardzo dobry

  Witam, Pan Doktor usuwał mi żylaki oraz pajączki naczyniowe metodą skleroterapii piankowej. Efekt po kilku tygodniach świetny - zdecydowanie polecam. Personel towarzyszący Panu Doktorowi bardzo miły ;)

 • bardzo dobry

  Pan doktor usuwał u mnie „pajączki naczyniowe” na udzie za pomocą laseroterapii i wstrzyknięć leku zamykającego naczynia. Po zagojeniu się pozabiegowych zmian efekt jest bardzo dobry. Jestem zadowolona i uważam, że doktor jest bardzo dobrym i godnym zaufania specjalistą. Oprócz profesjonalnie wykonanego zabiegu otrzymałam dużą ilość ważnych informacji dotyczących problemów z żyłami. Towarzysząca panu doktorowi pielęgniarka jest również bardzo profesjonalna i miła. Polecam.