dr n. med.

Wojciech Skibiński

Chirurg, Chirurg naczyniowy

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 19 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Klinika specjalizuje się w laserowych operacjach żylaków - ponad 1500 wykonanych zabiegów!!!
Gabinet powstał w 1995r. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem schorzeń naczyń -…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Klinika specjalizuje się w laserowych operacjach żylaków - ponad 1500 wykonanych zabiegów!!!
  Gabinet powstał w 1995r. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem schorzeń naczyń - żylaków, owrzodzeń żylnych, żylnej choroby zakrzepowo - zatorowej oraz miażdżycy.
  Duże wagę przykładamy do leczenia ran przewlekłych o różnej etiologii.
  Wykonujemy laserowe operacje żylaków i szeroką gamę zabiegów chirurgicznych.

  http://www.flebo-san.pl/laser.htm
  https://www.youtube.com/watch?v=yABRheDbglc&feature=youtu.be
  https://www.youtube.com/watch?v=MbkFYSUfswQ&feature=youtu.be

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
44 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: GastroDerm

  Ręce, które prawdziwie leczą. Empatyczny, niezwykły lekarz, bo tylko tak można powiedzieć o kimś kto leczy osobę 90 letnią z takim samym oddaniem jak młodsze osoby. Uratował mojej mamie życie, zlikwidował ból i cierpienie (dwukrotnie), Adres do zapamiętania dla starszych osób cierpiących z powodu niegojących się owrzodzeń podudzi. Dziękuję Panie Doktorze !

 • M
  Lokalizacja: GastroDermUsługa: żylaki

  Byłam u dr-a na wstępnej wizycie, z której jestem zadowolona, ponieważ zostałam dokładnie zbadana i otrzymałam diagnozę oraz propozycję leczenia. Pan dr bardzo rzeczowy i dokładny. Dostrzegł problemy z żyłami, które przeoczył inny lekarz. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski "Flebo-san" Usługa: Zwykła wizyta

  Wizyta przebiegała w bardzo dobrej atmosferze, pan doktor spokojnie i rzeczowo wyjaśniał wszelkie kwestie związane z leczeniem mojej choroby, polecam.

 • R
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski "Flebo-san" Usługa: usuwanie zmian skórnych

  Pan doktor wycinał mi włókniaki na powiekach. Zabieg przeprowadzony szybko i bezboleśnie. Niewielkie rany zagoiły się w ciągu kilku dni, nie ma żadnych śladów. Po zabiegu powieki są idealnie gładkie. Polecam doktora Wojciecha Skibińskiego, to profesjonalista w swoim zawodzie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam na rutynowej wizycie. Pan Doktor wykonał usg żył i tętnic kończyn dolnych oraz w sposób wyczerpujący wytłumaczył mi co i jak w moim przypadku . Osobiście polecam Pana Doktora.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry lekarz, miły, uprzejmy a przy tym konkretny i fachowy. Świetny specjalista, mogę śmiało polecić dr Skibińskiego wszystkim.
  Józef

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dobra i profesjonalna wizyta. Otrzymałem porady i konkretne odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące mojego przypadku. Polecam Pana Doktora. Oby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjentów.

 • Roman-R49 (29 grudnia 2016)

  Opinię swoją wydaję po wykonanym zabiegu laserowego usunięcia żylaka nogi, wykonanym w Prywatnym Gabinecie Lekarskim "Flebo-San " w Przemyślu przez dr.n.med.Wojciecha Skibińskiego. Z wydaniem swojej opinii czekałem prawie miesiąc, licząc od daty wykonania zabiegu. Z perspektywy minionego czasu oceniam właściwie skuteczność oraz profesjonalność zespołu składającego się pielęgniarek i lekarza - wykonawcy zabiegu.
  Z pełną odpowiedzialnością pragnę poinformować zainteresowane osoby o skutecznym leczeniu przed operacją i odpowiednim leczeniem pooperacyjnym stosowanym przez ocenianego Lekarza.
  Zabieg przeprowadzony w stosunkowo krótkim czasie w sposób nie inwazyjny i bezbolesny. Przed zabiegiem udzielono pełnej informacji co do jego przebiegu i rozwiano wszelkie wątpliwości jakie mogą się nasuwać pacjentowi w takiej sytuacji.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  to była moj pierwsza wizyta, otrzymałam dokładne informacje i odpowiedzi na moje pytania,Pan Doktor uprzejmy,

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  gabisiuda
  Dobra i profesjonalna wizyta. Otrzymałem porady i konkretne odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące mojego przypadku. Polecam Pana Doktora. Oby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjentów.