Prof. dr hab. n. med.

Wojciech Polkowski

Chirurg, Onkolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • U

  Pan Profesor to Anioł zesłany na ziemię, aby pomagać najbardziej nieszczęśliwym. Człowiek o wielkim sercu i fantastycznym podejściu do pacjentów. Autorytet w dziedzinie onkologii. Dziękuję za wszystko Panie Profesorze, zawsze będę się za Pana modlić - wdzięczna pacjentka.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • G
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja chirurgiczna

   wizyta trwała pięć minut i nie dowidziałem się niczego konkretnego. Powiedziano mi żebym zabrał na wizytę całą dokumentacje, tylko nie wiem po co,bo pan profesor nawet do niej nie zajrzał. Miałem wrażenie że pan doktor chce jak najszybciej zakończyć wizytę.Szkoda czasu i pieniędzy. Odradzam.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • U

   Pan Profesor to Anioł zesłany na ziemię, aby pomagać najbardziej nieszczęśliwym. Człowiek o wielkim sercu i fantastycznym podejściu do pacjentów. Autorytet w dziedzinie onkologii. Dziękuję za wszystko Panie Profesorze, zawsze będę się za Pana modlić - wdzięczna pacjentka.

  • M

   Dr.Polkowski to bardzo dobry lekarz .Moja mama jest po operacji która trwała 6 godzin inni lekarze nie dawali szans dawali jej 6 miesięcy życia.Od operacji już minęło 2 lata moja mama ma dobre wyniki kontrolne czuje się dobrze i co najważniejsze.Cieszy się życiem a to zasługa pana profesora Polkowskiego.On jako jedyny podjął się aby operować .Jestem panu za to bardzo wdzięczna dziękuje całym sercem ze pomógł pan mojej mamie.

  • K

   W sierpniu 2012 roku zdiagnozowano u mnie raka brodawki Vatera.Jeszcze w szpitalu napisalem list do rodziny w ktorym byly wszystkie wytyczne co do dalszego postepowania w razie mojej smierci.Na szczescie moja zona i syn dowiedzieli sie ze jest na swiecie taki czlowiek ktory moze mi pomoc,ten czlowiek to prof.dr.n.med.Wojciech Polkowski.I co ja teraz moge na ten temat powiedziec,ano chyba to ze tacy ludzie jak Pan profesor sa zsylani na ziemie przez boga aby pomagali ludziom.Gdyby nie ta bardzo skomplikowana operacja juz by mnie nie bylo.A tak jestem i moge pisac.Operacja trwala 7 godzin potem jeszcze kilka dni w szpitalu i do domu i tak do dzis...Mam nadzieje ze tak pozostanie.Bardzo Panu dziekuje

  • M

   Bardzo dobry lekarz, konkretny, profesjonalny. Dokładnie i przystępnie tłumaczy pacjentowi na czym polega choroba nowotworowa nie odbierając przy okazji pacjentowi nadzieji , że należy i można z nią walczyć.
   Człowiek pełen kultury osobistej.

  • S

   Dzięki temu lekarzowi żyję.W 2010 wykonał mi operację ekstrakcji żołądka (rak). Okoliczności zabiegu były niepewne.Dopiero po otwarciu można było podjąć decyzję czy ciąć czy zostawić żołądek.Ta decyzja to było moje życie,a ja byłem uśpiony.Lekarz decydował.Dziękuję Panie Doktorze..:)

  • M

   Dr. Polkowski to bez wątpienia jeden z najlepszych specjalistów nie tylko w naszym województwie, ale również w kraju. Pacjenci stojący w kolejkach przed jego gabinetem, czekający na chociaz chwile rozmowy, konsultacje itd. świadczą o powyższym. Podczas wizyty w jego gabinecie, widać publikacje w języku angielskim, najnowsze doniesienia na temat sposobów leczenia onkologii. Rozmowa z doktorem jest bardzo konkretna- potrafi wyjaśnić wszystko zrozumiałym językiem i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Potrafi również ocenić, trafnie szanse na wyleczenie pacjenta, lub ich brak. Niestety nie udało mu się pomóc mojemu ojcu, ale jestem i tak wdzięczny że zajął się nim w sposób mądry i odpowiedzialny.

  • G

   Przemiły człowiek w pełni oddany pacjentom. Pełen kultury osobistej. Fantastyczny Ordynator Oddziału Chirurgi Onkologicznej w Lublinie.