Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
137 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Profesor Rokita prowadził moją ciąże bliźniaczą.Lekarz z powołania, zawsze miły, uśmiechnięty,wytłumaczy wszystko.Mimo tego, że trzeba długo czekać na wizytę i w poczekalni zawsze kolejki i duże opóźnienie, z czystym sercem polecam!!!Najlepszy ginekolog w Kielcach!!!

 • Lekarz z powołania. Pełen profesjonalizmu i ogromnej wiedzy.
  W szpitalu dba o pacjentów, zawsze uśmiechnięty wszystko szczegółowo wyjaśnia. 2 tyg temu Pan doktor robił mi zabieg i nawet przez chwilę nie pomyślałam że coś mogło by być nie tak. Profesor Rokita pomimo iż szedł na urlop jeszcze w sobotę przyszedł do szpitala , zapytał o samopoczucie, pozartowal. Niewątpliwie jest najlepszym lekarzem z olbrzymim sercem dla pacjentów. Dziękuję Panie Profesorze.

 • M

  Lekarz z powołania . Jestem pod jego opieką od 4 lat , prowadził moją ciążę i nie dam powiedziec na niego złego słowa. Może czasem wydawać by się mogło ze ma zbyt duży przemiał w gabinecie , za drogie wizyty, długie kolejki i jest obojętny ... Ale gdy wszystko jest ok to jest OK drogie Panie , nie wyszukujmy sobie chorób i nie narzekajmy że jesteśmy w ciąży . Za profesjonalizm i wiedzę się płaci. Świetny w ciężkich przypadakach , zawsze pomocny , dostępny o każdej porze . W gabinecie mila obsługa , czysto, zawsze kapcioszki, spódniczka medyczna, pełna kultura tak jak powinno to wyglądać w dzisiejszym świecie. Polecam szczerze tego lekarza.

 • Straciliśmy dziecko pod opieką lekarza (znanego) na Ul. Prostej. Profesor Rokita poprowadził wszystko po mistrzowsku. Moja żona zadzwoniła do niego przed szóstą rano i nie było problemu, odebrał i po chwili razem spotkaliśmy się w szpitalu. Nasz syn urodził się w Wigilię. Profesor odwiedzał moją żonę w pierwszy i drugi dzień Świąt. Jestem mu bardzo wdzięczny za wszystko i nie dam złego słowa powiedzieć w stosunku do jego osoby. Polecam bardzo, szczególnie przy ciężkich przypadkach.

 • A

  Pan Profesor dr Rokita jest konsultantem w zakresie ginekologii. Jest moim ginekologiem od 14 lat. W gabinecie prywatnie odpowiada na każde pytania. Podczas ciąży kierował na badania, i plenatarne i tradycyjne z kwi. Ciąża i poród nie mogę narzekać, ale co było po .... . Gdyby nie dr Rokita to by mnie na tym świecie nie było.W szpitalu owszem nie odwiedza, ale o pacjentkach swoich wie, jak również odpowiednie położne też wiedzą kto jest od Pana Doktora. Przyznaje i zgadzam się z wieloma pacjentkami specjalista od cięcia, natomiast w czasie porodów naturalnych Doktora brakuje.

 • Rodziłam syna w 20011 roku przez cc ze wskazań medycznych. Bardzo dobry specjalista, zleca wiele badań, rzeczowy. Nigdy podczas trwania całej ciąży nie spotkałam się z brakiem zainteresowania lub chęcią odbębnienia wizyty z jego strony. Co prawda po porodzie zainteresowanie pacjentem przygasa, ale nie ma się co dziwić. Ciąża doprowadzona do końca z dobrym rezultatem. Czego chcieć więcej. Dziękuję Panie Profesorze :-)

 • Pan dr Rokita rzeczywiście jest miły i szanuje pacjentki jednak mam zastrzeżenia co do jego kompetencji. Kiedy prowadził moją cały czas mówił, ze wszystko jest w porządku i dziecko jest zdrowe, ale niestety tak nie było. Dowiedzieliśmy się tego dopiero po urodzeniu córeczki, która urodziła się z poważną wadą rozwojową. Na szczęście mała jest silna i rozwija się dobrze, nadgania rówieśników, tylko chyba już zawsze będę zadawała sobie pytanie, czy rzeczywiście wada mojego dziecka była niewidoczna n usg. Lekarze naszej córeczki twierdzą, ze to mało prawdopodobne by nie było tego widać jeszcze w brzuszku. Ale nie chcę chować ,urazy bo takie negatywne uczucie nic dobrego nie przynosi, myślę też , ze każdy lekarz jest tylko człowiekiem i może się pomylić, dlatego warto udać się do kilku lekarzy, aby potwierdzać stan zdrowia i diagnozy.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Dr,Rokita jest miły, ale to bardzo miły ,ale tylko w gabinecie, będąc w szpitalu,przepłakałam !!!!!! bo o inne pacjentki dbali ich lekarze prowadzący a mój lekarz dr. Rokita ani raz do mnie nie zajrzał .----- Najlepszy lekarz ginekolog to pani dr. Gruszka -----,leżąc w szpitalu pani doktor zaglądała do swoich pacjentek kilka razy dziennie a ja płakałam leżąc jak sierotka....

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • To jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałam na swojej drodzę... Dzięki Niemu mój synek żyje... Profesor ma profesjonalne podejście do pacjentek przy czym dodatkowo jest bardzo miły... Widać że interesuje Go co się dzieje z pacjetka... Wszystkim pania polecam pana profesora to wspaniały specjalista i cudowny człowiek...

 • Najgorszy lekarz jakiego znam. Kiedy poszłam do niego pierwszy raz zdawał się być bardzo sympatycznym lekarzem i myślałam, że za takie pieniądze jakie mu płaciliśmy z mężem w jego prywatnym gabinecie potraktuje nas po ludzku i będzie zawsze tak jak było na pierwszej wizycie. Niestety z wizyty na wizyte było co raz gorzej, pan doktor nie powiedział mi że moje dziecko owinięte jest pępowiną i żeby sie mnie pozbyć powiedział mi że mam mało wód płodowych i skierował do szpitala. W szpitalu powiedzieli, że wszystko jest ok i wróciłam do domu. Mąż chcąć zapytać dr. dlaczego nas oszukał, dowiedział sie od pielęgniarek, że szanowny doktor poszedł na urlop (nie informując mnie o tym), a ja zostałam sobie sama bez lekarza prowadzącego ciąże od początku. Naprawde nie polecam tego lekarza za jego wizyty płaci sie bardzo dużo a w zamian człowiek jest traktowany jak powietrze. Kolejki przed gabinetem są okropne, kobiety w ciąży czekają po 2, 3 godziny na korytarzu bo pan lekarz przyjmuje jakieś znajome bez kolejki lub spóznia się sam do pracy. Ostatni słysze same złe opinie o tym lekarzu.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

468

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1000

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.