Adresy

PARADOWSKI MEDICAL GROUP
Zygmunta Miłkowskiego 11A, Kraków (lokalizacja)

Najbliższy termin

Pokaż kalendarz
Gotówka
12 201.....

Osteopatia (150 zł)

Moje doświadczenie

O mnie

Witam Państwa na stronie profilu promującego moją profesję i zainteresowania zawodowe, które w pewnym sensie stały się jednym z moich wielu hobby . Ci...

Zobacz pełen opis


Leczone choroby

 • migrena
 • bóle kręgosłupa
 • rwa kulszowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Katedra Anatomii Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński - młodszy asystent
 • Podyplomowe pięcioletnie studia medycyny Ostepatycznej, Akademia Osteopatii, (w trakcie nauki)
 • Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, 4,5 letnie dzienne studia magisterskie o kierunku Fizjoterapii. Ukończone tytułem magistra Fizjoterapii
Zobacz więcej

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
N
Lokalizacja: PARADOWSKI MEDICAL GROUP osteopatia

Do Pana Wojciecha zgłosiłam się z powodu bólu pleców w części lędźwiowej. W najgorszych momentach trudno było mi chodzić i siedzieć. Byłam przekonana, że to coś z kręgosłupem. Okazało się, że ból spowodowany był przez problemy z brzuchem i nieprawidłowy przepływ limfy. Już po pierwszej wizycie plecy przestały boleć i poprawiło się moje samopoczucie. Jestem po trzech wizytach, więc śmiało mogę polecić Pana Wojtka!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PARADOWSKI MEDICAL GROUP osteopatia

Do Pana Wojciecha trafiłam z uporczywymi bólami głowy, które zmuszały mnie do częstego sięgania po środki przeciwbólowe. Oprócz tego odczuwałam dyskomfort w odcinku szyjnym, mrowienie i drętwienie palców dłoni, bóle stawów oaz ciągłe zmęczenie.
Już po pierwszej wizycie byłam przekonana, że jestem w dobrych rękach.
Pan Wojtek przeprowadził bardzo szczegółowy wywiad, zwracając uwagę nie tylko na moje dolegliwości związane z kręgosłupem, ale odnosząc się do stanu całego organizmu. Z każdą kolejną wizytą czułam coraz to większą poprawę. W tym momencie mogę już swobodnie funkcjonować bez środków przeciwbólowych.

Pan Wojciech pomógł mi również znacznie zniwelować objawy przypadłości nazywanej przez lekarzy 'Atopowym zapaleniem skóry'. Kto spotkał się z tą chorobą wie jak bardzo utrudnia ona codzienne funkcjonowanie i jak potrafi być dołująca w swoim przebiegu.
W chwilach zaostrzenia, które zdarzały się bardzo często - skazana byłam na sięganie po maści sterydowe, zmagałam się z ciągłym swędzeniem skóry. Przeszłam bardzo długą wędrówkę po różnych specjalistach, od których wychodziłam z coraz to różnymi receptami i z przekonaniem, że muszę się przyzwyczaić do takiego samopoczucia.
Zdrowe odżywianie, zmiana stylu życia na zdecydowanie zdrowszy przyniosła poprawę, ale nadal nie byłam w stanie funkcjonować bez maści. Swędzenie ciągle było koszmarem.
Po wizytach u Pana Wojtka zmiany na skórze zaczynały stopniowo łagodnieć, swędzenie powoli ustępowało. Do tej pory zdumiona jestem tym faktem, bo w zasadzie nie pamiętałam już jak to było jak skóra nie swędziała. Objawy ustąpiły do tego stopnia, że pożegnałam się z wszelkiego rodzaju maściami. Niewielkie zmiany czasem powracają, ale czymże to jest w porównaniu do tego co było :).
Teraz mogę cieszyć się zdrowiem bez farmaceutyków, wrócić do aktywności sprzed choroby. Jestem za to niezmiernie wdzięczna :)
Udałam się do specjalisty oczekując pomocy w dolegliwościach z kręgosłupem a w gratisie otrzymałam rozwiązanie problemu, z którym zmagałam się od lat. Rezultaty już przerosły moje oczekiwania, a to jeszcze nie koniec, bo z pewnością wybiorę się jeszcze na wizytę.
Poleciłam mojej Mamie wybranie się do Pana Wojtka (Mama miała takie same objawy skórne jak ja). U niej również nastąpiła poprawa.
Mam nadzieję, że tę opinię przeczyta ktoś z podobnymi problemami, kto już wkrótce z pomocą Pana Wojciecha będzie mógł poczuć się lepiej i ktoś kto podobnie jak ja i moja Mama zrozumie, że nie jest skazany na stosowanie leków steroidowych.

Pana Wojciecha uważam za znakomitego specjalistę z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Posiada dużą wiedzę i jest bardzo zaangażowany w każdą wizytę, swoje obowiązki wykonuje z pasją i uśmiechem na twarzy przez co każda wizyta to przyjemność.

Szczerze dziękuję i pozdrawiam!
A każdemu pacjentowi serdecznie polecam :)

mgr Wojciech Przybycień

Pani Marto, obecny stan wiedzy na temat atopowego zapalenia skóry nie przynosi żadnych konkretnych rozwiązań. Moje doświadczenie komponuje obserwacje na różnych poziomach.
Jedno jest pewne, jak mawiał twórca filozofii Osteopatii: " jedność w całości", a nadrzędną jest " rola tętnic ".
Dziękuję za szczerą opinię.
Pozdrawiam,
Wojciech Przybycień

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

J
Lokalizacja: PARADOWSKI MEDICAL GROUP osteopatia

Do Pana Wojciecha trafiłam z bólem odcinka szyjnego i piersiowego kręgosłupa po wypadku samochodowym. Dodatkowo odczuwałam również objawy takie jak bóle i zawroty głowy, mdłości czy drętwienie prawej ręki, które były dla mnie uciążliwe szczególnie podczas pracy siedzącej czy podróży.
Już po pierwszej wizycie poczułam znaczną poprawę a kolejne przynosiły coraz większą ulgę. Na każdej wizycie Pan Wojciech dokładnie przeprowadzał wywiad, aby dowiedzieć się co jeszcze sprawia mi problem i skutecznie pracował nad wyeliminowaniem danego objawu, tłumacząc przy tym dokładnie co i dlaczego robi. Po kilku wizytach odbytych w przeciągu 2 miesięcy nie odczuwam już konsekwencji wypadku, opisane objawy ustąpiły zupełnie. Zniknął również najdłużej utrzymujący się ból pleców. Mimo, iż na pogotowiu po wypadku, powiedziano mi, że nawet z pomocą rehabilitacji mogę mieć problemy przez długie miesiące.
Uważam, że Pan Wojciech jest znakomitym specjalistą, który naprawdę zna się na tym co robi i do tego z życzliwym podejściem do pacjenta. Także krótko podsumowując, zdecydowanie polecam!

mgr Wojciech Przybycień

Urazy powypadkowe z pozoru proste czasem bywają bardziej skomplikowane. Ważne, aby poprzez odpowiedni wywiad i badanie wychwycić początek uruchamiającej lawinę restrykcji anatomiczno-fizjologicznej. Dziękuję za zaufanie i miły komentarz ! Cieszę się, że mogłem pomoc. Wojciech Przybycień

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Lokalizacja: W innym miejscu

Najlepszy fizjoterapeuta i Osteopata! Pierwszy raz byłam u Pana Wojciecha prawie 3 lata temu z dokuczajacym bólem w odc lędźwio krzyżowym i bolało tylko wtedy kiedy stawałam na lewej nodze. Ortopeda powiedział że może mi dać tylko leki natomiast Pan Wojciech wyleczył mnie na 1-2 wizytach i to tak skutecznie że ból nie wraca :) okazało się że był problem z przyczepem mięśnia (już nawet nie pamiętam).
Drugi raz byłam na konsultacji osteopatycznej w maju. Borykalam się z okropnymi problemami ze strony jelit i chciałam sprawdzić czy mam jakieś fizyczne problemy. Okazalo się że miałam przyblokowany przewód żółciowy i zastawkę kretniczo-katnicza. Po odblokowaniu mój brzuch zaczął lepiej pracować (jednak mój problem leży nadal w jelitach) ale niesamowite jest to, że po terapii poprawilo mi się wygięcie w odc lędźwiowym którego de facto nie miałam od dawna i zniknely problemy z ciągle uniesionym lewym barkiem! Teraz praktycznie barki mam na równi a wystarczyło jedno spotkanie :) bardzo Panu dziękuję i polecam Pana każdemu bo wiem że będzie zadowolony.
Profesjonalne podejście, niesamowita wiedza, dużo poczucia humoru. Jest Pan najlepszy!!

mgr Wojciech Przybycień

Staram się wykonywać moją pracę jak najlepiej, kierując się stale poszerzaną wiedzą i doświadczeniem klinicznym. Kiedy na mojej drodze pojawiają się problemy zdrowotne pacjentów, których nie mogę całkowicie rozwiązać to umacnia moja motywację do dalszego rozwoju.
Dziękuję za komentarz i zapraszam wszystkich, którzy są gotowi pozwolić sobie pomóc. Pozdrawiam Wojciech Przybycień

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

T

Konkretny i skuteczny fizjoterapeuta. Ja przyszedłem z dysfunkcjami nabytymi przez grzechy nie zawsze pozytywnie dla kręgosłupa uprawianego sportu i obecnej pracy biurowej - problemy w obręczy barkowej + lędźwiowy - Pierwsza wizyta dokładne badanie - mobilność, kręgosłup, nakreślenie planu naprawy i pierwsze działania - po kolei kolejne partie gdzie zdiagnozowano problemy. Generalnie po każdej wizycie widoczne efekty. Mistrzostwo świata motyw z lędźwiami - z racji nabytych dysfunkcji ostatnio się odezwały lędźwia - miałem ciężkie poranki ze wstawaniem z łózka + chodzenie jak paralityk bo niekontrolowane strzały bólu przy schylaniu, przysiadzie itp. - generalnie lipa w kontekście ćwiczenia na siłowni, crossfi-cie. Po dniu w którym lędźwia mocno weszły na tapetę -diametralna poprawa - dołożone ćwiczenia w domu na dzień i na noc i po dwóch tygodniach bólów brak.....Podsumowywując efekt wizyt - ustąpienie bólów w szyji, barkach, łopatkach, wyrównanie poziomu barków, zwiększona mobilność szyi, brak strzelania w rozlatanych łopatkach, bardziej otwarta klatka piersiowa, brak bólu w lędźwiach. Fizjoterapeuta dokładnie tłumaczący co jest nie tak, co robi itd. Skuteczny, sympatyczny. Polecam

mgr Wojciech Przybycień

Moje fizjoterapeutyczne wzmagania zostały zamienione na rzecz medycyny osteopatycznej. Fizjoterapia nie pozwala na tak szerokie i holistyczne podejście do terapii - co jest podstawą Osteopatii. Kontakt z pacjentem wzbogaca mnie o nowe osobiste doświadczenia, co przekłada się na pozytywne rezultaty terapii. Bardzo dziękuję za zaufanie. Cieszę się, że mogłem pomóc. Pozdrawiam Wojciech Przybycień.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

P
Lokalizacja: PARADOWSKI MEDICAL GROUP

Pan Wojtek pomógł mi z wieloma problemami zdrowotnymi, z którymi borykałam się od lat, ale co najważniejsze, uspokoił mój układ nerwowy, co spowodowało rozluźnienie, wyciszenie I ogólną poprawę formy psychicznej i emocjonalnej.
Bardzo życzliwy i przyjaźnie nastawiony do drugiego człowieka, poświęca pacjentowi tyle czasu, ile potrzeba, aby efekty pracy były jak najlepsze.
Bardzo dziękuje za pomoc!!!
Z serdecznymi pozdrowieniami :)

mgr Wojciech Przybycień

Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy jak duży wpływ na zdrowie ma nasz układ nerwowy. Problemy te zazwyczaj związane są z codziennie pojawiającym się stresem natury emocjonalnej, psychicznej czy zawodowowej. Objawia się to często osłabieniem aparatu ruchu, problemami trawiennymi, kardilogiczno-pulmologicznymi czy endokrynnymi, co w znaczny sposób wpływa na naszą ogólną kondycje psycho-ruchową. Cieszę się że nasza wspólna praca przyniosła efekt. Bardzo dziękuję i pozdrawiam. Wojciech Przybycień

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Lokalizacja: PARADOWSKI MEDICAL GROUP

Pan Wojciech to wspaniały specjalista. Trafiłam do niego po zgrupowaniu sportowym zaraz przez Mistrzostwami Polski z bardzo dużym bólem całej lewej nogi. Po dwoch spotkaniach byłam w stanie wykonać normalny trening z prędkością startową. Zdecydowanie polecam Pana Wojtka - posiada dużą wiedzę, poświęca czas i jest bardzo zaangażowany w to co robi, chcąc jak najszybciej rozwiązać problem; ma tez świetne poczucie humoru dzieki czemu wizyta staje się przyjemnością. Pozdrowienia!

mgr Wojciech Przybycień

Pani Marysiu, sportowcy z klasa mistrzowską bardzo często narażeni są na szereg kontuzji. W Państwa przypadku bardzo ważny jest rozwój pod opieką fizjoterapeuty i lekarza sportowego. Przed nami jeszcze trochę pracy ale cieszymy się z Panem Doktorem że, nasze wspólne wysiłki przynoszą efekty. Bardzo dziękuje i pozdrawiam. Wojciech Przybycień

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

J
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PARADOWSKI MEDICAL GROUP

Kompetentny, potrafi dobrać odpowiednie metody do dolegliwości. Potrafi słuchać pacjenta. Wyprowadził mnie z dwóch trudnych sytuacji.

mgr Wojciech Przybycień

Odpowiedni wywiad, badanie i obserwacja ciała w funkcji to kluczowe momenty w terapii. Sama metoda i dobór odpowiedniej metody są już mniej istotne, ponieważ każda terapia jest dobra jak skuteczna. Dziękuję i pozdrawiam. Wojciech Przybycień

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Lokalizacja: PARADOWSKI MEDICAL GROUP

Pan Wojciech, wyciągnął mnie z bólów: głowy, szyi i odcinka szyjnego kręgosłupa, które były następstwem poważnego wypadku na nartach – uszkodzenia obu barków. Uprawiam sport, kiedyś wyczynowo, obecnie dla przyjemności, rozrywki, dobrego samopoczucia fizycznego i zachowania równowagi psychicznej. Brak możliwości aktywnego wypoczynku spowodował, że przytyłem 10 kg. Próbowałem rehabilitacji u różnych specjalistów w Krakowie, ale to Pan Wojciech, w ostatecznym rozrachunku „zamknął temat”. Ponownie aktywnie spędzam wolny czas, bóle zniknęły, wróciłem do swojej normalnej wagi. Mogę spokojnie powiedzieć, że profesjonalista to słowo dobrze opisujące sprawność zawodową Pana Wojciecha. Można by mnożyć pochwalne przymiotniki o osobie Pana Wojciecha, ale dla mnie najważniejsze jest to, że miałem okazję spotkać profesjonalistę, który mi pomógł. Jeszcze raz dziękuję Panie Wojciechu.
Pozdrawiam.

mgr Wojciech Przybycień

Panie Tadeuszu, przyjemnie jet wiedzieć, że praca jaką na co dzień wykonujemy przynosi zadowalające efekty w postaci polepszenia komfortu życia, umożliwiające powrót do czynności z przed zdarzeń wykluczających nas z codziennych aktywności. Szeroki wachlarz możliwości terapeutycznych pozwala na dobranie i przeprowadzenie odpowiedniej terapii, która i w Pana przypadku okazała się trafną.
Cieszę się ,że mogłem pomoc. Wojciech Przybycień

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Lokalizacja: W innym miejscu

Do Pana Wojtka trafiłam po niefortunnym upadku podczas zawodów rowerowych w efekcie którego złamałam rzepkę.Sprawne ręce ,profesjonalizm i doświadczenie oraz silna empatia sprawiły że szybko wróciłam do mojej pasji jaką jest kolarstwo górskie.Pan Wojciech sam aktywny sportowo ma pełne zrozumienie i rewelacyjne podejście do osób czynnie uprawiających sport.Trafiłam do Niego ponownie z bólami w dolnej części kręgosłupa.Wysłuchał moich wydawałoby się chaotycznych spostrzeżeń dotyczących dolegliwości i zadziałał tak ze czuję się gotowa do kolejnego rowerowego sezonu!
Pan Wojtek to prawdziwy fachowiec z uśmiechem i poczuciem humoru co zresztą bardzo pomaga w rehabilitacji.Gorąco polecam.
Barbara Gosztyła

mgr Wojciech Przybycień

Pani Barbaro, profesjonalne uprawianie sportu rodzi wiele niebezpieczeństw związanych z różnymi kontuzjami. Warto jest więc zadbać o wczesną profilaktykę zmniejszającą ryzyko wystąpienia kontuzji. Oczywiście pomijając te nieuniknione związane ze zdarzeniami traumatyzującymi ( upadek- złamanie rzepki ) jak to było w Pani przypadku. Kręgosłup wymaga jeszcze opieki. Uważam ,że do nowego sezonu startowego będzie gotowy. Pozdrawiam i dziękuję. Wojciech Przybycień

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Ceny i usługi

Osteopatia

150 zł

Zygmunta Miłkowskiego 11A, Kraków

PARADOWSKI MEDICAL GROUP

150 zł

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
N
Lokalizacja: PARADOWSKI MEDICAL GROUP osteopatia

Do Pana Wojciecha zgłosiłam się z powodu bólu pleców w części lędźwiowej. W najgorszych momentach trudno było mi chodzić i siedzieć. Byłam przekonana, że to coś z kręgosłupem. Okazało się, że ból spowodowany był przez problemy z brzuchem i nieprawidłowy przepływ limfy. Już po pierwszej wizycie plecy przestały boleć i poprawiło się moje samopoczucie. Jestem po trzech wizytach, więc śmiało mogę polecić Pana Wojtka!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PARADOWSKI MEDICAL GROUP osteopatia

Do Pana Wojciecha trafiłam z uporczywymi bólami głowy, które zmuszały mnie do częstego sięgania po środki przeciwbólowe. Oprócz tego odczuwałam dyskomfort w odcinku szyjnym, mrowienie i drętwienie palców dłoni, bóle stawów oaz ciągłe zmęczenie.
Już po pierwszej wizycie byłam przekonana, że jestem w dobrych rękach.
Pan Wojtek przeprowadził bardzo szczegółowy wywiad, zwracając uwagę nie tylko na moje dolegliwości związane z kręgosłupem, ale odnosząc się do stanu całego organizmu. Z każdą kolejną wizytą czułam coraz to większą poprawę. W tym momencie mogę już swobodnie funkcjonować bez środków przeciwbólowych.

Pan Wojciech pomógł mi również znacznie zniwelować objawy przypadłości nazywanej przez lekarzy 'Atopowym zapaleniem skóry'. Kto spotkał się z tą chorobą wie jak bardzo utrudnia ona codzienne funkcjonowanie i jak potrafi być dołująca w swoim przebiegu.
W chwilach zaostrzenia, które zdarzały się bardzo często - skazana byłam na sięganie po maści sterydowe, zmagałam się z ciągłym swędzeniem skóry. Przeszłam bardzo długą wędrówkę po różnych specjalistach, od których wychodziłam z coraz to różnymi receptami i z przekonaniem, że muszę się przyzwyczaić do takiego samopoczucia.
Zdrowe odżywianie, zmiana stylu życia na zdecydowanie zdrowszy przyniosła poprawę, ale nadal nie byłam w stanie funkcjonować bez maści. Swędzenie ciągle było koszmarem.
Po wizytach u Pana Wojtka zmiany na skórze zaczynały stopniowo łagodnieć, swędzenie powoli ustępowało. Do tej pory zdumiona jestem tym faktem, bo w zasadzie nie pamiętałam już jak to było jak skóra nie swędziała. Objawy ustąpiły do tego stopnia, że pożegnałam się z wszelkiego rodzaju maściami. Niewielkie zmiany czasem powracają, ale czymże to jest w porównaniu do tego co było :).
Teraz mogę cieszyć się zdrowiem bez farmaceutyków, wrócić do aktywności sprzed choroby. Jestem za to niezmiernie wdzięczna :)
Udałam się do specjalisty oczekując pomocy w dolegliwościach z kręgosłupem a w gratisie otrzymałam rozwiązanie problemu, z którym zmagałam się od lat. Rezultaty już przerosły moje oczekiwania, a to jeszcze nie koniec, bo z pewnością wybiorę się jeszcze na wizytę.
Poleciłam mojej Mamie wybranie się do Pana Wojtka (Mama miała takie same objawy skórne jak ja). U niej również nastąpiła poprawa.
Mam nadzieję, że tę opinię przeczyta ktoś z podobnymi problemami, kto już wkrótce z pomocą Pana Wojciecha będzie mógł poczuć się lepiej i ktoś kto podobnie jak ja i moja Mama zrozumie, że nie jest skazany na stosowanie leków steroidowych.

Pana Wojciecha uważam za znakomitego specjalistę z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Posiada dużą wiedzę i jest bardzo zaangażowany w każdą wizytę, swoje obowiązki wykonuje z pasją i uśmiechem na twarzy przez co każda wizyta to przyjemność.

Szczerze dziękuję i pozdrawiam!
A każdemu pacjentowi serdecznie polecam :)

mgr Wojciech Przybycień

Pani Marto, obecny stan wiedzy na temat atopowego zapalenia skóry nie przynosi żadnych konkretnych rozwiązań. Moje doświadczenie komponuje obserwacje na różnych poziomach.
Jedno jest pewne, jak mawiał twórca filozofii Osteopatii: " jedność w całości", a nadrzędną jest " rola tętnic ".
Dziękuję za szczerą opinię.
Pozdrawiam,
Wojciech Przybycień

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

J
Lokalizacja: PARADOWSKI MEDICAL GROUP osteopatia

Do Pana Wojciecha trafiłam z bólem odcinka szyjnego i piersiowego kręgosłupa po wypadku samochodowym. Dodatkowo odczuwałam również objawy takie jak bóle i zawroty głowy, mdłości czy drętwienie prawej ręki, które były dla mnie uciążliwe szczególnie podczas pracy siedzącej czy podróży.
Już po pierwszej wizycie poczułam znaczną poprawę a kolejne przynosiły coraz większą ulgę. Na każdej wizycie Pan Wojciech dokładnie przeprowadzał wywiad, aby dowiedzieć się co jeszcze sprawia mi problem i skutecznie pracował nad wyeliminowaniem danego objawu, tłumacząc przy tym dokładnie co i dlaczego robi. Po kilku wizytach odbytych w przeciągu 2 miesięcy nie odczuwam już konsekwencji wypadku, opisane objawy ustąpiły zupełnie. Zniknął również najdłużej utrzymujący się ból pleców. Mimo, iż na pogotowiu po wypadku, powiedziano mi, że nawet z pomocą rehabilitacji mogę mieć problemy przez długie miesiące.
Uważam, że Pan Wojciech jest znakomitym specjalistą, który naprawdę zna się na tym co robi i do tego z życzliwym podejściem do pacjenta. Także krótko podsumowując, zdecydowanie polecam!

mgr Wojciech Przybycień

Urazy powypadkowe z pozoru proste czasem bywają bardziej skomplikowane. Ważne, aby poprzez odpowiedni wywiad i badanie wychwycić początek uruchamiającej lawinę restrykcji anatomiczno-fizjologicznej. Dziękuję za zaufanie i miły komentarz ! Cieszę się, że mogłem pomoc. Wojciech Przybycień

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Lokalizacja: W innym miejscu

Najlepszy fizjoterapeuta i Osteopata! Pierwszy raz byłam u Pana Wojciecha prawie 3 lata temu z dokuczajacym bólem w odc lędźwio krzyżowym i bolało tylko wtedy kiedy stawałam na lewej nodze. Ortopeda powiedział że może mi dać tylko leki natomiast Pan Wojciech wyleczył mnie na 1-2 wizytach i to tak skutecznie że ból nie wraca :) okazało się że był problem z przyczepem mięśnia (już nawet nie pamiętam).
Drugi raz byłam na konsultacji osteopatycznej w maju. Borykalam się z okropnymi problemami ze strony jelit i chciałam sprawdzić czy mam jakieś fizyczne problemy. Okazalo się że miałam przyblokowany przewód żółciowy i zastawkę kretniczo-katnicza. Po odblokowaniu mój brzuch zaczął lepiej pracować (jednak mój problem leży nadal w jelitach) ale niesamowite jest to, że po terapii poprawilo mi się wygięcie w odc lędźwiowym którego de facto nie miałam od dawna i zniknely problemy z ciągle uniesionym lewym barkiem! Teraz praktycznie barki mam na równi a wystarczyło jedno spotkanie :) bardzo Panu dziękuję i polecam Pana każdemu bo wiem że będzie zadowolony.
Profesjonalne podejście, niesamowita wiedza, dużo poczucia humoru. Jest Pan najlepszy!!

mgr Wojciech Przybycień

Staram się wykonywać moją pracę jak najlepiej, kierując się stale poszerzaną wiedzą i doświadczeniem klinicznym. Kiedy na mojej drodze pojawiają się problemy zdrowotne pacjentów, których nie mogę całkowicie rozwiązać to umacnia moja motywację do dalszego rozwoju.
Dziękuję za komentarz i zapraszam wszystkich, którzy są gotowi pozwolić sobie pomóc. Pozdrawiam Wojciech Przybycień

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

T

Konkretny i skuteczny fizjoterapeuta. Ja przyszedłem z dysfunkcjami nabytymi przez grzechy nie zawsze pozytywnie dla kręgosłupa uprawianego sportu i obecnej pracy biurowej - problemy w obręczy barkowej + lędźwiowy - Pierwsza wizyta dokładne badanie - mobilność, kręgosłup, nakreślenie planu naprawy i pierwsze działania - po kolei kolejne partie gdzie zdiagnozowano problemy. Generalnie po każdej wizycie widoczne efekty. Mistrzostwo świata motyw z lędźwiami - z racji nabytych dysfunkcji ostatnio się odezwały lędźwia - miałem ciężkie poranki ze wstawaniem z łózka + chodzenie jak paralityk bo niekontrolowane strzały bólu przy schylaniu, przysiadzie itp. - generalnie lipa w kontekście ćwiczenia na siłowni, crossfi-cie. Po dniu w którym lędźwia mocno weszły na tapetę -diametralna poprawa - dołożone ćwiczenia w domu na dzień i na noc i po dwóch tygodniach bólów brak.....Podsumowywując efekt wizyt - ustąpienie bólów w szyji, barkach, łopatkach, wyrównanie poziomu barków, zwiększona mobilność szyi, brak strzelania w rozlatanych łopatkach, bardziej otwarta klatka piersiowa, brak bólu w lędźwiach. Fizjoterapeuta dokładnie tłumaczący co jest nie tak, co robi itd. Skuteczny, sympatyczny. Polecam

mgr Wojciech Przybycień

Moje fizjoterapeutyczne wzmagania zostały zamienione na rzecz medycyny osteopatycznej. Fizjoterapia nie pozwala na tak szerokie i holistyczne podejście do terapii - co jest podstawą Osteopatii. Kontakt z pacjentem wzbogaca mnie o nowe osobiste doświadczenia, co przekłada się na pozytywne rezultaty terapii. Bardzo dziękuję za zaufanie. Cieszę się, że mogłem pomóc. Pozdrawiam Wojciech Przybycień.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

P
Lokalizacja: PARADOWSKI MEDICAL GROUP

Pan Wojtek pomógł mi z wieloma problemami zdrowotnymi, z którymi borykałam się od lat, ale co najważniejsze, uspokoił mój układ nerwowy, co spowodowało rozluźnienie, wyciszenie I ogólną poprawę formy psychicznej i emocjonalnej.
Bardzo życzliwy i przyjaźnie nastawiony do drugiego człowieka, poświęca pacjentowi tyle czasu, ile potrzeba, aby efekty pracy były jak najlepsze.
Bardzo dziękuje za pomoc!!!
Z serdecznymi pozdrowieniami :)

mgr Wojciech Przybycień

Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy jak duży wpływ na zdrowie ma nasz układ nerwowy. Problemy te zazwyczaj związane są z codziennie pojawiającym się stresem natury emocjonalnej, psychicznej czy zawodowowej. Objawia się to często osłabieniem aparatu ruchu, problemami trawiennymi, kardilogiczno-pulmologicznymi czy endokrynnymi, co w znaczny sposób wpływa na naszą ogólną kondycje psycho-ruchową. Cieszę się że nasza wspólna praca przyniosła efekt. Bardzo dziękuję i pozdrawiam. Wojciech Przybycień

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Lokalizacja: PARADOWSKI MEDICAL GROUP

Pan Wojciech to wspaniały specjalista. Trafiłam do niego po zgrupowaniu sportowym zaraz przez Mistrzostwami Polski z bardzo dużym bólem całej lewej nogi. Po dwoch spotkaniach byłam w stanie wykonać normalny trening z prędkością startową. Zdecydowanie polecam Pana Wojtka - posiada dużą wiedzę, poświęca czas i jest bardzo zaangażowany w to co robi, chcąc jak najszybciej rozwiązać problem; ma tez świetne poczucie humoru dzieki czemu wizyta staje się przyjemnością. Pozdrowienia!

mgr Wojciech Przybycień

Pani Marysiu, sportowcy z klasa mistrzowską bardzo często narażeni są na szereg kontuzji. W Państwa przypadku bardzo ważny jest rozwój pod opieką fizjoterapeuty i lekarza sportowego. Przed nami jeszcze trochę pracy ale cieszymy się z Panem Doktorem że, nasze wspólne wysiłki przynoszą efekty. Bardzo dziękuje i pozdrawiam. Wojciech Przybycień

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

J
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PARADOWSKI MEDICAL GROUP

Kompetentny, potrafi dobrać odpowiednie metody do dolegliwości. Potrafi słuchać pacjenta. Wyprowadził mnie z dwóch trudnych sytuacji.

mgr Wojciech Przybycień

Odpowiedni wywiad, badanie i obserwacja ciała w funkcji to kluczowe momenty w terapii. Sama metoda i dobór odpowiedniej metody są już mniej istotne, ponieważ każda terapia jest dobra jak skuteczna. Dziękuję i pozdrawiam. Wojciech Przybycień

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Lokalizacja: PARADOWSKI MEDICAL GROUP

Pan Wojciech, wyciągnął mnie z bólów: głowy, szyi i odcinka szyjnego kręgosłupa, które były następstwem poważnego wypadku na nartach – uszkodzenia obu barków. Uprawiam sport, kiedyś wyczynowo, obecnie dla przyjemności, rozrywki, dobrego samopoczucia fizycznego i zachowania równowagi psychicznej. Brak możliwości aktywnego wypoczynku spowodował, że przytyłem 10 kg. Próbowałem rehabilitacji u różnych specjalistów w Krakowie, ale to Pan Wojciech, w ostatecznym rozrachunku „zamknął temat”. Ponownie aktywnie spędzam wolny czas, bóle zniknęły, wróciłem do swojej normalnej wagi. Mogę spokojnie powiedzieć, że profesjonalista to słowo dobrze opisujące sprawność zawodową Pana Wojciecha. Można by mnożyć pochwalne przymiotniki o osobie Pana Wojciecha, ale dla mnie najważniejsze jest to, że miałem okazję spotkać profesjonalistę, który mi pomógł. Jeszcze raz dziękuję Panie Wojciechu.
Pozdrawiam.

mgr Wojciech Przybycień

Panie Tadeuszu, przyjemnie jet wiedzieć, że praca jaką na co dzień wykonujemy przynosi zadowalające efekty w postaci polepszenia komfortu życia, umożliwiające powrót do czynności z przed zdarzeń wykluczających nas z codziennych aktywności. Szeroki wachlarz możliwości terapeutycznych pozwala na dobranie i przeprowadzenie odpowiedniej terapii, która i w Pana przypadku okazała się trafną.
Cieszę się ,że mogłem pomoc. Wojciech Przybycień

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Lokalizacja: W innym miejscu

Do Pana Wojtka trafiłam po niefortunnym upadku podczas zawodów rowerowych w efekcie którego złamałam rzepkę.Sprawne ręce ,profesjonalizm i doświadczenie oraz silna empatia sprawiły że szybko wróciłam do mojej pasji jaką jest kolarstwo górskie.Pan Wojciech sam aktywny sportowo ma pełne zrozumienie i rewelacyjne podejście do osób czynnie uprawiających sport.Trafiłam do Niego ponownie z bólami w dolnej części kręgosłupa.Wysłuchał moich wydawałoby się chaotycznych spostrzeżeń dotyczących dolegliwości i zadziałał tak ze czuję się gotowa do kolejnego rowerowego sezonu!
Pan Wojtek to prawdziwy fachowiec z uśmiechem i poczuciem humoru co zresztą bardzo pomaga w rehabilitacji.Gorąco polecam.
Barbara Gosztyła

mgr Wojciech Przybycień

Pani Barbaro, profesjonalne uprawianie sportu rodzi wiele niebezpieczeństw związanych z różnymi kontuzjami. Warto jest więc zadbać o wczesną profilaktykę zmniejszającą ryzyko wystąpienia kontuzji. Oczywiście pomijając te nieuniknione związane ze zdarzeniami traumatyzującymi ( upadek- złamanie rzepki ) jak to było w Pani przypadku. Kręgosłup wymaga jeszcze opieki. Uważam ,że do nowego sezonu startowego będzie gotowy. Pozdrawiam i dziękuję. Wojciech Przybycień

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

0 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów naZnanyLekarz.pl

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Witam Państwa na stronie profilu promującego moją profesję i zainteresowania zawodowe, które w pewnym sensie stały się jednym z moich wielu hobby . Ci...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • migrena
 • bóle kręgosłupa
 • rwa kulszowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Katedra Anatomii Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński - młodszy asystent
 • Podyplomowe pięcioletnie studia medycyny Ostepatycznej, Akademia Osteopatii, (w trakcie nauki)
 • Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, 4,5 letnie dzienne studia magisterskie o kierunku Fizjoterapii. Ukończone tytułem magistra Fizjoterapii
Zobacz więcej

badge-likeCreated with Sketch.

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Rehabilitacja medycznaZnajomość języków

Niemiecki